Treść opublikowana przez qruku
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Good job myślę że logi zrekompensują włożoną pracę i czas
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
No i udało Ci się coś w końcu upolować
-
B7 Avant AWX Quattro
Dobra robota z felgami. Osobiście doświadczyłem ile z tym pierdzielenia także graty ? Teraz obowiązkowo znaczek quattro w grilla zapodać trzeba ?
- B7 Crew
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Na zdjęciach już czuć moc
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wprawdzie nie byłem w BT, ale przyjemnie oglądnąć takie fotki oddają urok zlotu
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Wygląda elegancko gratuluje osiągniętego efektu
- B7 Crew
-
B7 Crew
Wracając jeszcze do tematu zwykłych żarówek do DRL są jeszcze jakieś takie: http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-philips-premium-vision-4000k-i6013036153.html "niby" mają barwę 3800K i świecą "niby" na biało, zwykła żarówka żołta ma jakieś 2800K Testował to już ktoś ? Jak już gdzieś był temat tych żarówek to sorki.
-
- Black Cherry Pearl - =Avant= /TDI/
Ciekawie przedstawiony temacik powodzenia w dalszych modach
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Hehe dokładnie w tym tygodniu u mnie wskoczyła 37 zł z przesyłką płaciłem i naprawdę spoko leży BTW czym czyściłeś ekran RNSa bo wygląda jak nówka ? Rozumiem że rozkręcałeś ramkę do czyszczenia ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No właśnie słyszałem o nich dużo dobrego, poza tym pakują je często do mega furek. Parę lat temu miałem przyjemność jeździć na Pilot Sport 2 i były extra także myślę teraz może być tylko lepiej Odnośnie hałasu zobaczymy w praniu, aczkolwiek mogą być rzeczywiście trochę głośniejsze ze względu na miękkość. W sumie wpadłem w szok; jak je odbierałem z paki kuriera opony były lodowate bo było gdzieś z -5 stopni a korpus i bok opony był bardzo elastyczny. Chyba zimówki mam twardsze i sztywniejsze Kewson jest dokładnie tak jak @afroo. pisze, kupiłem jeszcze w zeszłym roku i święcą aż miło.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Stosowny serwis też pomykam na tym oleju i jestem bardziej zadowolony niż z wcześniejszego LM SHT. Dobrze że sprzęgło i dwumas oki bo to nienajtańsze graty do tego silnika
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Bardzo fajna ta a4 i super kolor czaki nie wymiękaj
-
Polecane opony letnie
Liczymy na relacje po sezonie
-
Co to za felga?
w RS6 C6 były takie 20' 5x112 ET 36 no chyba że te na zdjęciu to jakieś repliki
-
Co to za felga?
RS4 B7 19' 5x112 ET 29 Były dwie szer.: 8 lub 9 cali
-
Polecane opony letnie
Czytałem z ciekawości o tych oponach na wielu różnych forach i ma pozytywne opinie, ale osobiście na nich nie jeździłem. Zresztą to jest nowość z 2017 roku także to opinie z jednego sezonu letniego.
-
B7 Avant AWX Quattro
Gratuluję udanego przeszczepu Jak pierwsze wrażenia po testach na śniegu?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Właśnie odebrałem oponki tylko gdzie ta dzisiejsza astronomiczna wiosna jak za oknem taka sytuacja hehe