Treść opublikowana przez Adam87
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Carbon wyszedł super A co z tylnymi lampami nie wyszło??
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Fajne autko? Powodzenia w modach? i bezawaryjności życzę?
-
A4 B6 Avant by FrondSide
No i pięknie Odrazu nowocześniej w autku
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Dzięki również Myślę, że 2019 rok będzie bardziej obfity w spoty Do zobaczenia
-
McLaren 600LT///AMG GTR///BMW M5
Samochody konkret Przyjemności z jazdy
-
Spociki w Kielcach
Nie, trzeba zjechać ze 400-500m.
-
Spociki w Kielcach
Łukasz ja będę furacza mył jutro w Bielinach na myjni, to jak chcesz to też możesz tam opłukać, chyba że już tam na miejscu.. A miejscówka niech już będzie pierwsza... może ktoś bez zapowiedzi podjedzie...
-
Spociki w Kielcach
Ja to dopiero jutro myje? bo dziś to nie ma sensu..
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
A Marcin skodą ekolot podleci??? Karol coś się odzywał??? Zbroy pisał, że nie da rady.. a @dekiel 13
-
Spociki w Kielcach
Ja też... narazie choruje ale do niedzieli będzie ok?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Nie odradzam czasem tym co napisze!!!!! Ale u mnie było dokładnie tak samo i poukładało się wszystko i hamulec bierze normalnie u góry... chodzi mi żebyś nie był zawiedziony gdy drugi raz odpowietrzycie i nie pomoże na 100% Także może poczekaj jeszcze, zrób pare dobrych km i zobaczysz...
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Maciek, u Ciebie robota jak zwykle pierwsza klasa
-
Red Sportback 2.0TQ
W Norwegii musi być ciepło w autku
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łukasz miałem dokładnie tak samo jak piszesz. Wpadał głęboko i był... no gorszy od poprzednich, mniejszych i zdartych. Niewiem dokładnie po jakim czasie .. coś koło m-ca lub nawet dłużej.. ale się poprawiło.. łapie u góry jak wcześniejsze i samochód staje w miejscu!
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Aha.. Z nową będzie dobrze??
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
A to co ze starą się stało??? Nie dało rady wysczyścić?????
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Z racji tego, że rodzinka mi się powiększyła, to czasu dla autka jest troszkę mniej, choć i tak było go niewiele.... Ale coś tam się poprawia.. Wreszcie zamontowałem blaszki ozdobne na zaciski tylne... Autko z zewnątrz jutro ogarnę... dziś jeszcze w podwórkowym pyle?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łukasz, Heble super? Blaszki też fajne.. ja dziś założyłem na tył.... wreszcie?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Jak narazie zostaje sedan? czyli mam szukać zestawu z wiązką kpl. Podejrzewam, że pewnie z poza naszych granic ?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Z chęcią zaprowadził bym samochód do niego, ale chyba za daleko odemnie? No nic, damy jakoś rade... szukam zestawu!
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Tak w półce. To zrobie tak jak ty masz, a w razie jakby było jeszcze mało to się dołoży reszte.. A wiązke też musze zmieniać???
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Do tego zestawu potrzebuje: 4 głośniki, wzmacniacz, subwoofer sedan... coś jeszcze???