Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Na przód to pasuje,a jakże. Na tył to vkba 3606.
  2. Wywal ten korek,dziurka w nim jest taka mała że zapcha się po miesiącu znów.
  3. Odepnij i jeszcze raz wepnij kostki od licznika. Zobacz czy któryś z przycisków pod licznikiem nie zaciął się.
  4. Możesz poszukać używki sterownika lpg,tak jak pisałem coś się z 5 kanałem w sterowniku lpg (ewentualnie gdzieś po drodze jakaś usterka elektryczna pomiędzy ecu-ster lpg-wtryskiwacz)
  5. pila24 odpowiedział(a) na Tomek722 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak wiem,skontaktować się musisz z osobą która liczniki ogarnia np. @Galetto
  6. pila24 odpowiedział(a) na Rikone temat w 3.0
    Spróbuj innym interfejsem
  7. pila24 odpowiedział(a) na Tomek722 temat w Audi A4 B6/B7
    Trzeba ręcznie dopisać licznik,kompy Edc15 lubią blokować procedurę przypisania. W benzynach idzie gładko. Safe miga bo immo nie zostało dopisane i blokuje rozruch silnika.
  8. Kropelka tez się nada. Wyświetlacz ma zatrzaski w swojej obudowie
  9. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak
  10. Gdyby ecu było uszkodzone to na lpg również źle by pracował. To ecu podaje sygnał otwarcia wtryskiwacza który przechwytuje sterownik lpg i przekazuje go na wtryskiwacz lpg uwzględniając korekty na temp. i ciśnienie gazu. Podczas pracy na Pb przez sterownik lpg idą sygnały poprzez przekazniki do wtryskiwaczy pb i możliwe że na kanale 5 wtryskiwacza coś się dziele z przekaźnikiem. Dobrą opcja była by podmiana sterownika lpg na taki sam jaki masz i sprawdzenie.
  11. Odpal jeszcze test i poczekaj z 10 sekund na każdym silniczku. Może będzie ok,a może za jakiś czas znów się wysypie
  12. No jak z dzieckiem.... słowo klucz - "zaślepka gumowa fi12" ?
  13. Farba proszkowa odpada na zewnętrznej stronie wiec pewnie w środku również jest źle,ale zregenerować to jak najbardziej można. Pracowałem kiedyś w tym fachu i nawet stare zardzewiałe odbłysniki robiło się na piękne lustro.
  14. Został mi ostatni kpl ale do lamp go dorzucam,szukaj na allegro. 10 sztuk to chyba ze 2 zł
  15. Kupiłem kiedyś opakowanie tego,gdzieś na allegro znalazłem. Dorzucam je do lamp.
  16. Wierć w tym miejscu gdzie mam te małe zaślepki a dokładniej ich wgłębienia,kilka milimetrów w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy. Dziury w błotnikach pojawiły się wraz z bixami w 2002r. Otwór około 12mm
  17. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie w wiązce juz był fabryczny mostek 24 i 6
  18. Mój też trochę piszczy,może zajrzę do niego bo właśnie rezam drugi i będę miał na podmiankę Tak,piszczy luźne uzwojenie cewki (wpada w rezonans pod wpływem wytwarzanego pola elektromagnetycznego gdy jest pod obciążeniem). Fabrycznie uzwojenie jest klejone ale zdarza się iż klej nie zawsze złapie idealnie albo po czasie nieco puści i pojawiają się odgłosy.
  19. pila24 odpowiedział(a) na kriistoff temat w 3.0
    3.0 i 2.4 pod względem dołączanych podzespołów mechanicznych są zgodne w 90%,wydech pasuje(mam u siebie cześć wydechu z asn),komp musi być z 2.4 inaczej zmienne fazy nie będą działały(napinacze vs wariatory) wiązkę można przerobić z Twojego. Stacyjke masz z linką pod automat,z czego kojarzę to już ktoś adoptował tipa do 2.8 (bliźniak 2.4) i działa. Jest temat za a6 forum jak chłopak wymienił 3.0 na 2.8 i sam to ogarnął. Osobiście to wolał bym 2.8 wsadzić niż 2.4 bo konstrukcja ta sama ale moc większa Audi A6 / A7 Klub Polska [3.0 ASN Tip+Q] Swap / przekładka na 2.8 193KM WWW.A6KLUB.PL
  20. Trzeba by było dobrać się do wyświetlacza,otworzyć jego obudowe i dać klej na cewkę która hałasuje. Po tym cewka będzie cicha,aczkolwiek nie wiem czy da się otworzyć tą obudowę wyświetlacza,może obadam to w weekend bo będę rezał licznik.
  21. Moduł MCE,on steruje żarówkami (i nie tylko). Możliwe że jest uszkodzony i powoduje zwarcie.
  22. Lewą podnieś a prawą opuść tak by się spotkały na środku i powinno być ok z wysokością.
  23. Prawa lampa słabiej świeci i wiązka trochę inaczej na wyjściu wygląda,palniki różne masz? Ustawienie wysokości można w pewnym zakresie skorygować,ustaw światła tak by ich górne części wiązki światła w 1 lini były.
  24. Ogólnie to wiązka z h7 musi trafiać w miejsce gdzie światło z projektora przechodzi w oświetlanie pasa o pobocza. Na filmiku masz pokazane jak wyglądają zgrane światła.Trzeba odłączyć przesłone bixa pierw by światło z niego nie nakładało się na wiązkę z h7. 20200124_154644_1.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.