Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Nic nie doliczają,po prostu nie przyjmują chinoli za kaucje. Nie oddasz wahaczy to kaucji nie zwrócą.
  2. Na zawiasie dolnym masz 2 śruby przy drzwiach ,popuść delikatnie je tak by można było drzwi do góry i do dołu przesuwać używając nieco siły. Ustawisz wówczas na odpowiednią wysokość i skoryguj ustawienie rygla przy słupku.
  3. pila24 odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Nie wiem czy to jest fizycznie możliwe ale jak dla mnie to przesłony są osadzone do góry nogami. Wiązka światła na to wskazuje Sprawdziłem właśnie na projektorze h7 czy da się wsadzić przesłone do góry nogami,odpowiedź brzmi tak daj fotki z wyciągnięty palnikiem by było widać przesłony i wszystko będzie jasne
  4. pila24 odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Pomyliło mi się iż masz bixy,jeden projektor masz z regulacją przesłony (anglia-eu) drugi zwykły ,masz chyba pierwszą wersję xenonu na d2s. Pokaż fotkę lampy z zamontowanym palnikiem i otwartą klapką z tyłu
  5. pila24 odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Masz te projektory wsadzone w powyższą lampę za zdjęcia? Przecież to zwykła lampa albo xenon ale nie bixenon. Nie pasują do niej te projektory. Pokaż zdjęcie złożonego projektora i zrób fotkę miejsca gdzie wchodzi palnik by było widać od tej strony przesłone. Widzę na fotkach że to nie są projektory bix z b6,inna długość i inne mocowanie palnika. Co to za lampy i skąd je masz?
  6. Dolne wahacze po 120zl a górne po 60 zł,czyli 720zl i do tego 160 zł kaucji która zwracają jak odeślesz wahacze (nie miga być chińskie tylko ori lub coś lepszego niż chinol).
  7. Nie wiedziałem że występuje 3,2 w b7 z multilotkiem. Ale przełożenie na 7 biegu to masakra,przy 2 tys obr na taką samą prędkość jak przy 4 tys obr manualu na 6tym biegu ? Ok sprawdziłem przełożenie dyfr sporo się różni i na 7mym biegu multi 128km/h 2000obr,manual 6 bieg 76km/h 2000 obr Poza tym skrócili pierwsze 2 biegi w tipie b7,w połączeniu z mocniejszym motorem nie ma już takiej różnicy jak w b6/c5 przy sprincie do 100 tip vs manual.
  8. Może moduł ma jakąś usterkę
  9. Dupny amperomierz tak pokaże,w rzeczywistości jest pobór kilkadziesiąt mA. A to nie dioda prąd bierze tylko MK w trybie czuwania,dioda tylko sygnalizuje jego prace. Poniżej masz sprawdzony pobór dwoma różnymi amperomierzami. Wystarczy ze przewody są słabe od miernika i juz traci dokładność.
  10. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Po co immo wyłączać skoro nie ma problemu by dzialało?wystarczą 2 piny ( z ecu i zegarów ) oraz 5 minut z vcdsem.
  11. pila24 odpowiedział(a) na Wojtek2.4 temat w Audi A4 B6/B7
    2 lata temu widziałem na eBay niemieckim nowy leżak magazynowy 2.4 bdv za 6 tys zł.
  12. Załóż przetwornice hella lub koito i juz nic Ci nie padnie.
  13. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Wyciągasz pin z ecu i licznika, następnie dopisujesz normalnie kluczyki do immo procedurą vcdsa. Przepływka inna,pompa zapewne też musi być bardziej wydajna niż ta z alt.
  14. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    Ja tam widzę instrukcje dokręcania przy głowicy. ..
  15. pila24 odpowiedział(a) na Wojtek2.4 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja bym tak zrobił 2,8 + wywalenie multilotka.
  16. pila24 odpowiedział(a) na taurus temat w 2.0TFSI
    Skoro kluczyk nie jest wsadzany do kluczyka to po co immo? Teraz są nowocześniejsze zabezpieczenia które ułatwiają kradzież auta ?(na walizkę auto kradną)
  17. pila24 odpowiedział(a) na Seebaas temat w 2.4
    Mozliwe iż są zapieczone pierścienie od nieregularnych wymian oleju lub serwisu olejowego LL. Zanim zabierzesz się za rozbieranie silnika spróbuj odblokować pierścienie za pomocą nafty lub środka antykoks. Koszta niewielkie a może pomóc przywrócić silnik do odpowiedniego stanu.
  18. pila24 odpowiedział(a) na Wojtek2.4 temat w Audi A4 B6/B7
    Zmień mechanika na innego to po pierwsze,silnik 2.4 to jeden z bardziej pancernych motorów w b6. W zasadzie wszystko tam można ogarnąć po kosztach bo części tanie są i wiele pasuje od innych v6 2,4 i 2,8. A po drugie chcesz wsadzić jeden z bardziej awaryjnych motorów z b6... jak nie masz na co wydawać kasy to ładuj 3.0 i płacz.
  19. Immo off,inaczej nie da się .
  20. pila24 odpowiedział(a) na blaszka611 temat w Audi A4 B6
    Demontuj lampy z auta,wyciągnij z lamp silniczki,przetwornice i żarówki. Do lampy wlej ciepłą wodę i kilka kropli płynu do naczyń,i majtaj lampą na prawo i lewo przez kilka minut(soczewki tez maja być pod tą wodą w lampie). Wypłucz aż zniknie piana,wlej z litr wody zdemineralizowanej+ze 100ml IPA i wypłucz lampę dwa razy,wylej całą wodę i wstaw lampę do piekarnika z termoobiegiem na 50°C,po 30-40 minutach lampa powinna być prawie sucha. Reszta wody odparuje w lampie na aucie.
  21. A jednak kupiłeś czarne lusterko,cena dobra była
  22. pila24 odpowiedział(a) na GRUBEK temat w 2.0
    Podał Ci jakie mają być do Twojego silnika,nie ma możliwości wyboru długości świec ? długość jest jedna,mogą się różnić ilością elektrod zależnie od producenta,ja również polecam ngk.
  23. Podczas procedury często nie odczytuje czujnik skrętu pozycji kierownicy. Po prostu ustaw kierownicę prosto i dokończ procedurę. Po tym przejedź się kawałek i powinno być ok.
  24. Jest ok,sprawdź rozrząd vcdsem. Rozrząd w tym motorze to nie jest tania sprawa,by długo i sprawnie działał trzeba pilnować oleju.
  25. Chyba wcześniej silnika V nie słyszałeś na jałowych. Normalna praca. A na zimnych chodzi o 2-3 sekundy po odpaleniu czy nie dzwoni rozrząd. Mam gdzieś stary filmik na którym sprawdzałem czy grucha działa i słychać na nim dość głośno odgłosy Vki na jałowych(telefon na silniku leżał). 20180603_143908.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.