Treść opublikowana przez AlexDLU
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Chyba jeszcze stary Hans go jako ostatni wlewał w 2001 r
-
Moja Bestyjka: A4 B6 2001/2 3.0 Q ASN LZ9W Avant Xenon. Mody na S4
ok pomysł "darowany" PS. Wczoraj wymieniłem cały płyn w układzie wspomagania, wieczorem wrzucę zdjęcia jak wyglądał po odessaniu ze zbiorniczka, śmiem twierdzić że był jeszcze oryginał ;p Płyn kupiłem w ASO Świtoń-Paczkowski w Lubinie za 50 zł /L do efektywnej wymiany starczyło mi 1,6 l.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Jestem po wymianie, zrobiłem to jednym ze sposobów opisanym na forum kola do góry powrót do zbiorniczka do butelki i kola prawo lewo i stale uzupełniałem płyn, 0 zapowietrzenia, układ przepłukany, Zalałem płyn z ASO 50 zł za L. trochę mało miejsca w ASN jest do sprawnej i szybkiej wymiany ale bez większych problemów można to zrobić samamu. Różnicy nie zaobserwowałem praktycznie żadnej, koła mam 225/40/18 i tak samo chodzi kiera przed i po wymianie. W każdym razie płyn jaki był zalany w układzie przed wymiana, po odessaniu był BRĄZOWY !
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
No ok, rozumiem ale jak to trzeba poprawnie wykonać w tym cały szkopuł
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Hejka DEV, co masz na myśli uspokoić ?
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
5,3 L/100 bajka jak dla mnie ;p u mnie ponizej 10 L Pb nie schodzi ;p
-
B6 DIVISION
Co sadzicie o mojej Czarnulce ?? nie skromnie pozwolę sobie zapytać --> LINK DO TEMATU <--
-
Moja Bestyjka: A4 B6 2001/2 3.0 Q ASN LZ9W Avant Xenon. Mody na S4
Wczoraj wjechały nowe hebelki do przodu kilka fotek po malowaniu i po montażu: ( na jednym porównanie 320 z 312 ) MA KTOŚ MOŻE BLASZKI Sline ??
-
B6 DIVISION
Ok przeszperam kabeli w wolnej chwili dzieki za info
-
B6 DIVISION
A w jaki sposob poprawic to ekranowanie ?
-
B6 DIVISION
Z Bosse wyjechala z fabryki. Sprswdze przewody jak pisze ponizej kolega.
-
B6 DIVISION
Panowie, na Divisionie jestem tu 1 raz :), może będzie to powielone pytanie, i zapewne dla bardziej wtajemniczonych błache, ale mianowicie Mam RNS-D Bosse, i przy odtwarzaniu CD i dodawaniu gazu w trakcie jazdy mam .... w tle GWIZD ;p czym to moze być spowodowane ? Regulator napięcia ?
-
Moja Bestyjka: A4 B6 2001/2 3.0 Q ASN LZ9W Avant Xenon. Mody na S4
Siema w sobotę udało mi się kupić komplet Hamulców 320 na przód także popołudnie spędzone na rozebranie na czesci i przygotowanie do piaskowania . Dziś oddałem do malowania jutro odbieram po południu i MONTAŻYK
-
Spoty wrocławskie
Z bolesławca B5 leci zerknij w temat zlotu i zerknij kto to
-
Spoty wrocławskie
Siema, ja dzisiaj odpadam, nie dam rady przyjechac, rodzinny weekend ;p
-
Zaciski 320/300 z B8 do B7
SUPER a mógłbyś odebrać telefon z podpisu rąbie i rąbie i sie dodzwonić nie moge
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Na jakim etapie jestes z hamulcami ??
-
[ASN] Co po zakupie?
Zerknin na temat w moim podpisie i sam oceń aż jestem ciekaw :>
-
Zaciski 320/300 z B8 do B7
DEV a masz moze 320 do b6 ? , ewentualnie podeslin na PW nr tel to zadzwonie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki za fotke sadziłem ze da sie jakos przerobić ten tył, ale juz wszystko wiem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiem wiem ze wszystko, a wszystko bede mial od przodu swojego bo 312 zastapie 320 i pomyslalem ze moze by przelozyc obecny przod 312 na tyl a przewodu to co masz na mysli ? dłuższe czy inne srednice ? ? bo na przód z 312 na 320 to P&P nic nie trzeba zmieniac ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
JAKI OLEJ do TIPTRONIC Szukam szukam i nie moge znaleść. Mam TIPTRONIC z wlepy w książce i na skrzyni FLC dokładnie ZF 5HP 19 FL i jakieś cyferki... musze wymienić uszczelnienie torsena oraz oringi przy chłodnicy oleju skrzyni i odrazu zrobie wymianę (nie osobiście;p) JAKI OLEJ KONKRETNIE + zestaw do wymiany musze kupić, na alledrogo etc.. przeszukałem i jest kilka opcji nie wiem jaką wybrać (ASO ostateczność). PS proszę o jakiegoś linka z procedurą wymiany oleju w skrzyni aby nie być "baranem" przy jego wymianie przez mechaniora. Będę wdzięczny na pomoc, temat dość pilny.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurde tyle info ze nie moge sie doszukac odpowiedzi na swoje pytanie ;p mianowicie... mam 312 za niedługo do wymiany... i znalazłem 320 i będę zmienać... tu akurat problem rozwiany... a moje pytanie CZY TE 312 Z PRZODU PODEJDĄ NA TYL ? ot taki myk ? a jesli nie to hm... co by musiało być zrobione aby podeszły ? Mam ASN quattro avant 2001/2 r.
-
Moja Bestyjka: A4 B6 2001/2 3.0 Q ASN LZ9W Avant Xenon. Mody na S4
Dzisiaj spawacz wymienił mi oba łączniki elastyczne na wydechu, ale nie ma filmiku jak chodziła bo zostawiłem auto na warsztacie przyjechałem jak było zrobione, uszczelnienie torsena będę wymieniał albo w tym albo w przyszłym tygodniu to fotorelacje oczywiście ze zrobię bo szukając na forach nigdzie nie znalazłem więc na pewno się przyda
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Nigdy BMW nie miałem, ale... ta ładna podoba mi się gratuluje wyboru