Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perezip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perezip

  1. ja walcze z tym od tygodnia;D Na początku cieżko, ale teraz zamiast papierosów kupuje o ponad połowe tańsze orbitki i jakoś daje rade Powodzenia !!
  2. Dzieki Poszło PW do ciebie kolego.
  3. No ja już wszystko wiem co jest grane przynajmniej tak mi sie wydaje sytuacja jest ogółnie taka że nie trzeba było tego robić tylko jeśli coś sie działo to kupować używke za 6 stówek i efekt był by lepszy niż to co dostałem do siebie do samochodu. Ogólnie od strony mechanicznej jest zrobione dobrze, ale niestety mechanior nie poradził sobie z elektroniką bo wali błedy nastawnika pompy ciągle wiec jest prawdopodobnie kwestia regulacji, ale jak sobie pomyśle że znowu mam sie nasłuchać na temat tego że to nie jest jego wina i on nie widzi błedu pompy to witki opadają. A co do mechanika to chyba przy okazji tej całej sytuacji trafiłem na całkiem ogarnietego kolesia który nie robi innych fur niż audi i vw sam sie wozi a4 b5 1z, a6 c6 i golferem 4 (wszystko na ropsko) wiec teraz postaram sie coś u niego zrobić i zobaczymy jak naprawia A podesłał bys mi na niego namiar? Ja z koleji sie borykam z zawieszeniem;/ wymieniłem całą prawą strone ( lewą zrobil poprzedni własciciel) i nadal cos stuka, nie wiadomo co.
  4. łączniki stabilizatora firmy Kraft - 20 tysiecy i klops.
  5. Strzały po upadku samolotu [Nagranie] Najświeższa informacja! co myślicie na ten temat? sciema?
  6. ma u mnie mistrza, prawdziwy hardkor :> Surfowanie na najszybszym pociągu w Niemczech mocne
  7. kiera + siedzonka + drewno + fela jak dla mnie całkiem spoko :> plany tez masz przyszłościowe, udanych modów i szerokości życze
  8. Perezip odpowiedział(a) na Perezip temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak, na forum jest opis nawet 2h pracy i masz lustro
  9. Perezip opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    xx
  10. Spolerowany Pastą Tempo - tylko z takiej czarnej tubki czeska chyba. Kolego zakładaj lampy poliftowe z tyłu te diody, jakies fele i bedzie kozak;) pozdrawiam
  11. Możesz podesłać ewentualnie jeszcze tempo wchodzi w gre + reczna polerka bo tania maszyna polerska raczej odpada Polerowałes samą pastą czy potem jakis wosk nakładałes? W sumie granatowy kolorek po polerce super wygląda, ja po zimie chciałem odświeżyć lakier i myślałem nad pasta tempo ale słysząłem że ręcznie nie da sie wypolerować tak na lux a chciałem usunąć drobne ryski od myjni automatycznej bo poprzedni właściciel zaniedbał strasznie lakier
  12. Jaka pasta polerowałeś? Fajny kolorek :> mam taki sam tylko inny motorek pozdrawiam :gwizdanie:
  13. Myśle że nastepnym razem i ja sie pojawie ogólnie to w naszej okolicy w ostatnim czasie pojawiło sie wiele nowych klubowiczy, także letnie spoty powinny być liczne :> Ja narazie musze założyc nowe fele bo niestety na starych stalówkach wyglada kiepsko i mysle ze troche wstyd się pojawić nawet nia wsrod ludzi
  14. Kurcze szkoda ze mi termin nie podpasował bo też bym się zjawił Przydało by mi sią kilka porad bardziej doświadczonych użytkowników Myśleliscie moze kiedy by był następny spocik ?
  15. dobre Przez chwile sie naprawde przestraszyłem ale jak widac, czasami nawet mechanicy sie mylą
  16. Ostatnio wymieniłem olej, przesiadłem sie z mobila 10w40 na Motula x-cessa tak jak doradzaliscie, Zrobiłem ok 400 km, jak narazie super, silniczek tak jakby ciszej chodził Ale na 3 mechaników z ktorymi miałem doczynienia i pytałem czy jest sens wymieniac na 2x drozszy syntetyk 1 powiedział ze nie bo po co, jezdzisz na mobilu to jezdzij, 2 powiedział ze moze mi sie rozszczelnic silnik i mogę tego żałować a 3 powiedział ze syntetyk to zabójstwo dla mojego silnika (1.9 tdi, ahu) i ze zanim zrobie 500 km silnik poprostu odmowi posłuszenstwa :gwizdanie: Ale jak narazie jestem bardzo zadowolony, bo i lepiej zaczal palic nawet. także jeżeli ktoś ma taki dylemat czy zmieniac czy nie to dołączam sie do tych co mi doradzali aby zalac motula. pozdrawiam
  17. Wiem wiem, ta o której mówisz stoi czasami pod sądem, z początku myślalem ze to twoja, ale ciebie latwo poznać po felach i ramkach
  18. Kolego widziałem cie w Łowiczu dzisiaj fajny kolorek masz, ogólnie ladnie sie prezentuje na feldze, pozdrawiam
  19. W golfie IV moj znajomy ma, 205/55/16 mowil ze super oponka. Brac i jezdzic
  20. Tez sie zatsanawiałem nad 16 a 17. Ostatecznie 17 kupilem, 16 kupisz to szybko ci sie w oczach małe zrobią i bedziesz zalowal i powtarzal dlaczego ja nie kupilem 17 :> ja sobie to tak tłumaczyłem a w sochaczewie raczej az takch złych dróg bardzo nie ma Rejestracja chyba świadczy o diabelskim wcieleniu autka. kozak
  21. moj znajomy za ok 300 zł kupil continentala sportcontact 2 i mowi ze opona lux
  22. Fajna audiczka, jak dojda swiatełka przednie po IIlifcie to juz bedzie kozak Jedzisz na samych sportowych springach + standard amor czy sportowe amorki masz?
  23. Perezip odpowiedział(a) na Perezip temat w 1.9TDI
  24. Perezip odpowiedział(a) na Perezip temat w 1.9TDI
    no ja swoim autkiem przejechałem ok 12 tys narazie wiec moge podobnie powiedziec tak jak ty. Za miesiąc czeka mnie wymiana oleju takze zobacze na tym Motulu jak sie smiga. Myśle ze jeszcze kilka tysiecy km pozyje ta turbawka. A ile masz przejechane w a4?
  25. Perezip odpowiedział(a) na Perezip temat w 1.9TDI
    Kolego u mnie tez juz gwizd słychać przy wiekszych obrotach tak od 1800 jak sie zalacza to slychać jak ciagnie, ja sie zdecydowałem na Motula, zobaczymy jak to bedzie na tym olejku ale jest wiele dobrych opini takze, wole lac wszystko co dobre do mojego motora Puki co jak nie bedzie mi brał oleju jakis sporych ilosci to posmigam jeszcze na tej turbince, jak juz bedzie koszmar to oddam do regeneracji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.