Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kakamber1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kakamber1

  1. Wyjmij wkład i tam szukaj numerów. Obudowa nie mierzy, a wkład może być różny.
  2. Na moje ucho łańcuch rżnie o obudowe, pytanie tylko dlaczego. Zużyty napinacz/łańcuch lub słabe ciśnienie oleju. Tak myślę.
  3. Chyba źle przy regeneracji sztange ustawili i dla tego przeładowuje. Dla pewności niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie.
  4. Miałem SKV nie polecam po 5 tys kilometrow zaczął terkotać.
  5. Nadzieja umiera ostatnia, jak zawsze? Pewnie jakaś blaszka drży bo się śrubka poluzowała.
  6. Dodam jeszcze że miałem chiński napinacz na którym przejechałem 6 tysięcy kilometrów.
  7. U mnie czasem bylo czasem nie ale z szasem się nasilało i później co chwilę przy spokojnej jeździe było słychać.
  8. Łańcuch napinacz trze o obudowe jak komputer zmienia faze. Dokładnie to samo mialem u siebie. Odłacz wtyczke i wtedy się przejedź.
  9. Wał z tdi pasuje do bloku 06A, dziś sprawdzałem. Z seryjnymi korbami jest całkiem sporo miejsca, pytanie tylko o ile szersze będą kute.
  10. Co masz konkretnie na myśli? Co przełożyć poza kołem pasowym z wałka?
  11. U mnie było podobnie, odłaczyłem wtyczke, pojeździłem trochę i żadnych odgłosów nie było na odłączonej. Tylko przy odpalaniu zostało rzężenie. Po wymianie napinacza cicho cały czas.
  12. Odłacz wtyczke od napinacza i sprawdź czy rzężenie ustanie. U mnie ustało i trzeba wymienić napinacz.
  13. kakamber1 odpowiedział(a) na Bart1992 temat w 1.8T
    Musisz poszukać. Jak u siebie szukałem wycieku to przez odpowietrznik dmuchnąłem ciśnienia z kompresora i od razu się wyciek pokazał. Tylko nie dmuchaj za dużo ciśnienienia. Ja dwóch barów nie przekraczałem.
  14. kakamber1 odpowiedział(a) na Bart1992 temat w 1.8T
    Jak ucieka od razu to raczej nie uszczelka pod głowicą, chociaż nie wiem jak jest w S4 B6 z silnikiem 1.8t o symbolu 1B
  15. A cała kompletna głowica z ADRa będzie pasować? Ta którą kupiłem od AEB to tylko na złom się nadaje. Wałki i podpory wałków pozacierane. Podpory były tak podokrecane że dwie nasadki połamałem.
  16. A od jakiego to silnika?
  17. Silnik już mam, blok z BEX i głowice AEB. Czekam na stojak do silnika i sprubóję perypetie poopisywać.
  18. Jutro jade po drugi silnik i sprubóje to jakoś połączyć. Zastanawoam się czy miejsca na korbowód wystarczy w komorze korbowej
  19. Jak sprawdziłeś?
  20. Wał mam od ALH ale szczerze mówiąc jeszcze nie sprawdzałem czy pasuje
  21. A stuków nie było przy takim doładowaniu? Zdążyłeś zrobić jakieś logi? Jaki masz stopień sprężania? Przepraszam że tak dopytuję, ale lepiej się uczyć na cudzych błedach.
  22. O ile wirus nie potrzyma nas zbyt długo to myśle że siana wystarczy. Trzeba tylko dobrze zaplanować żeby wszystkiego po pięć razy po drodze nie wymieniać. No i na końcu musi być nitro?
  23. Mam nadzieję że wyjdzie w praniu czy to był dobry pomysł. A tak z ciekawości znalazłem prawdziwy hardcore, wał o wykorbieniu 100mm i według sprzedawcy pasuje do 1.8t https://www.turboloch.com/Billet-Crankshaft-Kurbelwelle-18l-22l-16V-18T-TDI-TFSI-100mm-langer-Zapfen-Zahnriemen
  24. Ogólnie te głowice nie lubią za wysokich obrotów. A kute tłoki są troche lżejsze a to bezwładność jest największym problemem a nie predkość tłoka.
  25. Na razie szukam informacji ale już wiem że GT 28 będzie za mało. A skrzynie automatyczną sobie na razie odpuszczę bo za dużo problemów po drodze i za duże koszty żeby to zgłową zrobić. Jak zaczne działać to pewnie coś powrzucam ale na razie sytuacja nieciekawa i strach zaczynać większe inwestycje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.