Treść opublikowana przez kakamber1
-
Turbo GT2871 do 1.8t
- Pulsacyjne przyspieszanie
Zrób komplet logów zgodnie z instrukcją z działu diagnostyka to na pewno ktoś coś podpowie. Najlepiej żeby problem podczas robienia logów występował.- Brak mocy i dziwne wskazania z grup pomiarowych w Audi A4 B6 1.8T BEX
Sprawdź błedy tylko w silniku, nie skanuj wszystkiego bo tylko zment to wprowadza.- Brak mocy i dziwne wskazania z grup pomiarowych w Audi A4 B6 1.8T BEX
Aha i zmieniłbym mechanika- Brak mocy i dziwne wskazania z grup pomiarowych w Audi A4 B6 1.8T BEX
Błędów żadnych nie ma? Kasowałeś błedy przed logiem? Nie jedzie on przypadkiem w trybie awaryjnym? Poszukaj w dziale diagnostyka jak się logi robi.- Jaki luz na zamkach pierścieni.
AWW i AWP to silniki z turbo- Jaki luz na zamkach pierścieni.
Pierścienie tłokowe w silnikach czterosuwowych nie mają zamków. Oprucz przerw na pierscieniach sprawdź luz w rowku tłoka. O wiele ważniejsza sprawa.- Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
W ostateczności dotrysk wody z metanolem do dolotu, przy okazji spaliny troche chłodzi. Mój silnik już jeździ, 700 kilometrów bez problemów. Narazie na starym osprzęcie, chce chociaż 1000 km zrobić przed montażem nowego turbo. Na k03s 1,2 bara mam już przy 2400 obrotów ?. Mimo szerokiego kanału w głowicy. Teraz to dopiero jedzie jak diesel.- Wypadanie zapłonu film 1.8t bex 150tys km
Jak nie masz kata to bez sensu trzymać SAI. Wywal to dziadostwo.- a4 b6 1.8 t 163 km wywala płyn, gotuje wode
Jeśli auto się przegrzewa to sprawdź czy wtyczka od termostatu i czujnika temperatury za ptzepustnicą nie są zamienione. Są takie same. Objawy takie że auto się przergrzewa a temperatura w dolocie według vcds to 143 stopnie.- Problem z turbo G30 770
- Problem z turbo G30 770
Jak turbo gorące to normalne że się płyn w turbo gotuje. Niektórzy znawcy zalecają powrót płynu z turbo dać prosto do zbiorniczka wyrównawczego żeby silnika nie zapowietrzać.- Turbo GT2871 do 1.8t
Dzięki- Turbo GT2871 do 1.8t
Może ktoś pomoże. Mam głowicę ADR z wałkami z ADRa, dół BEX i teraz zastanawiam się które kółko na wałek założyć. Z ADR czy z BEX? Wygląda na to że mają inne odsadzenie i znak na kółku jest w innym miejscu.- Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Też tak myślę. U mnie już głowica wałki napinacz na miejscu. Czekam na uszczelki i zamykam silnik.- Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
W 1.8 i 1.9 ALH nie ma to chyba znaczenia, wszystkie czopy są takie same ale ACL pisze żeby założyć na czwartą więc tak też złożyłem u sieie.- Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Na którą podporę włożyłeś dwie panewki z rowkiem? Na trzecią?- Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Niezły wał. Kto Ci go tak odchudził? Aaa już widze?- Turbo GT2871 do 1.8t
Jednak kupiłem oryginał, znalazłem niezłe zniżki i zamwiłem kilka innych gratów.- Turbo GT2871 do 1.8t
Przekladka i obie podkładki mają średnice 83,4a cylinder 82,5 Ciężko to dokladnie policzyć, ja tylko szacowałem uwzględniając jak najwięcej danych- Turbo GT2871 do 1.8t
8,5- Turbo GT2871 do 1.8t
Z uszczelką będzie 2,8- Turbo GT2871 do 1.8t
Mam przekladke z kwasówki- Turbo GT2871 do 1.8t
Wiseco zaleca na 9 i tak jest, a poza tym nie wykluczam nitro?- Turbo GT2871 do 1.8t
No właśnie tłoki są na strokera 2.0 i z tąd komplikacje i przekładka. Na codzień się raczej nie nadaje patrząc na pasowanie tłoków na 9 setek i ogromne przerwy na pierścieniach no i oczywiście za duże turbo. Ale ścigać się też nie planuję. - Pulsacyjne przyspieszanie