Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jeżeli dźwięk znika jak manetką wyłączasz fisa to inwerter wyświetlacza wydaje te odgłosy,jego cewka dokładniej pisząc
  2. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak Kamil napisał,widać że w kratce juz jest umieszczony właściwy. Ja kupiłem z kratką i wtyczką ale kratka była uszkodzona i trzeba było małą przeróbkę swojej kratki b6 zrobić ,wyszło w sumie jak ori w b7
  3. Trzeba linie 5v obciążyć sztucznie,stąd te rezystory. Wkleje masz inny opis z wyjaśnieniem. A masz 2 osobne linie 12V z mniejszą wydajnością,lepiej jest z jedną mocniejszą linią. Zasilacz warsztatowy ze starego zasilacza ATX - poradnik Zrób to Sam MAJSTERKOWO.PL Potrzebujesz mocny i stabilny zasilacz warsztatowy? Przerób sobie stary zasilacz ATX na dobrej klasy zasilacz laboratoryjny!
  4. Spolszczenie sam możesz zrobić,mapy napisz do @kamil-vag Pełny fis jak masz trochę zdolności manualnych to też sam możesz zrobić a za piwko forumowicz z Krakowa zakoduje Ci to. Opis na forum jest.
  5. Będzie.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolega w ofercie ma z kratką czujnik,jak masz modelowy rocznik 2004 to wtyczki nie potrzebujesz bo jest taka jak z b7,a jakby co to po kosztach mogę oddać wtyczkę bo mam jedną zbędną.
  7. Masz 2 linie 12V,słabszy ale też da rade. Tutaj masz opis ,koszty przeróbki to własny czas i kilkanaście złotych na materiały Przeróbka zasilacza ATX na warsztatowy » grylewicz.pl GRYLEWICZ.PL Prawdopodobnie liczba opisów przeróbki komputerowego zasilacza ATX na warsztatowy jest nieskończona. I nic w tym dziwnego - po skróceniu wiązki przewodów
  8. Sorry pomyłka,mam 33A na lini 12V. A zasilacz to przeróbka zwykłego zasilacza ATX. Koszt mały a mocy masz z dużym zapasem.
  9. Można sobie policzyć przetwornica pobiera 35W czyli 35/12= 2,91 A Do tego żarówka h7 55w - 55/12= 4,58A Wychodzi niecałe 8 amperów,ale tak na serio lepiej wziąć mocniejszy sporo,mój na lini 12V ponad 10A i zabezpieczenie przeciw zwarciowe Najlepiej się podłączyć przez uciętą wtyczkę lampy
  10. Zasilacz labolatoryjny,można kupić poniżej 100 zł. A rozpiska pinów tutaj
  11. pila24 odpowiedział(a) na xavery1987 temat w Audi A4 B6
    Światła h7? Jak tak to możesz ogarnąć to za niewiele ponad 100 zł,czyli odbłysniki soczewek + polerka lamp i zabezpieczenie które to możesz zrobić sam. Zamienniki nie sprawdzają się
  12. Ja ustawiam to z lampą podpiętą pod zasilacz
  13. Za pochłanianie prądu wstecznego z cewki przesłony,nie jest potrzebny bo cewka przesłony projektora b8 ma diodę która robi to skuteczniej i nie spowalnia pracy jak kondensator. Projektor powinien w miarę równo opierać się o osłonę chromowaną,pamiętaj że trzeba zgrać to z długimi h7 by nie świeciły na Kaukaz
  14. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wymieniłem u siebie wraz z panelem z b7,odczyty w blokach z nowego czujnika są zupełnie inne. Odczyt z czujnika b7 Odczyt z czujnika b6
  15. Ta z allegro,ale różnie to z nimi bywa. Silniczki nie stukały ale błędy pojawiały się. Lepiej kupić więcej bo każdy ma inną rezystancje.
  16. 1. Ucinasz wtyczkę i wywalasz razem z kondensatorem,łączysz kabelki i tyle. 2. Pokaż jak ta dziura wygląda,poza tym trzeba dokręcać projektor do adaptera stopniowo by równo siadł. A co Ty chcesz tam regulować vcdsem jak nie masz sterownika zasięgu świateł?
  17. Jak masz silnik V6/8 to po ustawieniu korekty od obrotów można włączyć autoadaptacje na jakiś czas,z tego względu iż w V6/8 masz 2 mapy po jednej na bank,a możliwość regulacji czy to mnożnikiem czy po obrotach masz wspólną dla dwóch banków które mają odchyłki mniejsze lub większe wzgledem siebie podczas pracy silnika.
  18. Myślę że kolega nie przejmuje się regulacją wysokości ?
  19. pila24 odpowiedział(a) na rydvn temat w Audi A4 B6/B7
    Podejdzie,silnik nie ma znaczenia.
  20. Sporo tych awarii ostatnio modułu od be-smart. Lepiej zainteresować się innym modułem, nie słyszałem by inne tak padały.
  21. Trochę inwencji twórczej i znajdziesz Anglika kolor którego możesz przerobić na eu. Ja tak zrobiłem bo do b6 w benzynie to ciężko trafić.
  22. Różnica w tym zestawie bv to twardsze gumy w górnych wahaczach oraz końcówki kierownicze bez gumowych tłumików,zastanawiam się czy to aż tak bardzo jest uzasadnione by mocno na cenę wpływać.
  23. Sprzedający nie raczył opisać czy bv czy ba,inni mieli takie zestawy drożej i opisywali ze bv. Wiem ze Lem jest dobry,od Ciebie do swojego zawieszenia tez brałem kilka elementów z Lema,uzupełniłem resztę z regum i jest ok.
  24. pila24 odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Nie ustawiaj na stacji,jeżeli masz ori xenon z samopoziomowaniem to bez kompa nie pójdzie a na skp o tym nie słyszeli nawet. Jeżeli masz tylko lampy xenon bez reszty to sam sobie ustaw na równo pod ścianą,w miarę oddalania wiązka światła ma schodzić w dół i świecić na wprost a nie skręcać. Ja sam ustawiam od lat,nie ma żadnego oślepiania a światła świecą możliwe daleko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.