Treść opublikowana przez Marfiol
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Jak montaż tego ? Ogólnie zadowolony jesteś ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
No dokładnie,jak ja szukałem wersji pod spryski to sie zaczynały od 1500zł ale w takim stanie były,ze moj to wyglada jak igła 1200zł jak pod kolor to bym brał
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Wsumie z ta dolna dokladka nie wyglada to zle Niestety zderzak przód s-line to ciezki temat,a wersja ze spryskamiu to juz calkiem. Sam szukałem bo mój juz zbyt piekny nie jest,ale odpuscilem
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Przy tym kolorze zbytnio się nie wyrozniaja,tymbardziej że są takie bardziej satynowe.. No ale ori mają peeeelno odpryskow więc zostają te Allegro - sprzedawca darek-z- 038103385A + śruba regulacyjna oe VW WHT000530
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
Odezwij pv ile komplet z wezami i belka tak coby do AVF przypasowało
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Nie ma tego zbyt dużo na aukcjach. Znalazłem wsumie jeden filmik na YT i pisze że w autach z końca 03 i 04 już nie ma problemu z klima. Trzeba coś pomyśleć o tym
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Jak sie zorientujesz bardziej,to podaj nr czesci i czekam na jakies fotostory :p Tez to chce podzialac u mnie
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Naprawde ładna sucz z tej Twojej B6 Zrób lampy z tyłu jak u mnie + jakaś dokladka na przód,i tylko lać i jezdzić
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Allegro czy ali ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Myslalem nad tym Ci powiem Tylko coś czuje ze plastidipem na aucie moze sie to nie udać hahah,ale sie jakiegoś wieczorku przy piwku sprawdzi
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Wymienione zostały oringi pompek + śruby,wyregulowane wtryski i wszystko jest gitara I wpadła ori używana półoś lewa z nowym zewnetrznym,bo GSP się rozleciał po chyba 200km i jeszcze wystąpiło podskakiwanie koła przy skręcie..
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Jak dla mnie to bez urazy ale i tak to nie wyglada,szukaj zderzaka s line i będzie kocur
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
304.200km Olej i wszystkie filtry Lewy przegub i drążek kierowniczy + zbieżność Wymiana gumek w zacisku prawy tył
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Wygląda na zadbana sztuke Kompletuj S Line,program zrób i bedzie dobrze
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Mnie też się podoba Ściągnąłem dekiel,przy odpinaniu kostek jedna się rozsypała,wsadzilem druga ale dalej to samo jest Chociaż pokrywkę umyłem do porzadku,odma drozna uszczelka nowa wpadła. Nic.. zamawiam nowe oringi ze sruby do pompek i wiązkę..
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Wczoraj wkoncu się wziąłem za ściemnienie lamp + spodobały mi się dyfuzory w połysku więc zacząłem działać. Na lampy Oracal,a na dyfuzor 3M 2080 - szczególnie folia 3M mnie zachwyciła bo układa się świetnie,a moja wprawa jest malutka Żeby nie było tak kolorowo - audikowi od jakiegoś czasu zdarza się na zimnym mocno trząść przez chwilę po odpaleniu i wsumie jest to dość dziwne bo nie raz odpale chodzi chwile git i dopiero za chwile go wezmą te wibracje.. Na VCDS błąd 16688 - wypadanie zapłonu 4 cylinder i jest tak tylko na wolnych obrotach,jutro spróbuję podoginać piny na PD jak nie to nowe oringi. I jeszcze zauważyłem,że jak stoi pod górkę to dluuugo kręci. Zawsze coś ?
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Szacun
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dzięki Wsumie to posłałem,ale akurat nie te
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Wymieniłem dzisiaj czujnik G65 klimatyzacji,jutro się skocze dobić czynnik. Mam nadzieję,że ECON się już nie będzie pojawiał
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
301.184km na blacie wymienione oba przeguby wewnętrzne na SKF. Poprzedni właściciel jakiś rok temu wymieniał całe ośki na nówki GSP a wewnętrzne już wywalone,jeden spec mi mówił że te auta mają słabe przeguby a po zrobieniu mapy to już wogole padają jak muchy. I wkurzające wibracje budy od 100-120 ustały,gałka od biegów też teraz już tylko minimalnie drga. W sobotę umyłem furke,spolerowalem maske bo pod światło jakieś dziwne mazy na niej były,no i na całość wpadł Soft99 Fusso Coat,fotek za bardzo nie mam bo standardowo wywołałem deszcz i avanturnik brudny stoi ?
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Do czyszczenia felg Shing Garage D-Tox albo ADBL Vampire Liquid,do opon mooocno polecam Meguiars Endurance Tire Gel (najlepsze co widziałem na opony) a do szyb mam Shiny Garage Perfect Glass Cleaner,ale jak brakuje to polecam taki za***any z domowej łazienki hahah
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Spróbuję szczescia hahah Fajnie by było mieć swoja furke w garażu na ścianie
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dawnooo nic nie było -Wymieniłem egra bo pewnego dnia odpalam auto i ruszam,gaz w podłogę a obroty stoją w miejscu i telepie całym autem - klapa gasząca się rozsypała. 20210517_203511.mp4 -Znaczek wymieniłem na drzwiach A tak to wsumie nic się nie działo ciekawego.. Na dniach do ogarnięcia przegub wewnętrzny,dla przygody kupione 2 z SKF,jeden przewód od klimy muszę wymienić bo się kiedyś przekrzywił jak przytarłem (może jakaś dobra duszyczka sprawdzi mi nr części ?) i czujnik cisnienia też czeka z Helli bo czasem się nie włączy klima i błąd z tego czujnika mam,odmę też muszę sprawdzić - jak to w nastoletnim aucie Jeszcze ciekawa sprawa apropo spalania,na 16 fis pokazywał dobrze a teraz na 18 mi zawyża o jakieś 1-1.2L,pozytywne zaskoczenie że na takim obuwiu wg tankowania ostatnio mi wychodziło 6.2-6.3/100km Zaniedlugo bede miał kilka dni czasu,to wleci jakis amatorski "detailing" i woskowanko Swoja droga,co mi sie uwidzi jakieś fotki zrobić to jest brudas straszny wtedy.. No i bym zapomniał,ze mały jubileusz wczoraj mieliśmy (nie wiem,ktory raz hahaha) Snapchat-28551227.mp4
-
A4 B6 1.8T Sedan AVJ Quattro, S-line(3x), LZ9W Full option progress Witold2452
Mogłbyś rozwinąc temat o dual smicu ?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Jezdziłem dwoma B6 i Q7 w quattro - wszedzie wystepowało wlasnie te szuranie przy max skręcie Szacun wielki za swapa