Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. lukas23, a moze chcesz moje felgi w rozliczeniu? ;D Nastepna eSka bedzie Bartta
  2. ciekaw jestem na jakiej podstawie to obliczyles... chyba nie wziales pod uwage oporow powietrza...
  3. wytlumacz o co chodzi
  4. zmienie jak RH sprzedam na cosik takiego
  5. chyba sie nie znasz:P http://sprzegla.com/?id=cennik znajdz mi kogos kto mi zrobi takie sprzeglo jak Radzikowski za 200zł
  6. tylko ze takie regenerowane sprzeglo to ok 1000zl [ Dodano: 07-01-2007, 22:34 ] a S3 albo TT225 jakie ma sprzeglo ?
  7. I niestety nadszedł ten czas kiedy moje sprzęgło powoli się zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W sumie to i tak sporo wytrzymało przy takiej mocy Mysle teraz o jakims Made by Radzikowski, ale podobno mozna dobrac coś od diesli, te znoszą więcej Nm. Probował ktoś wsadzać sprzęgło od TDI do 1.8T, czy w ogóle jest to mozliwe?
  8. nie rozumiem Twojego słownictwa To jakis bramkowy slang czy co? [ Dodano: 06-01-2007, 18:43 ] BTW, po co twardsza sprezyna? forge taki slaby?
  9. a w góle pojechała nasza kaleka?
  10. fiu fiu, ladna ladna... i wiek w sam raz A masz fotki z wyborów w strojach kąpielowych? :diabelek:
  11. kurde plati ty mi chyba ceny warszawskie podajesz. Musze do kumpla zadzwonic w wegrowie za ile by mi to zrobil
  12. mozna tak jezdzic do wiosny? Ile kosztuje ew. naprawa z robocizna ?
  13. czy jesli auto bierze sporo oleju, ubywa wody tzn ze uszczelki pod glowica do wymiany? Zdarza sie tez ze kopci na biało...
  14. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    w B5 2.8 czy 1.8 to to samo
  15. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kup komplet stoptecha za 6 tys zl i bedziesz mial plug & play
  16. jak dasz mi sie powozic swoim bolidem to ja jade i psa biore
  17. Kunio odpowiedział(a) na mar-mis temat w 1.8T
    ze turbo sie rozgrzewa przy palowaniu to normalka, nawet w Evo IX takie cos ma miejsce A ja widze ze ty auta nie oszczedzasz kolego... Mam tylko nadzieje ze studzisz turbo...
  18. no ok niech i dąży ale po co to na każdym kroku podkreślać ? Heh nie moje okolice, ale moze kiedys...
  19. czyli w sumie wyszedles na 0 :one:
  20. heh co za koles :one: ze koła to wiemy ale opony same czy felgi z oponami ???? w gorach nie ma sniegu, daruj sobie zmiane
  21. ja pier... skoncz juz z tym wtryski/turbo/soft. piszesz po raz kolejny to samo. zrob i sie chwal!
  22. zamiast zakladac szersze gumy, kup jakies oponki typu toyo R888, yokohama asf itp
  23. stać się na utrzymanie S4? Bo kupić auto każde można, gorzej jest jak zaczyna się nim jeździć na codzień...
  24. N75

    Kunio odpowiedział(a) na insula temat w Silnik i Układ Napędowy
    poziek ma do sprzedania nówkę :!: sprzedaż hurt-detal odbywa się tutaj (pre_pl)
  25. mamy EBC na stanie green stuffy 180zł/ komplet zwykłe 86zł/komplet Wrocławska 4 Zapraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.