Treść opublikowana przez qruku
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Elegancko No i wszystko jasne. To zostaje wszystko po staremu.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Tak ori składane. A lusterko wewnątrz mam zwykłe, bez fotochromu.
-
Wydech s4 b7
Dzięki piękne za fatygę planuję w przyszłości wydech a'la s4 to będzie do czego równać
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Yyy tzn że mogę sobie kupić wkłady fotochromowe ? Od razu mówię że nie mam czujnika światła. Nie zmieniałem lusterek tylko obudowy. Lusterka mam podgrzewane i składane ale nie wiem ile to pinów
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Przy okazji pojawiła się zagwozdka. Od czego ten kabelek? W jednym i drugim lusterku miałem go luzem podpowie ktoś ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Tak, oem s4 obudowy w pełnym aluminium. BTW ważą chyba 5 razy więcej niż zwykłe plastikowe obudowy. Jakościowo są extra. No właśnie miałem na myśli że robią mega różnice na plus w stosunku do oryginałów
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
Wymiana kompletu sprzegla bez dwumasy czy to ma sens?
Kup jak koledzy piszą kompletne sprzęgło Luka albo Sachsa. Dwumas niech Ci sprawdzą po rozebraniu. Miesiąc temu też wymieniałem sprzęgło i dopiero po rozebraniu okazało się że dwumas też do wymiany chociaż też nie dawał jakichś charakterystycznych objawów. Wymiana samego sprzęgła przy zjechanym dwumasie nie ma sensu. Przy okazji pozdrawiam swojego imiennika z Tarnowa
-
Wydech s4 b7
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Witam ! Zacna furka muszę przyznać po przeczytaniu tematu widać że trafiła w dobre ręce i wam razem dobrze . Powodzonka w dalszym modzeniu.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dobre oponki odnośnie hamulców rozumiem że z planowanych z s4 ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
97 zl ☺
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
W między czasie wpadła też nowa rączka z ASO bo stara była trochę porysowana + nowe przełączniki szyb (zamiennik ale działa super).
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Mój ulubiony wzór felg, wygląda za******e ja takich akurat będe szukał na lato
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Wydaje mi się że kupując auto za tyle siana warto sprawdzić jaki był oryginalny a na ile został już zmodzony. Minuta roboty, wystarczy zerknąć w kody na wlepce. Przy ori sline powinieneś mieś E4J. Odnośnie foteli przypuszczam że ktoś wymienił bo boczki są ciemne a raczej one są w kolorze foteli. Oczywiście to są niuanse, najważniejsze żeby samochód dobrze służył bo wersję z manualem i Q masz fajną Powodzenia w dalszych modach
-
Polecane opony zimowe
Zeszłej zimy przejechałem na nich kilkanaście tysięcy służbowym samochodem, nie rzadko latały ile fabryka dała na autostradach i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę. Dość ciche, przewidywalne i nie pływają przy dużych prędkościach, na śniegu też fajnie sobie radziły.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Cześć, "ciekawy" nabytek trzeba przyznać. Ogarnij i sprawdź co black4 pisze i niech się sprawuje bezawaryjnie To jest ori sline zewnętrzy czy dokładany ? Rude stołki widać że były już dokładane i felgi do nich pod kolor Te kółka to masz prawdziwki Roti czy repliki ? Pozdrawiam
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Czołem piękna A-trójeczka wcale się nie dziwie że tyle mogło trwać poszukiwanie pewnego samochodu z w takim pakiecie. Przyczepności i powodzenia w realizacji planów PS. Moja szanowna ukochana też sobie wymarzyła A3 tylko że w sedanie, także coś czuję że w przyszłości też będzie zabawa z szukaniem czegoś sensownego. Na szczęście kolor nie został sprecyzowany ... jeszcze Pozdro
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Siemka, Fajne to Wasze bejbi A8 bezawaryjności życzę i powodzenia w dalszych pracach Pozdrawiam
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Cześć, ładnie się prezentuje z zewnątrz aczkolwiek osobiście jakbym malował już całość to raczej z gratami z s-lajna . Zastanawiam się jak z takimi szybkami z przodu jest na przeglądach; bo milicja z tego co wiem też lubi się o to przypalić. Powodzenia w dalszych modach. Pozdro
-
Temperatura robocza 2.0t
Powinno trzymać 90 stopni cały czas. Może być termostat walnięty.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
Wydech s4 b7
w sumie to też jestem ciekawy jak to w ori wygląda, podrzuci ktoś ?
-
Płukanka-stosować czy nie
Bzdura, zalej ją na starym oleju.