Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. Ok dzięki, odpaliłem licznik i mam błąd z czujnika poziomu oleju... open or short to plus .. czujnik nowy hella, podłączone masa do budy , +12 po stacyjce i sygnał pin 15 Zielona kostka. Ktoś ma jakieś pomysły? Zepsuty nowy czujnik ? Jak to sprawdzic I drugi błąd 01300 Control module for navigation with cd-rom ( j401)
  2. Dzięki za odpowiedź, mam kolejne pytanko - w kostce zielonej mam wpięty przewód pin 15 ( opisany jest jako side marke light ) a tam mam wpiąć przewód od czujnika z miski. Gdzie mam przepiąć aktualny przewód z zielonej kostki ?
  3. Witam ponownie. Jak przekładaliście piny z zielonej wtyczki do niebieskiej to przedłużaliście je ? Bo te z zielonej sa krótsze jak niebieskie
  4. Mała modyfikacja licznika plany są żeby w tym miesiącu wrzucić licznik
  5. A powiedz mi co to za piny do przełożenia ? Jakieś dodatkowe ?
  6. Właśnie korzystałem z tej rozpiski Pin 1 ( door contack, all doors) - dowiem się czy jest coś wpięte jak zacznę działać przy liczniku Dzięki za odpowiedź
  7. Witam Pytanko - rozpisuję sobie co jak przepiąć podczas zmiany licznika 1 lift na 2 lift ( zegar cyfrowy ) i mam pytanko czy muszę przełożyć pin 14 zielona kostka ( electronic throttle ) do pin 13 niebieska kostka ( e-gas ) czy zostawiam bez zmiany ? Czy coś muszę wpinać w kostkę zielona Pin 2,17 ( transponder 1,2 ) , Pin 14 ( CHECK ) , Pin 1 ( door contack, all doors) Immo w ECU będzie off.
  8. Pozwolę sie podpiąć bo też potrzebuję numeru poduszki do tej kierownicy, występowała w różnych modelach - z A4 B8 jest to numer 8k0880201ad a jaki pasuje zamiennie z innych modeli ? Bo tego akurat z B8 nie mogę znaleźć Dodam że kierownica siedzi w B5 więc i tak będzie to inaczej podłączane ( kostki )
  9. Pompa wspomagania wyje, sprawdź czy masz płyn i czy gdzieś nie ma wycieków maglownica/węże
  10. Jak założę, to się przekonam fullfis mam tylko jest przejście na zegar cyfrowy (pełny lift).
  11. Nie narzekaj, na twoje drogi w Jarosławiu to zawieszenie idealne.
  12. Z a6 c6 rezem z gałką. Ale jest trochę rezania żeby to zrobić
  13. Drogie to dziecko na allegro do skrzyni 6 biegów te gniazdo 8D0711334C za 350, białe jabłko 893711118E za 75 i na wybierak od skrzyni 8D0798151 zA 100
  14. Witam witam Kolejna aktualizacja tematu - na pewno nie ostatnia *** W końcu podsufitka ogarnięta - ala alkantara ale nie do końca, mi się podoba Przy okazji w końcu ogarnięty i działający szyberdach - wyczyszczony i nasmarowany, a także zmiana relingów i lusterek na satyne RS ! *** Wymiana była też filtra węglowego bo stary już się posypał - wpadł nowy ori a przy okazji czyszczenie podciśnień i wymiana swuch zaworów. *** Kupiłem także kilka pierdół puki jeszcze dostępne w aso takie jak - nowy zestaw do lewarka + kulka + mocowanie na skrzyni, 2x mocowanie tylne progu S4, zatyczki do podsufitki , nowe zawiasy lewy przód, zbiorniczek, korek, i pod bardzo odległe plany kolektor RS4 B5 + trójnik + przepustnica *** Na koniec wrzucam parę zdjęć, m.in jedno z mini zlotu z kolegą @tasior87
  15. Kupiłem zamiennik z allegro za 340 zł , pół roku i jest jeszcze w bdb stanie - spasowaniu 9/10 - kolor 9/10 ( LZ9W ), zabezpieczyłem go dodatkowo od środka farbą i masą bitumiczną
  16. Smar silikonowy w spreju - nie zmyje go woda, pozostaje śliski po ponad roku odkąd go zastosowałem. Polecam
  17. VRGOOD odpowiedział(a) na booster70 temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś zdjęcia podłączenia, jak to wygląda ?
  18. Tak, ale ten sygnał idzie po ENA DATA CLOCK nie po CAN ( edit. Działa na rns-d , na rns-e nie )
  19. Z tego co się dowiedziałem to radio powinno działać po podłączeniu do licznika, połączenie analogowe nadal pozostanie między ECU a licznikiem , ale rns-e z licznkiem pójdzie już po CAN. Wszystko wyjdzie jak zmienie licznik ( miske już mam z czujnikiem i wiązke ), kwestia usunięcia IMO z ECU i podłączenia
  20. Już raz rozbierałem a do obklejenia to podrzucę tapicerowi hehe, a tobie zazdroszczę że już masz to za sobą
  21. Siema, wpadło RNS-E LED ( 2010 ) z nowych modów czeka mnie na czasie także zmiana licznika żeby radio było w pełni funkcjonalne bo potrzebuje lini CAN, licznik już leżu na półce od dłuższego czasu Ale następna misja to ogarnięcie podsufitki
  22. Łańcut ( podkarpacie ) 8.56zł 98

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.