Treść opublikowana przez DarekS4
-
Logi audi a4 b7 1.8 t bfb
@przem8 Na@#$%ne jak na kołoczu Ale turbo górą mu dobrze podaje co by nie mówić. Nie chce być złym wróżbitą ale zmierz sobie kompresje szczególnie na 4
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
dobrze celowałem. Dzięki Jeszcze na wieczór szybko wpadłem Zrobiłem i pociągnąłem wiązki od czujnika przód oraz zamontowałem czujnik. Brakuje mi tej blachy przedniej co trzyma to za wahacz :/ Uzbroiłem tez na gotowo w klocki i czujniki heble przód. Zrobiłem tez konserwacje błotników od środka. Doszedł mi też aktywny wydech z S4. Miałem robbic nowe tłumiki ale kumpel miał do sprzedania aktywny wydech z 4.2. Trochę je zmodyfikuje niestety mają do wymiany gruszki ... Częsta bolączka ori. Musze tu coś wykombinować bo ni da się ich kupić. Może coś dopasuję. Na koniec tego wstawię nowe końcówy. Na razie będzie bez rezonatorów środkowych.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Panowie ma ktos schemat montażu całego czujnika tył ?? Bo albo mi czegoś brakuje albo faktycznie mam z ośki
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Kamil tak chciałem bo mi się podobało. Widziałem to na żywca w S8 D3 i dlatego się zdecydowałem bo mnie to ujęło. Ale ja jestem z tych co mu się e46 w kompocie podoba bardziej niż coupe także wiesz z jakiego typu z!@#$%bem masz doczynienia ... Kumpel ma je w GS300 i tam to już wygląda kosmicznie ale też lampa sama w sobie jest kosmiczna.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
A no. Jakoś sobie radzimy. Jeżeli wszystko jest ustawione i nie zagraża na drodze to można się dogadać. Jeżeli coś udrutujesz to wiadomo że nawet ziomek diagnosta tego nie puści. Ale jak jest coś wykonanie profesjonalnie to jest trochę inaczej. Wszystko jest do dogadania. Prawda jest taka że to auto nie wjedzie na stacje z działającymi armatkami tylko będzie używało drogowych z soczewki jak oryginał.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@kamil-vag @staniek Dzięki. Musze to do soboty ogarnąć najlepiej z autopoziomowaniem. Walczymy. Wczoraj przymierzyłem dystanse i tył siada spoko jest idealnie wypchnięty tak jak chciałem. Z przodem muszę dotaczać i się bawić bo byłą zabawa z tarczą. No i foto jak wyglądają lampy po modzie na Bi-Led + Armatka led dalekosiężna któa będzie też pełnić funkcje DRL jak się uda to na 30%
-
Ile jest warte ? audi a4b6 /2004/quattro
Cała do malowania pewnie pod nakładkami progowymi już się dzieje i tak samo nad zbiornikiem paliwa. środek do prania, pewnie stan mechaniczny jest adekwatny do wizualnego więc za 4 pewnie komuś to pociśniesz. Bo jak ktoś będzie miał całą pomalować + konserwacje i nie daj boże interwencje blacharskie do tego parę wahaczy itp itd to chłop 5-6 musi włożyć. Są tacy co robią 90% Sami i raczej taki to kupi bo 90% ludzi wyjdzie z założenia że dołoży i kupi zadbane.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
poczyściłem je nasmarowałem dzisiaj przymierze. Na pewno nie dali mi tej drugiej części blaszki co trzyma to na przednim wahaczu i z tyłu już widzę że też brakuje mi jednego elementu. allegro.pl ALLEGRO.PL Taki będzie spoko ktoś tego używał ? Czy macie Panowie coś do polecenia lepszego
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@kamil-vagdzięki za wsparcie. Na pewno nie pozostanę dłużny Byłem odebrać lampy. Wizualnie kozak nic nie lata nie trzęsie się ale to zweryfikuje jazda. Lakierowanie środków bardzo ładne. Mamy tak : Bi-led NHK w miejscu bixenonu. Wszystko pracuje bardzo ładnie przesłona też. Nowe regulacje z tej aukcji : allegro.pl ALLEGRO.PL Wykonane bardzo profesjonalnie. Dodatkowo uszczelnione oringiem więc naprawdę nie jest to wykonane byle jak. Oraz w miejsce drogowych wleciały przyciemnione armatki dalekosiężne NHK I teraz tak ... Sam zajebiałem bo pomyślałem ż emam tak jakies dwa przełączniki obok włącznika światła to mam DRL ... d*pa ... Mam coming/leaving home oraz regulacje wysokości lamp. ... Amator .... Armatki dalekosiężne maja pełnić funkcje DRL i mają 2 przewody zasilające i jedną masę. jeden przewwód mam wpięty w kostke H7 a drugi luzem. Po odpaleniu drogowych świateł odpala się armatka i przesłona z bixenonu. zobacze jak to wyjdzie na drodze i najwyżej zostawie drogowe tylko z bileda a armatke wykorzystam na DRL. Teraz tak mam kupić DRL z B7 ? Bo z regulacji mogę zrezygnować bo zakładam czujniki do autopoziomowania. Więc kupię coś takiego : allegro.pl ALLEGRO.PL i do tego dokupić modół DRL czy odbywa się wszystko i tak przez MCE ? Teraz tak w jednym temacie wyczytałem że czujniki od autopoziomu z tymi blachami są różne na tył w ośce i quattro ale odpaliłem etke i nr podaje mi taki sam. Prawda czy fałsz w takim razie ?? Poniżej na foto to co ja dorwałem.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Patrzyłem w etce na czujniki poziomowania tylne i quattro i ośka podaje ten sam nr.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Tak. mam jeszcze 360 mógłbym próbować ale bez adaptera nie wejdzie. Nie będę kombinować daje 350mm z jakiegos merca Dzisiaj wrzuciłem przekaźnik od servotronika siedzi .... dodatkowo wypusciłem linię K na prosbę @BIGMAN.... zobaczymy na próbę czy będzie go widzieć VCDS lub mam jeszcze VASa w trybie serwisowym tez sprawdzę. Panowie zdemontowałem MCE bo chce brać się za montaż czujników poziomu i przygotować sie do szycia kabli do bixów U mnie jest końcówka G ... @Bart-S pisze w swoim temacie że G to HIGH ??? Czyli nie wiadomo ? Tych tematów tez jest tu od groma ale dla mnie jakoś nie jasne. Kolejna sprawa u mnie będzie biled .... czy to oznacza że dalej mam podłączać wszystko jak bixenon ?? Druga sprawa przerobione będę miał też światło drogowe ... i tam będzie led teraz czy jego można wykorzystać do jazdy jako światła dzienne ?? I ostatnia sprawa ja mam wersje skandynawską. I nie wiem dla czego ale mam tak że po odpaleniu światła od razu się odpalają. Zero reakcji na przełącznik. Ma ktoś kodowanie na wersje normalną ??
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
ok wrzucam linie K na dodatkowy pin
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Stare powiedzenie mówi .... jak śmierdzi to działa i jest zdrowe
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
No dzień w dzień Ja jade wszystkie silniki na reinzu. Nie mam kłopotów To co jest podane w tej instrukcji to tylko rogi a ja daje na całość czyli od kropki do kropki. BTW jak masz notoryczne problemy z wyciekami sprawdź płaskość pokrywy. W TDi był często kłopot że dekle się deformowały.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Smaruj półksiężyce silikonem ... mogłeś kupić reinza
-
UPG czy Turbo
Zestaw do testu na UPG powinien ci z grubsza odwidzieć.. Ale na moje oko to na bank UPG.
-
Wymiana sprężyn w gwincie
gorzej by było z inna na każdym kole ja mówię o wymianie na tego samego producenta i tą samą charakterystykę na każdej osi.
-
Wymiana sprężyn w gwincie
niekoniecznie. Jak obsługujemy auta w wyścigach to zawieszenia posiadają w zestawie kilka sprężyn wiec oprócz regulacji dobicia odbicia i wysokości dobieramy tez inne sprężyny. W tym wypadku jak dopasujesz sprężynę wymiarowo taka sama ale innego producenta to po prostu zmienisz trochę charakterystyk zawiasu.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Ten co ja mam nie pachnie
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
W związku z tym że w limo heble przednie były opłakane i do remontu a kolega miał w dobrej cenie co innego to zrobiłem mały upgrade ZR/ZL18 na przód a co do tarczy to jeszcze mierze bo mam tam kilka kompletów na półce więc coś wybiorę
-
Wymiana sprężyn w gwincie
Nie wejdą
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
nie wiem czym patrzyłem
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
dolny gril też z GTi ?
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
ja też i można go sobie docierać i tym sposobem możesz sam sobie wybrać czy się ma błyszczeć czy mocno dotrzesz i jest fajna satynka.
- [A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera