Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Z tym dobraniem to nie jest tak łatwo,nigdy nie wiadomo jak siądzie auto. Szczególnie jak masz nowe sprężyny od innego producenta to nie ma do czego się odnieść. Ogólnie to wypadkowa masy na osi i stanu sprężyn które chcesz wsadzić. Jak są w dobrym stanie to bierz te 11 klasy,efektu nikt nie zagwarantuje.
  2. pila24 odpowiedział(a) na Patyczeq temat w Audi A4 B6/B7
    Jakie błędy?
  3. Skoro masz 1bv to szukasz sprężyn z 1be/bv a nie 1ba. Sprężyny na tył podejdą z b6 do b7,są minimalnie szersze ale można montować bez problemów.
  4. Najlepiej by było kupić ori używki z dobrym stanie do zawieszenia sportowego,minimalnie 3 klasy wagowe wyższe niż obecna.
  5. To sobie odpowiedziałeś ☺ kiedyś pakowałem wtryskiwacze w otuliny by były ciche(były ukryte pod kolektorem więc śmieszny wygląd nie przeszkadzał).
  6. Odgłos łańcucha wałków... dotknij pokrywy głowicy i sprawdź czy nie czuć wibracji z częstotliwością tego tarcia. Sprawdzili czy pokrywa okolic łańcucha nie jest przytarta?
  7. Piękne autko,vfiz zamiast budzików bardziej by pasował i nie zmniejszał by pola widzenia ?
  8. Pierw warto ten czujnik ciśnienia wymienić na ori tak jak mateo pisał. Identyczne objawy w b7 szwagra było przy zamiennikach tego czujnika,ustało po wymianie na ori.
  9. No rzeczywiście pod siedzeniem kierowcy,duża obudowa i w niektórych wersjach jest w systemem start-stop w tej obudowie. Wersja N to tez high,wiec dobrze się zgra z rnse,można ustnie dodawać kontakty do książki telefonicznej ale to czasochłonne i upierdilwe,raczej ciekawostka-do wybierania głosowego z Google trochę brakuje ale to inna epoka była.
  10. Tam jest moduł komfortu,bt siedzi fabrycznie pod tyłkiem pasażera. Rozpiske jak podłączyć masz na naklejce radia,pomijasz linie K a moduł kodujesz na komunikację poprzez can.
  11. A sprawdzałeś czy nie ma już modułu w aucie? Podłączenie analogiczne jak w a4,łączysz się z radiem które różni się od tego z a4 jedynie kształtem. Możesz wykorzystać ori wiązkę i poprzepinać piny.
  12. pila24 odpowiedział(a) na KenzoOx temat w Audi A4 B6/B7
    Masz komunikat o awarii sterownika wentylatorów,ogarnij go.
  13. Gdybyś miał manual to na pych,z tipem takie metody mogą się skończyć uszkodzeniem skrzyni. Laweta i na warsztat,chyba że sam wydłubiesz rozrusznik z pod auta.
  14. pila24 odpowiedział(a) na KenzoOx temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie na drugi bieg wchodzą od razu z powodu awarii ich sterownika. Przy włączonej klimie powinny działać na 1 biegu. A zrobiłeś adaptacje po wymianie panelu?
  15. Elektromagnes nie wysuwa,rozrusznik do rozebrania.
  16. pila24 odpowiedział(a) na Tomek722 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie da się, inny płyta główna licznika
  17. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    Te trójniki nie są nieszczęsne tylko gazownicy w ramach oszczędności montują opaski typu "norma" które puszczają po czasie lub od razu. Wystarczy zastosować opaski typu gsb i problem rozwiązany-nie puszczają oraz trzymają mocno. Nie wiem czy przy chłodniczce będzie odpowiedni przepływ płynu by reduktor wyrabiał termicznie.
  18. To wzkazówki z b6,one są ładniejsze niż te z b7.
  19. Ogólnie zegary w a4b6 są ładne,nawet z czerwonką nie jest źle. Ale kolor robi efekt,tarcze to już masz z b7 stąd ta ikonka nowsza. Pomyślę może i u siebie podmiankę zrobię,gdzieś mam taką tarcze.
  20. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    Nikt Ci nie zabrania ? Twój silnik,zrobisz jak zechcesz
  21. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    90% audi a4b6 z lpg ma tak wpięty reduktor bo jest to rekomendacja producentów reduktrów. To jest podłączenie równolegle i nie ma prawa niczego zakłócać. Czego nie można powiedzieć o połączeniu szeregowym z chłodniczką,w tym przypadku zasyfiony reduktor mocno by zmniejszył lub uniemożliwił przepływ płynu do chłodniczki oleju(miałem taki przypadek).
  22. Jak zamarzają to jest problem z rozpreżaniem czynnika,sądzę iż u Ciebie jest nieszczelność.
  23. Niech Ci sprawdzą ilość czynnika,niskie ciśnienie masz i sądząc po temperaturze za parownikiem klimy to w ogóle nie chłodzi. Sprawdź czy rurki metalowe pod maską nie zamarzają .
  24. Kamil widzę że przestrzegasz wytycznych i auta nie myjesz ?
  25. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    Równolegle z nagrzewnicą,takie wpięcie nie zakłóca działania układu chłodzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.