Treść opublikowana przez pila24
-
dziwny dźwięk z licznika A4 B6
Jeżeli dźwięk znika jak manetką wyłączasz fisa to inwerter wyświetlacza wydaje te odgłosy,jego cewka dokładniej pisząc
-
B6 DIVISION
Tak jak Kamil napisał,widać że w kratce juz jest umieszczony właściwy. Ja kupiłem z kratką i wtyczką ale kratka była uszkodzona i trzeba było małą przeróbkę swojej kratki b6 zrobić ,wyszło w sumie jak ori w b7
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Trzeba linie 5v obciążyć sztucznie,stąd te rezystory. Wkleje masz inny opis z wyjaśnieniem. A masz 2 osobne linie 12V z mniejszą wydajnością,lepiej jest z jedną mocniejszą linią. Zasilacz warsztatowy ze starego zasilacza ATX - poradnik Zrób to Sam MAJSTERKOWO.PL Potrzebujesz mocny i stabilny zasilacz warsztatowy? Przerób sobie stary zasilacz ATX na dobrej klasy zasilacz laboratoryjny!
-
Wgranie map, spolszczenie navi a4 b7
Spolszczenie sam możesz zrobić,mapy napisz do @kamil-vag Pełny fis jak masz trochę zdolności manualnych to też sam możesz zrobić a za piwko forumowicz z Krakowa zakoduje Ci to. Opis na forum jest.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Będzie.
-
B6 DIVISION
Kolega w ofercie ma z kratką czujnik,jak masz modelowy rocznik 2004 to wtyczki nie potrzebujesz bo jest taka jak z b7,a jakby co to po kosztach mogę oddać wtyczkę bo mam jedną zbędną.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Masz 2 linie 12V,słabszy ale też da rade. Tutaj masz opis ,koszty przeróbki to własny czas i kilkanaście złotych na materiały Przeróbka zasilacza ATX na warsztatowy » grylewicz.pl GRYLEWICZ.PL Prawdopodobnie liczba opisów przeróbki komputerowego zasilacza ATX na warsztatowy jest nieskończona. I nic w tym dziwnego - po skróceniu wiązki przewodów
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Sorry pomyłka,mam 33A na lini 12V. A zasilacz to przeróbka zwykłego zasilacza ATX. Koszt mały a mocy masz z dużym zapasem.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Można sobie policzyć przetwornica pobiera 35W czyli 35/12= 2,91 A Do tego żarówka h7 55w - 55/12= 4,58A Wychodzi niecałe 8 amperów,ale tak na serio lepiej wziąć mocniejszy sporo,mój na lini 12V ponad 10A i zabezpieczenie przeciw zwarciowe Najlepiej się podłączyć przez uciętą wtyczkę lampy
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Zasilacz labolatoryjny,można kupić poniżej 100 zł. A rozpiska pinów tutaj
-
Wymiana reflektorów
Światła h7? Jak tak to możesz ogarnąć to za niewiele ponad 100 zł,czyli odbłysniki soczewek + polerka lamp i zabezpieczenie które to możesz zrobić sam. Zamienniki nie sprawdzają się
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Ja ustawiam to z lampą podpiętą pod zasilacz
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Za pochłanianie prądu wstecznego z cewki przesłony,nie jest potrzebny bo cewka przesłony projektora b8 ma diodę która robi to skuteczniej i nie spowalnia pracy jak kondensator. Projektor powinien w miarę równo opierać się o osłonę chromowaną,pamiętaj że trzeba zgrać to z długimi h7 by nie świeciły na Kaukaz
-
B6 DIVISION
Wymieniłem u siebie wraz z panelem z b7,odczyty w blokach z nowego czujnika są zupełnie inne. Odczyt z czujnika b7 Odczyt z czujnika b6
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Ta z allegro,ale różnie to z nimi bywa. Silniczki nie stukały ale błędy pojawiały się. Lepiej kupić więcej bo każdy ma inną rezystancje.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
1. Ucinasz wtyczkę i wywalasz razem z kondensatorem,łączysz kabelki i tyle. 2. Pokaż jak ta dziura wygląda,poza tym trzeba dokręcać projektor do adaptera stopniowo by równo siadł. A co Ty chcesz tam regulować vcdsem jak nie masz sterownika zasięgu świateł?
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Jak masz silnik V6/8 to po ustawieniu korekty od obrotów można włączyć autoadaptacje na jakiś czas,z tego względu iż w V6/8 masz 2 mapy po jednej na bank,a możliwość regulacji czy to mnożnikiem czy po obrotach masz wspólną dla dwóch banków które mają odchyłki mniejsze lub większe wzgledem siebie podczas pracy silnika.
-
Czy reflektory bixenon będą pasować zamiast zwykłych żarówek?
Myślę że kolega nie przejmuje się regulacją wysokości ?
-
Czy reflektory bixenon będą pasować zamiast zwykłych żarówek?
Będzie
-
Taśma(zwijak)
Podejdzie,silnik nie ma znaczenia.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Sporo tych awarii ostatnio modułu od be-smart. Lepiej zainteresować się innym modułem, nie słyszałem by inne tak padały.
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Trochę inwencji twórczej i znajdziesz Anglika kolor którego możesz przerobić na eu. Ja tak zrobiłem bo do b6 w benzynie to ciężko trafić.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Różnica w tym zestawie bv to twardsze gumy w górnych wahaczach oraz końcówki kierownicze bez gumowych tłumików,zastanawiam się czy to aż tak bardzo jest uzasadnione by mocno na cenę wpływać.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Sprzedający nie raczył opisać czy bv czy ba,inni mieli takie zestawy drożej i opisywali ze bv. Wiem ze Lem jest dobry,od Ciebie do swojego zawieszenia tez brałem kilka elementów z Lema,uzupełniłem resztę z regum i jest ok.
-
Problem z światłami
Nie ustawiaj na stacji,jeżeli masz ori xenon z samopoziomowaniem to bez kompa nie pójdzie a na skp o tym nie słyszeli nawet. Jeżeli masz tylko lampy xenon bez reszty to sam sobie ustaw na równo pod ścianą,w miarę oddalania wiązka światła ma schodzić w dół i świecić na wprost a nie skręcać. Ja sam ustawiam od lat,nie ma żadnego oślepiania a światła świecą możliwe daleko