Treść opublikowana przez pila24
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Samopoziom brak reakcji przy załączeniu świateł
Mozliwe że sterownik szwankuje,mój tak wariował że czasami jedną lampę poziomował a druga świeciła w glebę. Wymiana sterownika załatwiła problem.
-
Zalana przetwornica xenon
Sprawdź uszczelkę kierunkowskazu,inna drogą jaką mogła by się woda dostać do xenonu od górnej części lampy może być nieszczelny klosz(rzadko się zdarza ale możliwe). Poszukaj też fizycznych uszkodzeń lampy.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tak gbs,błąd w pisowni. A tych opasek norma różnych producentów sporo przetestowałem (Polskie i Chińskie),każdą można przekręcić bo wynika to z jej budowy i materiałów. Jedne trwalsze,inne mniej,tak czy inaczej zawsze gorsze od gbs(testowałem pod ciśnieniem kilku barów i normy zawsze przepuszczały nawet 2 sztuki założone,gsb nigdy). Tyle że 1 zł różnicy w cenie robi różnicę dla niektórych gazowników a później klient wraca na poprawki z wyciekami i te zaoszczędzone kilka złotych na opaskach kosztuje godzinę pracy.
-
B7 Crew
Ja akurat sprzedaje takie opaski i to są normy lub typu norma. Tak czy siak gsb są dużo lepsze,praktycznie nie przekręcają się i dociskają równomiernie na całej powierzchni. Normy potrafią przepuszczać w miejscu gdzie opaska wchodzi pod gwint.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Ogólnie w trasę to nie będzie różnicy,aczkolwiek miałem wrażenie że na recaro niżej się siedzi. S-line to nie kanapowce,są sztywne i dosyć twarde-dzięki temu nie boli ani kolano,ani kręgosłup po długiej trasie. Wysuwana sekcja pod uda jest bardzo przydatna.
-
ASN wymiana maglownicy i brak reakcji ksenonów
Nie,ustawia się po wybraniu grupy 001 i po ustawieniu zatwierdza wybierając kanał 002. Jak zaczniesz ustawiać poza procedurą to zakres wysokości świecenia się skończy a lampy nadal nie będą ustawione-sterownik ciągle robi korektę zasięgu. Procedura jest po to by ustawić pozycję wyjściową dla sterownika i do tych ustawień będzie dążył,sterownik cały czas steruje silniczkami w lampach i odczytuje w jakiej pozycji są.
-
ASN wymiana maglownicy i brak reakcji ksenonów
Pochylenie wiązki światła 1% w przypadku tych lamp,jeżeli środek soczewki z której wychodzi u Ciebie źródło światła jest na wysokości 60cm to promień wiązki powinien opadać 6mm na każdy metr oddalenia od lampy. Ustaw sam pod ścianą tak aby świeciły dobrze i nie waliły innych po gałach.
-
Płukanie układu klimatyzacji
Niezły szłam na dławiku,wymieniałem rok temu i jestem pewien że to fabryczny był-czysty jak nowy. Parownik jest za schowkiem,niestety aby go wyciągnąć trzeba by było rwać dechę i cały układ klimatyzacji wyciągać. Płukanie klimatyzacji - jak robić to prawidłowo - MotoFocus.pl MOTOFOCUS.PL Jednym z powtarzających się ostatnio zabiegów podczas naprawy układów klimatyzacji w samochodach jest proces płukania. W celu przeprowadzenia prawidłowej naprawy po zatarciu sprężarki lub...
-
ASN wymiana maglownicy i brak reakcji ksenonów
- Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
Może być uszkodzona wiązka w drzwiach lub problem z mikrostykami w zamkach drzwi.- Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
Nie ma takiego modułu w b6,moduł komfortu kontroluje to funkcje iż nim się łącz.- B7 Crew
- Problem audio
Ściągasz gumową osłonę od strony nadwozia i masz dostęp do wtyczki wiązki,możesz ją wówczas wyczepić. Problem jej taki że jest krótka a gumowej osłonki nie ściągniesz przez wtyczkę-musisz ściągnąć boczek drzwi i wyczepić wiązkę z mocowania co da Ci wówczas dostęp do dłuższego fragmentu który możesz naprawić. Gdzieś filmik widziałem z instrukcją,zaraz wrzucę jak znajdę.- Telefon samsung s6
A masz bt w aucie?- ASN wymiana maglownicy i brak reakcji ksenonów
Podpięty czujnik na lewym wahaczu z przodu?- Pod maską, co to ?
Nie ma zadnych oznaczeń?wygląda na jakiś zaworek ciśnienia/podcisnienia- A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Pokaż jak świecą nowe wskazówki. Oryginalne,nie powiem. Ale czy ładniejsze od tych z b6 to kwestia sporna ☺- A4 B6 Problem z ESP
To może spróbuj odczytać błędy gdy kontrolki się świecą-jak się zapalą to nie gaś silnika tylko szybko odczyt. Dziwne że nie zostają z pamięci sterownika,może coś mu odbija.. - Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek