Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas23, a moze chcesz moje felgi w rozliczeniu? ;D Nastepna eSka bedzie Bartta
-
A4 B6 1.9 TDi Da sie zmienic skrzynie z 5 b na 6b
ciekaw jestem na jakiej podstawie to obliczyles... chyba nie wziales pod uwage oporow powietrza...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wytlumacz o co chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmienie jak RH sprzedam na cosik takiego
-
[B5 1.8T] ślizga mi się sprzęgło - co robic?
chyba sie nie znasz:P http://sprzegla.com/?id=cennik znajdz mi kogos kto mi zrobi takie sprzeglo jak Radzikowski za 200zł
-
[B5 1.8T] ślizga mi się sprzęgło - co robic?
tylko ze takie regenerowane sprzeglo to ok 1000zl [ Dodano: 07-01-2007, 22:34 ] a S3 albo TT225 jakie ma sprzeglo ?
-
[B5 1.8T] ślizga mi się sprzęgło - co robic?
I niestety nadszedł ten czas kiedy moje sprzęgło powoli się zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W sumie to i tak sporo wytrzymało przy takiej mocy Mysle teraz o jakims Made by Radzikowski, ale podobno mozna dobrac coś od diesli, te znoszą więcej Nm. Probował ktoś wsadzać sprzęgło od TDI do 1.8T, czy w ogóle jest to mozliwe?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie rozumiem Twojego słownictwa To jakis bramkowy slang czy co? [ Dodano: 06-01-2007, 18:43 ] BTW, po co twardsza sprezyna? forge taki slaby?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w góle pojechała nasza kaleka?
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
fiu fiu, ladna ladna... i wiek w sam raz A masz fotki z wyborów w strojach kąpielowych? :diabelek:
-
[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??
kurde plati ty mi chyba ceny warszawskie podajesz. Musze do kumpla zadzwonic w wegrowie za ile by mi to zrobil
-
[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??
mozna tak jezdzic do wiosny? Ile kosztuje ew. naprawa z robocizna ?
-
[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??
czy jesli auto bierze sporo oleju, ubywa wody tzn ze uszczelki pod glowica do wymiany? Zdarza sie tez ze kopci na biało...
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
w B5 2.8 czy 1.8 to to samo
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
kup komplet stoptecha za 6 tys zl i bedziesz mial plug & play
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dasz mi sie powozic swoim bolidem to ja jade i psa biore
-
[B5 AEB] Turbina 1.8T
ze turbo sie rozgrzewa przy palowaniu to normalka, nawet w Evo IX takie cos ma miejsce A ja widze ze ty auta nie oszczedzasz kolego... Mam tylko nadzieje ze studzisz turbo...
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
no ok niech i dąży ale po co to na każdym kroku podkreślać ? Heh nie moje okolice, ale moze kiedys...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli w sumie wyszedles na 0 :one:
-
Czy koła z Opla pasują do Audi A4
heh co za koles :one: ze koła to wiemy ale opony same czy felgi z oponami ???? w gorach nie ma sniegu, daruj sobie zmiane
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
ja pier... skoncz juz z tym wtryski/turbo/soft. piszesz po raz kolejny to samo. zrob i sie chwal!
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
zamiast zakladac szersze gumy, kup jakies oponki typu toyo R888, yokohama asf itp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stać się na utrzymanie S4? Bo kupić auto każde można, gorzej jest jak zaczyna się nim jeździć na codzień...
-
N75
poziek ma do sprzedania nówkę :!: sprzedaż hurt-detal odbywa się tutaj (pre_pl)
-
[B5 ANB] cena klockow na tyl do B5 1.8T - wie ktos moze?
mamy EBC na stanie green stuffy 180zł/ komplet zwykłe 86zł/komplet Wrocławska 4 Zapraszam