Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamilMA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KamilMA

  1. A moze mi ktoś podać numer przegubu wew? 2.0 tfsi a4 06r skrzynia gvd ośka. Na allegro widzialem lobro 305017 od sharana tylko nie wiem czy bedzie pasował.
  2. Poduszki sprawdzone ?
  3. A co sądzicie o xado eco drive 5w40? Podobno jest na bazie PAO?
  4. KamilMA odpowiedział(a) na Jacob2304 temat w 2.0T
    Sprawdź ten czujnik. 06E906051K
  5. Sprawdź sanki. Lubią się odkręcić.
  6. Łańcuch powinno się wymienić jak zaczyna się odzywać stąd takie kwiatki tym bardziej że auto sprowadzone.
  7. No i ja pozbylem sie diesel sound ? wymiana łańcucha i napianacza , wariator dobry:) bylo troche cyrku bo urwala sie sruba od nastawika i trzeba bylo rozwiercac. Ale silnik pracuje pieknie:)
  8. KamilMA odpowiedział(a) na KubiaK temat w 2.0T
    Tak dokładnie docisnij i do okola klejem. I wszystko jest ok cisnienie trzyma.
  9. KamilMA odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Każdy samochód moze byc skarbonką bez dna, zależy jaki egzemplaż kupisz. co do 2.0 tfsi bwe bwa itd dużo ludzi przybiło łatke nowszego modelu z b8( pobór oleju) gdzie jest zuplenie inny silnik o tym samym oznaczeniu tfsi. Co do naszych silników to uważam ze ,najniebezpieczniejszy jest brak cisnienia oleju spowodowany serwisem w trybie long life . Osprzęt tez czasem potrafi szwankowac ale cos za cos. Sprawne tfsi to banan na twarzy:)
  10. KamilMA odpowiedział(a) na KubiaK temat w 2.0T
    Króciec po prostu sklej. Ja uzylem do tego kleju do metalu.
  11. jeszcze mam pytanie odnośnie rozrządu. Był wymieniany przy 180kkm teraz 226kkm czy przy wymianie łańcucha musze go znowu wymieniać? bo z tego co sie orientowalem i tak trzeba go rozpiać.
  12. KamilMA odpowiedział(a) na fishu temat w 2.0T
    dlatego lał 10w40 zeby zadziej dolewać:p musial bys mieć szczęście zeby turbo bralo olej... To raczej wina silnika.
  13. KamilMA odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    ja potraktowalem ten krociec klejem do metalu.
  14. oki dzięki wielkie. pzdr
  15. No rzeczywiscie identycznie, na łańcuch i napinacz jestem przygotowany, juz gorzej z nastawnikiem 1400 zl ehhh. Możesz powiedziec ile Cie kosztowalo wyeliminowane tego klekotu ?
  16. Ocencie Panowie czy w moim 2.0t trzeba by sie zająć łańcuchem?
  17. Panowie a powiedzcie mi jakie dokladnie czesci sa potrzebne do tej operacji i koszt? silnik bwe.
  18. wiec tak, silnik chodzi jak chodził dla mnie dość glosno. ubytku oleju nie stwierdzam 1500km zobilem. moc jest wszystko jest niby dobrze, ale powoli bede sie zbieral do wymiany lancucha i napinacza .
  19. Witam. silnik 2.0 tfsi bwe 220 tys. Dzis zauważyłem dziwne skrzypienie gdy wciskam sprzęgło. dzieje sie to zarówno na wlaczonym jak i wyłączonym silniku. dzieje sie to na rozgrzanym silniku. Zadnych zmian w dzialaniu sprzęgła tak to nie ma. Co to moze byc?
  20. KamilMA odpowiedział(a) na jaro1370 temat w 2.0T
    u mnie tak jest zaraz po odpaleniu ale mam usunięte łopatki w kolektorze. moze tobie od nagaru stanely dęba.
  21. mi mechanior ten kruciec klejil i jest git.
  22. silnik ma 225kkm. i nie wiem ile bierze oleju bo za krótko go mam zrobilem moze ze 300 km. jak wymienilem filry powietrza i kabinowy to byly w bardzo dobrym stanie wiec poprzedni wlascicel tego pewnie pilnował zeby na czas robic przeglad olejowy. odma jest troche zaolejona moze miec to zwiazek?
  23. olej z intercarsu ...
  24. Metka z wcześniejszej wymiany oleju potwierdza 5w40 castrola. No motul x-cess 8100 5w40 spelnia normy.
  25. a doszedles dlaczego tak jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.