Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. Prawie 370tyś km. Tapicerka jest właśnie w idealnym stanie dzięki pokrowcom. Kupiony był z przebiegiem o ile mnie pamięć nie myli 210-240tyś km, w 2014r. na początku. Coś takiego, musiałbym zajrzeć do kwitów.
  2. Do pełnego pakietu schowek, nie duży wydatek a zawsze to będą, a pokrowce jak zaobserwowałem, w fotelu kierowcy, w pokrowcu już jest dziura, jakby go nie było to by była dziura w fotelu. A tak zdejmuje pokrowiec i fotele są w idealnym stanie, bez wytarć, bez plam, bez niczego. Edit. PS. po za tym moje plecy foteli są podrapane trochę, bo nie raz się coś większego przewoziło w bagażniku, więc no nie zaszkodzi.
  3. Planuje i to dosyć szybko jak już wcześniej wspominałem podświetlenie kratek + daszki przeciwsłoneczne z lampkami (nie lubię robić czegoś połowicznie, jak coś występowało jako pełny pakiet), AHA, plecy foteli z siatkami i podłokietnik tylny z uchwytami na kubki i na tym się na razie skończy dłubanie, bo trochę planów innych też się pojawia po za autem, a też inwestować nie wiadomo ile w niego nie mam zamiaru. Co nie znaczy że na tym poprzestanę.
  4. Z tym też zdążymy. Spokojnie, jest plan i na felgi i na szyby, ale po drodze jeszcze kilka innych rzeczy mam w planach.
  5. Coś tam się powoli zaczyna dziać, z ostatnich zmian: - drzwi po dawnej przycierce z lewej strony wymienione - dołożone rolety w boczkach drzwi - dołożone schowki pod fotelami - MMI wróciło do pierwotnego stanu (wymieniony napęd cd w schowku - poprzedni był od a6 c6, kiedyś przy dłubaniu w okolicy schowka padł oryginalny, po czym został zamontowany od a6, teraz znów jest od a4. - wyprane słupki od wewnątrz (od pasów i wsiadania zrobiły się czarne) Na tą chwilę prezentuje się tak. Nie bijcie za te pokrowce, wiem, że nie pasują, ale za to skutecznie chronią fotel przed przetarciem, a auto jest użytkowane wyłącznie na krótkich trasach.
  6. Nie zapominajcie jeszcze o Audi Sound System pomiędzy bangiem a standardem.
  7. Ładne a4, daj fotę ze środka, nagłośnienie bose? przecież chyba w tym modelu nie montowali.
  8. Śliczna b5, będę tu częściej zaglądał, szczególnie wnętrze.
  9. No no fajna sztuka, kolor ten sam co i ja z zewnątrz niepozorny, a w środku kocur.
  10. Bardzo fajna rzecz, sam u siebie czegoś takiego szukałem i nie mogłem nic na ten temat znaleźć, ale skoro w b7 się da to musi się dać i w b8. Ogółem bardzo fajny egzemplarz, zrobiony w moim guście.
  11. Siemka, ogólnie to się nie chwaliłem, a może warto, na początku tego roku powstał kalendarz naszej małej okolicznej grupy audi, no i moja się załapała na kilku stronach. Po za tym nudziłem się ostatnio i przeniosłem ją na kartkę (tak wiem, troszkę ta RS2 krzywo mi wyszła).
  12. No to ASO i trzeba zamawiać, ale najpierw musiałbym na żywo je zobaczyć.
  13. Spoko, no spróbuje i u mnie to jakoś podpiłować, u mnie dostałem obydwa tylko na nóżkach. Co do dekorów chciałbym zobaczyć na żywo jak to wygląda, bo już widziałem je u kilku osób na forum i może sam bym się pokusił. No czas pokaże, jeszcze rozważałem stal szlachetną swego czasu, (mam rybią łuskę) która z resztą jest mocno zmęczona, szczególnie na drzwiach przez psa. Natomiast udało mi się kupić to samo tyle że w idealnym stanie za grosze, więc jeszcze trochę na tym pozostanę. Nie mniej myśl po głowie chodzi, albo takie jak u cb, albo piano black, albo stal szlachetna, a co wyjdzie, czas pokaże.
  14. Śliczna ta twoja A5, co do gekonów i ja się ostatnio pokusiłem o nie i plan na rozmieszczenie był identyczny jak u cb. Tylko ten aluminiowy coś nie bardzo chce wchodzić w to miejsce do monet, a nie chcę tego ruszać bo boje się że jak przytnę ten zaczep to potem będzie wypadał. A te dekory to z jakiego materiału? PS a nie myślałeś żeby gałkę od skrzyni zmienić na coś takiego jak l2k2 miał w swojej B8 od a6 c7? fajnie by tutaj siadła.
  15. Kolejna porcja fotek. Wreszcie ruszamy do przodu z tematem. Kolejny punkt na liście rzeczy do zrobienia, to montaż rolet w boczkach, schowki już siedzą pod fotelami, udało się bez demontażu foteli założyć. No i najbliższe plany to MMI, będziemy przywracać do pierwotnego planu + spolszczenie, wymiana lamp i halogenów na nowe, z lewej strony, tylną wycieraczkę trzeba w końcu zakupić no i okolice Marca planuje dorzucić QQ1 dokończyć, pakiet schowek + te rzeczy co post wyżej napisałem i chyba z tyle z rzeczy takich co bym chciał jeszcze w tym aucie mieć. Na pewno wizualnie pójdzie felga 19' albo 20', przyciemnienie szyb, końcówki wydechu i okleina na zderzak drobna (ta dolna listewka), no chyba że się pokuszę o lampy xenon.
  16. Ładna sztuka, widzę bardziej przemyślana od poprzednika, też planuje system szyn dorzucić do bagażnika. Mi najbardziej podoba się lakier w tym egzemplarzu.
  17. Coś tam działamy. W ostatnim czasie wpadł nowy komplet sprzęgła, zestaw z LUKa, jak dawałem fotkę powyżej, poprzednio siedział SACHS który wytrzymał 360tyś km. i jeździł praktycznie do samego końca. Dzięki użytkownikowi Grubychudas wpadły ori ledy do rejestracji - za co Dziękuje oraz nabyłem boczki z roletami, no i niestety boczki się okazały szare, a moje są czarne, oznacza to że będziemy rezać, a boczki jako dawca części posłużą, oraz wymiary otworów z nich ściągnę. No i ostatni zakup schowki pod manualne fotele, również jak dla mnie przydatna rzecz, chociaż małe, bo A4 jak dla mnie ma za mało miejsca, a ja dużo ze sobą wożę. Jednak żeby nie było za kolorowo, w tym tygodniu, kiedy moje auto stało zaparkowane na parkingu, ktoś postanowił w nie stuknąć i... odjechać nie pozostawiając po sobie śladu... Wgniótł mi lewy przedni błotnik (delikatnie bo tylko rant), no i zdarł farbę z nowego zderzaka... jutro jedziemy z wizytą do blacharza i do lakiernika, szczęście w nieszczęściu, błotnik pod względem lakierniczym nie tknięty, jedynie zderzak wymaga małej zaprawki. Kolejną rzeczą na którą się zajmę to na pewno dokończenie QQ1, Montaż AHA, keyless, przetwornicy ori, tyle że w schowku, aktywacja SDS i w końcu przywrócenie MMI do stanu pierwotnego. Po tych zabiegach planuje rozejrzeć się za ładnymi felgami 19', te ori 17' trochę małe jak na to auto.
  18. Witam, mam problem z niedziałającym oświetleniem tablicy. Problem polega na tym że lampki oryginalne, te zwykłe żarówkowe działają bez zarzutu, chińska żarówka led wrzucona w nie również działa. Problem pojawił się przy samych lampkach, kupiłem zestaw ori 2 sztuki jakiś czas temu, z adapterami no i oczywiście nie działa, szukałem przyczyny i nic, teraz kupiłem 2 zestawi to samo, oczywiście biegunowość i adaptery sprawdzałem, próbowałem i zwykłym kablem a jak nie świeciło tak dalej nie świeci. Nie trzeba czegoś czasem przekodować czy coś? bo już sam nwm czemu tak się dzieje...
  19. Witam, ja również bym poprosił WAUZZZ8K39A063721 Z góry dzięki.
  20. No z tym to się jeszcze zastanawiam, na razie mam jeszcze sporo innych rzeczy do zrobienia. Mechanicznie muszę trochę poogarniać, nowe heble, nowe opony, dwumas i dopiero będę coś myślał.
  21. Nowy zderzak i reflektory, stare były zniszczone, wszystko nowe i oryginalne.
  22. Jako że dawno nic nie było, teraz wygląda tak. Odmłodniała trochę na twarzy. Do tego doszedł komplecik z LUKa
  23. No taki mam zamiar, ale pomyślałem że najpierw tutaj zapytam, trochę dziwne że żadna nie świeci, wspominał coś żeby vcdsem podłączyć i zobaczyć, ale co mi to da, jak to tylko lampka. Próbowałem również z pominięciem adapterów ale wraz coś nie świecą.
  24. Siemka, kupiłem jakiś czas temu lampki ledowe to tablicy z adapterami do b8, przed lifta. Wszystko wygląda na nowe ale nie działają, ani jedna ani druga, myślałem że adaptery może są na odwrót podłączone, więc przełożyłem piny i dalej to samo, macie jakieś pomysły co może być nie tak, ew. co zrobić?
  25. Ja również zauważyłem że jak mam na 0 to zwykle świecą same igły, a jak wjadę do tunelu np. to się i tarcze podświetlają, czujników brak, ale słyszałem że to podobno ten w desce rozdzielczej przy głośniku jest od tego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.