Treść opublikowana przez Adam87
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pompki idą do wymiany i turbo jako pierwsze.. Zastanawiam się właśnie z BPW wtryski... a tubro GTB.. chciałem na CAHA ale nie ma chyba sensu.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
To ja może pytaniem na Twoje pytanie... A ile można zyskać??? Bo jeżeli pare kucy to nie będę się bawił w wymiane dolotu... 5ak ogólnie to chciałem max 230-250 hp także jeżeli np uzyskałbym 230 bez zmiany dolotu to zostawiam jak jest... Choć wiadomo, że w miare jedzenia apetyt rośnie ale narazie taka opcja.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Tak jak kiedyś pisałem... wszystko na czarno
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
No niestety właśnie tak... A wie ktoś od czego można dopadować????
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No wiem ? Odezwę się jutro po południu, a zgadamy się jakoś po świętach.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na wiosnę będzie zmiana suszary i wtryski narazie... zobaczymy co wyjdzie... coolery mam dwa także zostaną.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kolektor tak, na pierwszej fotce... ale na drugiej leży pięknie turbinka, aż się świeci @danielstol a taki kolektor lub taki jak Twój podejdzie do BRD???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Odrazu młodziej w środku Normalne płyty działają??? Jak tak to mapa też powinna śmigać
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Ja mam 13mm z przodu a 20mm z tyłu i jest dobrze, żadnego bicia itd itp..
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Aj aj aj... co to się tu wyprawia.... Piękniee 240/480 to już ładny wynik
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Możesz zamówić takie dystanse, żeby nie dawać pierścieni.. powinno być lepiej.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
No to ładnie się wyważyło... Większość chłopaków z forum brało dystanse z DYSTOM-u...
-
A4 B6 Avant by FrondSide
No i pięknie Wreszcie pokazałeś kółko.. Jeszcze tylko trzeba zobaczyć jak na autku leży... ale będzie kosa
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Piękna Znajomy kilka lat temu też miał s8 w manualu... jazda bajka
-
Spociki w Kielcach
A4 i nie tylko... skody itp (@MARCIN607)
-
Spociki w Kielcach
Oblukam
-
Spociki w Kielcach
A jakie są kosmetyki w tej torbie??
-
Nasze zwierzątka
Rysio spory Gryzą się??? Czy już przyzwyczajeni sobą???
-
A4b6 1.8T BFB Quattro
To weź zaktualizuj pierwszy post tak, żeby było jasne już na początku co i jak Pozdrawiam
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Czyli dalej mody W sumie racja z tym przyciskiem.. i tak nie często się go używa..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Czyli na wiosnę gruba zabawa się szykuje A przycisk ESP gdzie dajesz???
-
B8 TrOOOOp
Dzięki wielkie za zainteresowanie Już się biore za czytanie
-
B8 TrOOOOp
Tak jak pisałem wcześniej... Przedlift, a radio concert.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Bardzo fajne B6 Bezawaryjności życze i modów masę... A tą rolkę dasz tak bardziej widoczną
- YouTube - filmy warte obejrzenia