Treść opublikowana przez Marfiol
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Ciekawy temat,pomodzone już prawie wszystko co idzie Widze,że już furke masz kilka lat - jak silnik ? Coś poważniejszego już robiłeś ? I warto iść w turbo muffler delete ? Zdania są bardzo podzielone..
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie 2.0T Quattro CPMB (w rozkodowanym vinie niby 1lb pokazuje)klocki Ferodo FDB4044 na przód i FDB4050,będą odpowiednie ?
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
I dwa biołe pasy przez całe auto ??
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Listwy progowe na czorno też by tu fajnie spasowaly
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Dokładnie,ale do polerki lepiej mieć jakąś mocniejsza paste bo ja się męczyłem Menzerna 2500
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
No to zagadka rozwiązana Musialem od kogoś pozgapiac ?? Ogarnalem ostatnio wyświetlacz z MMI bo nie szło patrzec,jest jak nówka
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Czy w manuału jest coś inaczej watpie.. Ja w skrzynii zmienialem,dyfry no i torsen. Najbardziej zużyty był ze skrzynii i torsena reszta jeszcze wygladała spoko
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Aż musze sprawdzić ile mi w butelce zostało,ale wydaje mi się ze mniejsza polowa. Jeśli na auto by 200 wyszło to serio spoko,bo ravenol ok 140zl za litr
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Tak,najlepiej po vinie sobie sprawdz. Oj jak sprawdzałem to był droższy. Duzo osób chwali ravenola,chociaż czytałem różne opinie ale z zamienników na moje jeszcze najlepszy
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
S2 jest do dyfra przód,na tył ten z końcówką A2 z tego co patrze. Trzeci Ravenol jest do torsena,nie ori bo cena kosmos Problemów nie było,z miski skrzynii tylko się jedna śruba ukrecila
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Co Ty to,prosto z aso chopie Ostatnio większy serwis wlecial 124.805kkm -świece -oleje dyfry,torsen,skrzynia -olej silnik -pasek i koło pasowe wału -uszczelnienie pokrywy zaworów i deklów rozrządu -oringi magnesika -łączniki i gumy stabilizatora przód
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Konkret robota panie
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Wiesz co jak zobaczyłem ją na aukcji,to stwierdziłem że pierwsza rzecz jaka tutaj zrobię to ją wyj*bie ale na żywo wyglada lepiej i stwierdziłem,że zostaje. Na fotkach trąci czymś pokroju calibry/civica wiem ?
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Witam wszystkich przy nowej furce Po paru latach z b6(której zresztą temat też miałem :D) przyszedł czas na zmiane,pierw szukałem czegoś w dieslu no ale tak się potoczyło,że kupiłem swoja pierwsza benzynke. Szukałem koniecznie wersji quattro,s-line,z nagłośnieniem Bang Olufsen oraz z możliwie nie dużym przebiegiem i uszkodzeniami i można powiedzieć,ze się udało Auto wylicytowane w USA w stanie Connecticut. Silnik 2.0TFSI CPMB sprzęgnięty z skrzynia automatyczna tiptronic zf8hp i jedynym słusznym napędem Data produkcji 10/2015 (w stanach zarejstrowany jako 2016) Według carfax do lutego 2023 na bieżąco serwisowana w Audi Hawthorne. Auto przyjechało do mnie 21.05.2024 z przebiegiem ~115kkm Dołożony dolot CTS Turbo i downpipe (był pełny przelot ale poszedł out) Audi w kolorze LX7R Monsungrau dosyć ciekawy kolor moim zdaniem,zewnętrzny pakiet S-Line. Wersja Premium Plus Z wyposażenia m.in : -elektryczne i podgrzewane fotele w czarnej Skórze + pamięć -lusterka podgrzewane fotochrom + pamięć -lusterko wsteczne z kompasem -Audi Side Assist (czujniki martwego pola) -szyberdach -czujnik deszczu -kiera trójramienna multifunkcyjna -klima 3 strefy -MMI 3G+ z dyskiem twardym -keyless -pdc tył z kamera cofania -nagłośnienie Bang Olufsen -Homelink -BiXenon + obrysówki -pakiet oświetlenia QQ1 Póki co auto tylko ogarnięte po dzwonie,zrobiona konwersja lamp i mmi + zmieniłem olej na Meguin 5w40 + płukanka archoil i filtry,ale już dobijam do 8kkm przejechanych więc zbliża się większy serwis. Jak ori felgi były w regeneracji to kupiłem na szybko Veemann 20” i mysle czy je zostawiać czy iść w coś innego. Planów troche jest,napewno Eibach Pro-Kit bo seryjne 1BA nie wyglada,bo i do agresywnej jazdy niezbyt sie nadaje Audik ma też już jakąś mapke zrobiona,ale też musze podjechać do kogoś ogarnietego na shamowanie i sprawdzenie czego to warte,soft skrzynii też obowiązkowo bo troche skrzynia zamula. A tak to furka większość tego co bym chciał mieć to posiada Zrobione -olej + płukanka -nowe opony Imperial SnowDragon UHP 245/40 -regeneracja ori felg 18 -zakodowana temp oleju,test wskazówek,regulacja ambiente,wyłączenie pikania pasów i tego wkurwiajacego pisku jak sie otworzy drzwi na włączonym zapłonie ? -dokładka przednia Maxton
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Ło Panie,to teraz dziennie odkurzanie auta coby w oczy syf nie raził ?
-
[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA
Ładnie działasz? Podasz linka do tych końcówek ?
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Ambiente ogarniete,dzięki Bez emblematu A4 całkiem spoko by było ? Czym ogarniałeś komore ?
-
Olej do Torsena w Audi A4 B8
Jakie oleje i ile litrów. Skrzynia,torsen itp
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Jak ustawiles te ambiente?
-
Olej do Torsena w Audi A4 B8
@Dev ogarnalbys mi taka rozpiske? WAUFFAFL8GN017056
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Marfiol skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUFFAFL8GN017056
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ile to cenisz ? Moja na samym olxie poszła w moment
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Takie podejście się szanuje
-
Audi S4 B8 ++
Jest kocur ?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Ile to jedna cegiełka na mmi? Zmieniłem ostatnio olej,na bagnecie mam minimalnie ponad max a na mmi pokazuje że jednej cegiełki brakuje..