Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Jasne w piatek w miedzyczasie zamontuję Na to czekałeś ???
  2. Co do lamp, to @kamil-vag już działa Kamil, wrzuć coś z montażu lamp
  3. Dzięki Do wyglądu takiego ryjka dążyłem
  4. @MARCIN607 ostatnia fota.
  5. Kolektor wydechowy trzeba robić od nowa, nowa rurka olejowa do turba. Wydech mam z kwasu, kawałek
  6. Jestem tego samego zdania. W mojej b7, którą mam od prawie 5 lat zrobiłem ok. 50k km Też wydaje mi się, że szkoda TDI na takie km.
  7. Kurde Mareczku, piękna zmiana Gratulacje
  8. No czekam na nie teraz i jeszcze coś wleci... ale to jak będzie na miejscu... Taki front jak u Ciebie
  9. Dzięki Dolną kratkę rezałem już w zeszłym roku. Nie było źle, choć przyciąłem kilka mm za dużo i tak na dole nie jest ideolo... ale i tak efekt jest
  10. Autko śmiga... Oprócz serwisu, kilka rzeczy idzie do przodu... @kamil-vag komponuje lampy dlamnie. Już w sumie jeden kpl. zrobił, ale niestety był za bardzo za***isty.. Dziś przodzik troszkę zyskał dzięki podpowiedzi @R4xx Pisałem troche z Kamilem i doszliśmy do wniosku, żeby 'przyciemnić' chłodnice. Bardzo prześwitywały przez ten grill... Więc, chlodniczki zostały delikatnie potraktowane szprajem Spray czarny mat dwie cienkie warstwy i pomogło...
  11. Zmieniał na 1BA dziwne... Dobrze jest u Ciebie... ew. jak chcesz niżej to już gwint...
  12. W tunelu ma 2, to pewnie nie potrzebny 3 holder z przodu
  13. A na jakich amorkach masz te springi??? No ja nie mam dystansów, bo już nie mam gdzie ich upchnąć A u Ciebie jest dobrze, to już nie zmieniaj nic.
  14. Przyjdzie kolej i na B6 Jutro będzie pierwszy mod, kolejnego nie mogę znaleźć odpowiedniego, bo graty gotowe... ale wszystko po kolei... Od Ciebie będzie duuuuża zmiana... Grill zamówiony...
  15. No ładniej Jak ktoś ma chromy w środku to wizytownik i reszta przycisków jak najbardziej z chromami pasuje.
  16. Gość jest z Twoich okolic, ale mieszka w Wa-wie. Ogólnie nie jest to jakaś full wersja. Środek biały, skóry, podsufitka. Bez pamięci foteli. Jedynie to tylko ta moc.
  17. On go kupił z Warszawy. A naklejkę na szybie ma DW ..... a ta DBA leży w schowku jeszcze.. Będę dziś u niego to looknę na dowód rejestracyjny.
  18. Leszku, tak stoi na podwórku... nie jest chyba aż tak źle Pzdr
  19. To napewno, ale jeszcze musi poczekać na swojej wysokości Choć raczej będzie gwint MTS.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.