Treść opublikowana przez pila24
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nic nie doliczają,po prostu nie przyjmują chinoli za kaucje. Nie oddasz wahaczy to kaucji nie zwrócą.
-
Jak wyregulować przednie drzwi a4 b7
Na zawiasie dolnym masz 2 śruby przy drzwiach ,popuść delikatnie je tak by można było drzwi do góry i do dołu przesuwać używając nieco siły. Ustawisz wówczas na odpowiednią wysokość i skoryguj ustawienie rygla przy słupku.
-
Problem z światłami
Nie wiem czy to jest fizycznie możliwe ale jak dla mnie to przesłony są osadzone do góry nogami. Wiązka światła na to wskazuje Sprawdziłem właśnie na projektorze h7 czy da się wsadzić przesłone do góry nogami,odpowiedź brzmi tak daj fotki z wyciągnięty palnikiem by było widać przesłony i wszystko będzie jasne
-
Problem z światłami
Pomyliło mi się iż masz bixy,jeden projektor masz z regulacją przesłony (anglia-eu) drugi zwykły ,masz chyba pierwszą wersję xenonu na d2s. Pokaż fotkę lampy z zamontowanym palnikiem i otwartą klapką z tyłu
-
Problem z światłami
Masz te projektory wsadzone w powyższą lampę za zdjęcia? Przecież to zwykła lampa albo xenon ale nie bixenon. Nie pasują do niej te projektory. Pokaż zdjęcie złożonego projektora i zrób fotkę miejsca gdzie wchodzi palnik by było widać od tej strony przesłone. Widzę na fotkach że to nie są projektory bix z b6,inna długość i inne mocowanie palnika. Co to za lampy i skąd je masz?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dolne wahacze po 120zl a górne po 60 zł,czyli 720zl i do tego 160 zł kaucji która zwracają jak odeślesz wahacze (nie miga być chińskie tylko ori lub coś lepszego niż chinol).
-
Silnik 3.2 Quattro Co o nim sądzicie ??
Nie wiedziałem że występuje 3,2 w b7 z multilotkiem. Ale przełożenie na 7 biegu to masakra,przy 2 tys obr na taką samą prędkość jak przy 4 tys obr manualu na 6tym biegu ? Ok sprawdziłem przełożenie dyfr sporo się różni i na 7mym biegu multi 128km/h 2000obr,manual 6 bieg 76km/h 2000 obr Poza tym skrócili pierwsze 2 biegi w tipie b7,w połączeniu z mocniejszym motorem nie ma już takiej różnicy jak w b6/c5 przy sprincie do 100 tip vs manual.
-
Czy to normalny objaw? Postojówka i tylna lampa
Może moduł ma jakąś usterkę
-
Pobieranie prądu na postoju + migające zegary
Dupny amperomierz tak pokaże,w rzeczywistości jest pobór kilkadziesiąt mA. A to nie dioda prąd bierze tylko MK w trybie czuwania,dioda tylko sygnalizuje jego prace. Poniżej masz sprawdzony pobór dwoma różnymi amperomierzami. Wystarczy ze przewody są słabe od miernika i juz traci dokładność.
-
Swap z 2.0 ALT na 1.8T bex
Po co immo wyłączać skoro nie ma problemu by dzialało?wystarczą 2 piny ( z ecu i zegarów ) oraz 5 minut z vcdsem.
-
Wymiana silnika
2 lata temu widziałem na eBay niemieckim nowy leżak magazynowy 2.4 bdv za 6 tys zł.
-
Wymiana xenonów na zwykłe
Załóż przetwornice hella lub koito i juz nic Ci nie padnie.
-
Swap z 2.0 ALT na 1.8T bex
Wyciągasz pin z ecu i licznika, następnie dopisujesz normalnie kluczyki do immo procedurą vcdsa. Przepływka inna,pompa zapewne też musi być bardziej wydajna niż ta z alt.
-
Uszczelka pod głowicą tylko?
Ja tam widzę instrukcje dokręcania przy głowicy. ..
-
Wymiana silnika
Ja bym tak zrobił 2,8 + wywalenie multilotka.
-
Opinie o A4 B9 2.0 TFSI 150 KM
Skoro kluczyk nie jest wsadzany do kluczyka to po co immo? Teraz są nowocześniejsze zabezpieczenia które ułatwiają kradzież auta ?(na walizkę auto kradną)
-
Wysoki pobór oleju
Mozliwe iż są zapieczone pierścienie od nieregularnych wymian oleju lub serwisu olejowego LL. Zanim zabierzesz się za rozbieranie silnika spróbuj odblokować pierścienie za pomocą nafty lub środka antykoks. Koszta niewielkie a może pomóc przywrócić silnik do odpowiedniego stanu.
-
Wymiana silnika
Zmień mechanika na innego to po pierwsze,silnik 2.4 to jeden z bardziej pancernych motorów w b6. W zasadzie wszystko tam można ogarnąć po kosztach bo części tanie są i wiele pasuje od innych v6 2,4 i 2,8. A po drugie chcesz wsadzić jeden z bardziej awaryjnych motorów z b6... jak nie masz na co wydawać kasy to ładuj 3.0 i płacz.
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Immo off,inaczej nie da się .
-
Xenon D1s czy D2S?
Demontuj lampy z auta,wyciągnij z lamp silniczki,przetwornice i żarówki. Do lampy wlej ciepłą wodę i kilka kropli płynu do naczyń,i majtaj lampą na prawo i lewo przez kilka minut(soczewki tez maja być pod tą wodą w lampie). Wypłucz aż zniknie piana,wlej z litr wody zdemineralizowanej+ze 100ml IPA i wypłucz lampę dwa razy,wylej całą wodę i wstaw lampę do piekarnika z termoobiegiem na 50°C,po 30-40 minutach lampa powinna być prawie sucha. Reszta wody odparuje w lampie na aucie.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A jednak kupiłeś czarne lusterko,cena dobra była
-
Świece zapłonowe
Podał Ci jakie mają być do Twojego silnika,nie ma możliwości wyboru długości świec ? długość jest jedna,mogą się różnić ilością elektrod zależnie od producenta,ja również polecam ngk.
-
Błędy abs-u po naprawie sterownika
Podczas procedury często nie odczytuje czujnik skrętu pozycji kierownicy. Po prostu ustaw kierownicę prosto i dokończ procedurę. Po tym przejedź się kawałek i powinno być ok.
-
S4 B7 czy tak powinna chodzić na zimnym silniku?
Jest ok,sprawdź rozrząd vcdsem. Rozrząd w tym motorze to nie jest tania sprawa,by długo i sprawnie działał trzeba pilnować oleju.
-
S4 B7 czy tak powinna chodzić na zimnym silniku?
Chyba wcześniej silnika V nie słyszałeś na jałowych. Normalna praca. A na zimnych chodzi o 2-3 sekundy po odpaleniu czy nie dzwoni rozrząd. Mam gdzieś stary filmik na którym sprawdzałem czy grucha działa i słychać na nim dość głośno odgłosy Vki na jałowych(telefon na silniku leżał). 20180603_143908.mp4