Treść opublikowana przez IRO293
-
[ALL B6] Miejsce sprężarki.
Jak stoisz na wprost samochodu, to sprężarkę masz po lewej stronie na dole,pierwsze koło jest od sprężarki.
-
[B6 ALL] Klima nie działa
w mojej b6 były dokładnie takie same objawy,miałem zerwane sprzegiełko w sprężarce i dlatego się nie załączała.Założyłem sprzęgiełko z używanej sprężarki i hula.Napisz co było przyczyną u Ciebie.Pozdro!
-
[ALL] Odłączenie akumulatora
spróbuj opuszczać szybę i trzymać przycisk do samego końca,pózniej do góry tak samo,powinno pomóc.
-
[ALL B6] Klima grzeje
nic nie faluje,nie w tym roczniku :gwizdanie: klima załacza sie płynnie,bez żadnego zrywania czy falowania obrotów,tak było kiedyś,w starszych modelach np b5,ale faktem jest,ze możesz miec nieszczelny układ,szpece od klimy powinni wiedzieć co robić,w każdym razie z kratek powinno od razu lecieć zimne powietrze.
-
[B6 AVF] Nagłe przestanie chłodzenia
mój pomysł,to zmień mechanika
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
nie kombinuj tylko wymien termostat,miałem dokladnie to samo.Pozdro!
-
[B6 AVF] Nagłe przestanie chłodzenia
napisałem tylko,że jak u mnie padło sprzęgiełko i nie załączała sie sprężarka,to nie dało sie wyłączyć ECON,wiec jest to w pewnym sensie połączone.
-
[B6 AVF] Nagłe przestanie chłodzenia
jak masz zerwane sprzegiełko,to cały czas swieci ECON i nie da sie go wyłączyć, ja wymieniłem sprzegiełko z uzywanej sprezarki,ale moze jest mozliwosc dokupienia samego sprzegiełka,musisz popytać.
-
[B6 AWX] Klima sie nie załącza nabita,szczelna nowy olej i swieci sie ECON
Witam kolegów,mialem ten sam problem świecił mi caly czas ECON,nie dalo sie go wyłączyć,klima nie chłodziła,na vagu wyskakiwał wadliwy czujnik ciś...ten koło chłodnicy,wymieniłem go i nadal kicha,okazało sie,ze jest zerwane sprzęgiełko na sprężarce,wymieniłem sprzegiełko(ze starej sprężarki) i wszystko hula!
-
[B6 AWX] Uszkodzona klimatyzacja
ja miałem zerwane sprzegiełko,ale własnie ECON mi cały czas swiecił,wiec odwrotnie jak u Ciebie
-
[ALL B6] Bezpiecznik lub przekaźnik od świec żarowych
Witam wszystkich i mam pytanie,czy ktos wie,gdzie znajduje sie bezpiecznik albo przekaznik od świec żarowych? a4 1.9 tdi 2003 Pozdrawiam!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam!! :gwizdanie:
-
[B6 AYM] Silniczek klimy
nie rozumie o co chodzi?? u mnie słychac zamykajace sie klapki po zgaszeniu silnika,ale to normalne,ale nie mam pojecia o co Ci chodzi mowiac ze klima sie odzywa??
-
[B6 AVF] Wentylator klimatyzacji pracuje na maksymalnych obrotach
czujnik znajduje sie po prawej stronie przy chłodnicy.
-
[B5 ADR] Problemy z załączaniem się klimy - jaka przyczyna?
tak,bo jak to cos powaznego,to oczywiscie da sie naprawic,ale juz bedziesz miał powód do zbicia ceny :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Problemy z załączaniem się klimy - jaka przyczyna?
Jedno Ci moge powiedziec napewno,ze to nie jest wina malego poziomu czynnika w ukladzie,ale reszte musisz sprawdzic w warsztacie,jak koles chce sprzedac auto to nie powinien miec problemu z podjechaniem do warsztatu i sprawdzeniem klimy,no chyba,ze ma cos do ukrycia!
-
[ALL B6] Klima słabo chłodzi
Juz sie dowiedziałem,filtr pyłkowy w najmniejszym stopniu nie wpływa na temperature chłodzenia,jesli moze miec jakies znaczenie to dławik zanajdujący sie w rurce,w miejscu nabijania czynnika,ale to dopiero musze odkrecic i znów nabijac nowy gaz![br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 17:03_________________________________________________ wszystko jasne,klima działa,chłodzi jak diabli,na wylocie z kratki 5 stopni dławik był czysty jak łza,czyli układ nie jest zasyfiony,uszkodzony był regulator w sprezarce,niestety musiałem kupic sprezarke,oczywiscie uzywke,bo nowa 3000 za uzywana dalem 600,ale na szczescie chłodzi!!!!!!!!
-
[ALL B6] Klima słabo chłodzi
wymienie ten filtr i zobacze czy pomoze,Pozdro!
-
[ALL B6] Klima słabo chłodzi
grzeje dobrze,siła nawiewu jest ok' ale słabo chłodzi.
-
[ALL B6] Klima słabo chłodzi
wiem,nie bede załował,ale zastanawiam sie czy ktos tez miał taka sytuacje,ze miał slabe chłodzenie przez ten własnie filterek?
-
[ALL B6] Klima słabo chłodzi
Witam,temat juz poruszany,ale moze tu czegos wiecej sie dowiem,klima po nabiciu nowego gazu itd,i słabo chłodzi,niby z kratek leci zimnie powietrze,ale w aucie jest za ciepło,mam pytanie,poniewaz nie wymieniłem filtra pyłkowego,czy komus tez słabo chłodziła klima,a po wymianie filtra pyłkowego co sie zmieniło na lepsze??? :mysli:Pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam zamiar kupic audi a4 1,9tdi 131ps,2003r,dlatego zainteresowała mnie ta strona,mam nadzieje,ze czegos ciekawego sie tu dowiem.Pozdrawiam wszystkich!