Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Szukałem już nawet bez Q bo ciężko coś fajnego trafić. Ale znalazł się ten więc pojechałem odrazu
  2. Dzieki Lusterka pomalowane na srebrno przez poprzednika ale jaki kolor to niewiem. Przyjrzę się dokładnie w dzień to dam znać. Hebelek może jakiś będzie większy, alw raczej max 320
  3. Witam Przedstawiam wam moje kolejne autko jakim jest A4 B6 w wersji Avant Tak jak kiedyś pisałem, żeczas na zmiany, więc vectra poszla na odstawkę a zakupiłem Audi Troszke o samochodzie: Motor AVF Napęd Quattro S-line [E4J] Skrzynia manual Samochód mam od 5.03.2020r Jest kilka rzeczy do poprawki, żeby przedewszystkim przeszła przegląd. Błędy jakie były na przeglądzie i do poprawy to: 1. Lampy przód- złe ustawienie. 2. Lewa lampa przód- nie działa automatyczne ustawienie lampy. 3. Guma na wahaczu wybita- przód prawy dolny tylni. 4. Halogen prawy nie trzyma się dobrze. Wahacz na szybko zmieniony. Halogen złapany narazie dopuki kratki nie kupię. Najgorzej z lampami. Poprzedni właściciel nie wiedząc czy sprzeda auto kupił 2 lampy (jednej nie chcieli mu sprzedać ) ale to nie pomogło. Podpinałem vcds i nie dało rady naprawić komputerowo. 2 błędy sensorów, przód i tył. Jeszcze napewno hamulce przód do wymiany, bo biją strasznie przy hamowaniu. Kilka fotek na szybko... Plany: Na poczatek napewno mechaniczne, termostat nie trzyma, zawieszenie, hamulce. A z dodatków: Tempomat, kierka jakaś fajna, pomyślę nad radiem, ale niewiem bo to jest ok, Coś napewno wymyślę jeszcze...... Pozdrawiam
  4. Ake zawsze możesz mieć jeszcze lepsze
  5. Zawsze jest cień niepewności Aha, zapomniało mi się Ale do moich matowych to raczej się chyba nie nadaje. Bo one mają się nie świecić
  6. Karolku i co daje taka powłoka?
  7. Też nie powiedziałem nigdy @Undisclosed jestem ponad 11 lat po ślubie i do rodzeństwa teściów mówię Ciociu/wójku, choć nawet dwoje powiedziało żebym się nie wygłupiał tylko po imieniu mówił
  8. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I jest zmiana Pochwalę się niedługo w odpowiednim dziale
  9. Szykuj na lato jakieś fajne
  10. W powietrzu w kołach Zakładaj na autko i pokazuj jak leżą
  11. Witam Z góry dziękuje WAUZZZ8E15A050454
  12. Kurde, a ja mam taki zestaw i nie śmiga mi kamerka Wiązkę kupowałeś czy sam robiłeś?? Ogółem to mój pierwszy post w Twoim temacie w który często zaglądam, ale jakoś nie było okazji napisać, więc .... Jestem pod mega wrażeniem Autko super porobione
  13. No fureczka szykuje się super Gdzie w norwegii jesteś?? Ja też teraz szukam tutaj b6 lub b7.
  14. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli te wszystkie to multitroniki?
  15. Jaki wynik z portfela???
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat tylko nie ten B6 - 1.8T lub 1.9TDI B7 - 1.8T lub 2.0TDI (1.9 chyba nie było z Q) Pytam o skrzynie dlatego żeby zawęzić poszukiwania
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jak jest ośka to jest wtedy multi??? Poprawiono, ale i tak nadal TIP lepszy???
  18. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, powiedzcie coś na temat skrzyń automatycznych w b6/b7. Są jakieś bardziej awaryjne a jakieś mniej??? Zastanawiam się nad automatem w którymś z tych modeli i chciałbym sie dowiedzieć czy warto..
  19. Kamil czym będziesz malował to lusterko? U mnie leży takie już chyba ze dwa lata i zebrać się nie mogę, żeby przemalować
  20. Krzysiu Super autko Wiadomo, że u Ciebie jeden z pierwszych modów to składane lusterka A ze składaniem dachu z pilota dużo było roboty????
  21. To dystans obowiązkowo A jakie gumy na to???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.