Treść opublikowana przez pila24
-
Bicie przy hamowaniu powyżej 120 kmh
Na przód to pasuje,a jakże. Na tył to vkba 3606.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Wywal ten korek,dziurka w nim jest taka mała że zapcha się po miesiącu znów.
-
FIS Problem z błędami.
Odepnij i jeszcze raz wepnij kostki od licznika. Zobacz czy któryś z przycisków pod licznikiem nie zaciął się.
-
Nierówna praca na benzynie, gaz o.k. brak błędów
Możesz poszukać używki sterownika lpg,tak jak pisałem coś się z 5 kanałem w sterowniku lpg (ewentualnie gdzieś po drodze jakaś usterka elektryczna pomiędzy ecu-ster lpg-wtryskiwacz)
-
Zmiana licznika
Tak wiem,skontaktować się musisz z osobą która liczniki ogarnia np. @Galetto
-
Test wskazówek licznika - Error
Spróbuj innym interfejsem
-
Zmiana licznika
Trzeba ręcznie dopisać licznik,kompy Edc15 lubią blokować procedurę przypisania. W benzynach idzie gładko. Safe miga bo immo nie zostało dopisane i blokuje rozruch silnika.
-
dziwny dźwięk z licznika A4 B6
- B6 DIVISION
-
Nierówna praca na benzynie, gaz o.k. brak błędów
Gdyby ecu było uszkodzone to na lpg również źle by pracował. To ecu podaje sygnał otwarcia wtryskiwacza który przechwytuje sterownik lpg i przekazuje go na wtryskiwacz lpg uwzględniając korekty na temp. i ciśnienie gazu. Podczas pracy na Pb przez sterownik lpg idą sygnały poprzez przekazniki do wtryskiwaczy pb i możliwe że na kanale 5 wtryskiwacza coś się dziele z przekaźnikiem. Dobrą opcja była by podmiana sterownika lpg na taki sam jaki masz i sprawdzenie.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Odpal jeszcze test i poczekaj z 10 sekund na każdym silniczku. Może będzie ok,a może za jakiś czas znów się wysypie
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
No jak z dzieckiem.... słowo klucz - "zaślepka gumowa fi12" ?
-
Prawe światło Mijania świeci słabiej
Farba proszkowa odpada na zewnętrznej stronie wiec pewnie w środku również jest źle,ale zregenerować to jak najbardziej można. Pracowałem kiedyś w tym fachu i nawet stare zardzewiałe odbłysniki robiło się na piękne lustro.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Został mi ostatni kpl ale do lamp go dorzucam,szukaj na allegro. 10 sztuk to chyba ze 2 zł
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Kupiłem kiedyś opakowanie tego,gdzieś na allegro znalazłem. Dorzucam je do lamp.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Wierć w tym miejscu gdzie mam te małe zaślepki a dokładniej ich wgłębienia,kilka milimetrów w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy. Dziury w błotnikach pojawiły się wraz z bixami w 2002r. Otwór około 12mm
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Zależy w jakiej pozycji silniczek był
-
B6 DIVISION
U mnie w wiązce juz był fabryczny mostek 24 i 6
-
dziwny dźwięk z licznika A4 B6
Mój też trochę piszczy,może zajrzę do niego bo właśnie rezam drugi i będę miał na podmiankę Tak,piszczy luźne uzwojenie cewki (wpada w rezonans pod wpływem wytwarzanego pola elektromagnetycznego gdy jest pod obciążeniem). Fabrycznie uzwojenie jest klejone ale zdarza się iż klej nie zawsze złapie idealnie albo po czasie nieco puści i pojawiają się odgłosy.
-
Uszczelka pod głowicą tylko?
3.0 i 2.4 pod względem dołączanych podzespołów mechanicznych są zgodne w 90%,wydech pasuje(mam u siebie cześć wydechu z asn),komp musi być z 2.4 inaczej zmienne fazy nie będą działały(napinacze vs wariatory) wiązkę można przerobić z Twojego. Stacyjke masz z linką pod automat,z czego kojarzę to już ktoś adoptował tipa do 2.8 (bliźniak 2.4) i działa. Jest temat za a6 forum jak chłopak wymienił 3.0 na 2.8 i sam to ogarnął. Osobiście to wolał bym 2.8 wsadzić niż 2.4 bo konstrukcja ta sama ale moc większa Audi A6 / A7 Klub Polska [3.0 ASN Tip+Q] Swap / przekładka na 2.8 193KM WWW.A6KLUB.PL
-
dziwny dźwięk z licznika A4 B6
Trzeba by było dobrać się do wyświetlacza,otworzyć jego obudowe i dać klej na cewkę która hałasuje. Po tym cewka będzie cicha,aczkolwiek nie wiem czy da się otworzyć tą obudowę wyświetlacza,może obadam to w weekend bo będę rezał licznik.
-
A4 B7 - auto nie odpala po zwarciu na tylnej żarówce mijania
Moduł MCE,on steruje żarówkami (i nie tylko). Możliwe że jest uszkodzony i powoduje zwarcie.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Lewą podnieś a prawą opuść tak by się spotkały na środku i powinno być ok z wysokością.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Prawa lampa słabiej świeci i wiązka trochę inaczej na wyjściu wygląda,palniki różne masz? Ustawienie wysokości można w pewnym zakresie skorygować,ustaw światła tak by ich górne części wiązki światła w 1 lini były.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Ogólnie to wiązka z h7 musi trafiać w miejsce gdzie światło z projektora przechodzi w oświetlanie pasa o pobocza. Na filmiku masz pokazane jak wyglądają zgrane światła.Trzeba odłączyć przesłone bixa pierw by światło z niego nie nakładało się na wiązkę z h7. 20200124_154644_1.mp4