Treść opublikowana przez karolg987
-
[A4 B7 Avant] 1.8t BFB by Nihil
Kozak fura Sam malowałeś grill i kratki halogenów na czarno? Jeśli tak to czym malowane? U siebie też bym odświeżył te kratki, bo z biegiem czasu stały się lekko szare
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Mega fajnie siadło. Zmiana na plus
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Taki?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Cześć Przy niskich temperaturach na zewnątrz miałem problem z wrzucaniem dwójki (wchodziła ciężko i często ze zgrzytnięciem). Przedwczoraj mechanik wymienił mi olej w skrzyni i aktualnie nawet przy temperaturach na zewnątrz 15-20*C mam problem z wrzucaniem biegów. Biegi 1-2-3 ciężko wchodzą i nawet do wrzucenia na luz trzeba użyć więcej siły. Po przejechaniu kilku kilometrów jest lepiej, ale i tak gorzej niż przed wymianą. Co w takim przypadku? Kolejna wymiana oleju? Jaki olej powinienem zalać, aby było wszystko w porządku? Olej jaki został zalany to K2 75w90. Niestety przed wymianą nie wiedziałem co będzie wlane Audi A4 B6 1.8T AVJ z oznaczeniem skrzyni FPS (manual 5 biegów).
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
A skąd taka fajna nakładka i gałka z mieszkiem?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Ja bym jeszcze wrzucił żarówki ledowe do oświetlenia tablicy
-
Falujące obroty, szarpanie na niskich obrotach
Błąd dopiero przedwczoraj się pojawił. Przeskoczył na 4 cewkę. Wymieniona i jest wszystko okej. Dzięki!
-
Falujące obroty, szarpanie na niskich obrotach
Tak właśnie zrobiłem, ale póki co jeżdżę i błąd się nie pokazuje Dodatkowo zmieniłem świece. Miałem to zrobić na wiosnę, ale stwierdziłem, że nie zaszkodzi zrobić to wcześniej
-
Audi A4 B6 1.8T BEX FWD E4J LZ5C
Fajnie działasz Większe koło + inne końcówki wydechu i będzie bajka Ja to jeszcze osobiście bym zrobił dechroming, ale to już zależy od Ciebie. Jedni lubią chrom, inni mniej
-
Falujące obroty, szarpanie na niskich obrotach
Cześć Znalazłem kilka podobnych wątków, ale identycznego nie udało mi się znaleźć, dlatego zakładam nowy. Pacjent Audi A4 B6 1.8t AVJ czysta benzyna. Od wczoraj mam problem z lekko falującymi obrotami na postoju. Normalnie na postoju mam 800, a spadają do 700 na chwilę i znowu wracają na 800 (przez co czuć jak trzęsie budą). Dodatkowo przy jeździe na niskich obrotach i czasem przy wyższych (np. przy wyprzedzaniu) szarpie silnikiem. Przed chwilą podłączyłem samochód pod komputer i wyrzuciło mi błędy: 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded Gdzie szukać problemu? Z góry dzięki za pomoc
-
Wsteczny czasem świeci ciągle lub miga na każdym biegu
Dzięki bardzo. Sprawdzę
-
Wsteczny czasem świeci ciągle lub miga na każdym biegu
Cześć Pacjent - Audi A4 B6 Avant Dziś zauważyłem, że stojąc na luzie światła wsteczne cały czas się świecą. Przy wrzucaniu jedynki, itd. dalej świeciły. Po jakimś czasie same zgasły i już się nie zapaliły. Ostatnio stojąc nocą na podwórku na luzie światła wsteczne zaczęły migać, a po chwili się uspokoiły. Czy problemem jest czujnik wstecznego na skrzyni? Czy jeśli czujnik jest uszkodzony to światła świecą ciągłym światłem niezależnie od biegu, a nie migają? Zastanawia mnie to miganie Czy problemem jest czujnik, o którym wspomniałem czy może coś innego Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
A jakie żarówki H7 założyłeś jeśli można wiedzieć?
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
jaka średnica końcówek wydechu?
-
Huggy Wuggy Audi
Znaczek Audi w dekielkach jest wpinany na zatrzask czy przyklejany? Chciałem u siebie pomalować środek dekielków na czarno i zastanawiałem się jak usunąć znaczek na czas malowania
-
Black Audi A4 Avant 1.8T BFB 250 KM Quattro S-line by Adii_91 :)
Udało się bez problemu wykręcić śrubę od oświetlenia tablicy? U siebie musiałem się trochę namęczyć, bo łebek był tak wyrobiony, że konieczne było rozwiercanie śruby
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Ja do opon używam czernidło z RRC. Jest mega wydajne, bo używam go od tamtego roku, a jeszcze bardzo dużo mi zostało. Fajny efekt daje i długo się utrzymuje. Próbowałem kilku i póki co to jest dla mnie najlepsze
-
Black Avant A4 B6 1.8T by Krzysiek15255
Dzieje się Jaka średnica końcówek wydechu?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
A nie myślałeś o znaczku Audi z tyłu na czarno?
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
Przykręciłeś do oryginalnych końcówek czy je uciąłeś i dopiero przykręciłeś? Nie widać tego?
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
A dacie radę pokazać od dołu jak u Was są wspawane końcówki?
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
Kolor jak mój Właśnie myślałem nad tymi, ale mam zwykły zderzak i nie wiem czy 90mm nie będą za duże Zastanawiam się właśnie między 80, a 90 mm
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
100mm?
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
To jakie inne polecasz?
-
Końcówki wydechu 1.8T Ulter - pytanie
Cześć Chciałbym zmienić końcówki wydechu w A4 B6 1.8T. Wybór padł na Ulter 90 mm. Chciałem zamówić te i teraz moje pytanie. 1. Czy mogę zamówić N1-90RS* (z gwiazdką) czy powinny być N1-90RS? Znalazłem informację, że "* oznacza końcówkę bez wkładu (dyfuzora)". 2. Powinienem wybrać średnicę montażową 55 mm? Przy mierzeniu udało mi się zmierzyć coś koło 50 mm. 3. Czy podniesienie końcówek wydechu to kwestia prawidłowego ich wspawania? Oryginale są według mnie zbyt wiszące i wolałbym żeby nowe były wyżej Pozdrawiam