Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. W trybie sync: - grzanie foteli działa - tylna szyba działa - nadmuch na przednia szybe działa - temperatura reguluje się poprawnie Przestaje działać gdy przestawimy na 3 strefy. Jak zakręcę prawym regulatorem, klima po prostu wariuje i dość randomowo dmucha (temperatury / kanały). Mam też wrażenie że nie do końca dobrze steruje kanałami nogi / nadmuch na przód. W trybie auto jakoś zimno w nogi, jak ustawię na szyby+nogi jest ok. W trybie auto też wyłącza sprężarkę klimy i szyby potrafią zaparować - nie wiem czy też tak macie, nie wiem czy tak było ale wiem że mam też od początku jakiś czujnik wilgotności / ciśnienia uszkodzony - jeszcze nad tym nie pracowałem. Po włączeniu nadmuchu na szyby para schodzi moment. Dlatego napisałem że działa 'dość poprawnie'. Będę chciał zamontować wszystkie elementy 3 stref bo w/w mankamenty jednak są dość irytujące, tak samo jak to że pasażerowie z tyłu mają parnik bez żadnego tak naprawdę nadmuchu. A na ten sterownik 1-strefowej klimy po tygodniu użytkowania auta nie mogłem patrzeć. Brakowało też regulacji temperatury co 0,5 *.
  2. @WOLFENSTEIN daj znać czy się udało, mam wrażenie że stary vcds (atmega) po prostu sobie z tym nie poradzi.
  3. Wybacz nie pomogę, nie pamiętam już a nie chcę wprowadzać w błąd - musisz szukać po forach. Napewno w 5F trzeba było aktywować pobieranie informacji o ambiente z bcm, a w bcm aktywować coś co obd11 opisuje jako "Footwell light front". Muszę zacząć gdzieś zapisywać te kodowania ...
  4. 1. Masz włączona opcje ze zdjęcia? 2. Masz wybrany region dla logo radia (zdjęcie, na samym dole)?
  5. @Muskel1 niestety nadal nie mam wizualizacji parkowania. Nie wiem czy nie wymaga to jednak posiadania przycisku. Próbowałem kodowania które są w tym temacie opisane, próbowałem z opcją przycisk zakodowany / niezakodowany - nie ruszyło. Wiem że da się to jakoś zakodować aby działało tylko z czujnikami tył i bez przycisku, ale póki co chyba odpuszczę temat. Chyba że masz jeszcze jakieś pomysły to będę wdzięczny.
  6. Loga powinny ładować się same, w opcjach radia trzeba włączyć dodatkowe informacje o stacjach (jakoś tak to się nazywało - nie pamiętam już, mogę sprawdzić ale jak wejdziesz w mmi to zobaczysz). Po włączeniu tej opcji pokazują się loga piosenek w odtwarzaczu (o ile je masz) oraz loga stacji radiowych (w zasadzie nie wiem skąd się biorą).
  7. Odświeżę temat, czy udało się komuś zrobić konwersje na 3 strefy? Ja wymieniłem sam panel na ten z 3-zone, panel z końcówką G działa dość poprawnie na ustawieniu 'Sync', ale będę raczej chciał dołożyć pełne 3 strefy - kwestia skompletowania części i zebrania chęci.
  8. Karta sieciowa dlink potrzebna tylko przy niektórych wersjach MIB, są takie które robi się przez putty a są takie które robi się kartą pamięci z mmi. Na niemieckim forum wszystko jest.
  9. To manetka 'pyka' > mechanizm zwalniania kierunkowskazu. Nie powinien wydawać takich odgłosów przy kręceniu w kierunku włączonej sygnalizacji. Przytrzymaj manetke w lewo i pokręć w obie strony kierownicą, później w drugą stronę. Zobacz czy samoczynnie wraca. Przytrzymaj tak żeby nie mogła wrócić i 'przebij' mechanizm. Może coś się poprawi/poruszy. Jak nie to do przejrzenia/wymiany.
  10. Może inaczej. Jakiego masz klona VCDS? Na chipie ARM czy atmega? Jesteś przekonany że możesz kodować nim ten sterownik w swojej A4? Miałem takie błędy na klonie (out of range), oddałem go sprzedawcy i przez obd11 te same kodowania przeszły bez problemu.
  11. Wizualizacje na 100% da się uruchomić w systemie z tylko 4 czujnikami z tyłu - widziałem że działa. Nie wiem tylko jakie parametry zadać dla sterowników żeby to ruszyło. Jakie są kodowania do uruchomienia pdc przód i wizualizacji dla kompletu 8 kanałów?
  12. Czy znacie dzialające kodowania dla wizualizacji parkowania (widok z góry z wskaźnikami odległości na mmi). Dodam, że auto z czujnikami tylko z tyłu, bez żadnych przycisków na panelu pod klimą służących dla PDC. Wiem, że da się to uruchomić nie mając przednich czujników (będzie to po prostu przekreślone na wizualizacji) - pokazywał mi to ktoś na grupie facebook lecz niestety nie podał / nie był w stanie podać kodowania, a kodowania które znalazłem niestety nie działają. Podejrzewam że nawet mam to już uruchomione tylko trzeba było by włączyć przyciskiem na panelu (jak działa ten przycisk przy 'bogatszej wersji'?)
  13. No czarodziej Działa doświetlanie zakrętów w xenon Aktywuje się przy skręceniu kierownicą lub wrzuceniu kierunku, przy niskiej prędkości. Dziękuję @Muskel1
  14. QQ1 ma regulację jasności oddzielnie dla sekcji: - przód (cupholder i tunel) - drzwi - nogi Świeci jasno po otwarciu drzwi bo wtedy rozświetla się na max z procedurą powitania. Jak nie masz jasności w MMI to kodowanie (BCM i w 5F ustawiasz żeby pobierał dane podświetlenia z bcm). Nie pamiętam już dokładnie które to bity/adaptacje.
  15. Znalazłem działa dzięki
  16. Na ogłoszeniach trafiłem na faceta któryc uruchamia w b9 android auto z możliwością oglądania filmów z youtube na mmi. Czy spotkaliście się z tym? to jest dostępne po odblokowaniu VIM? Jeśli wiecie jak, to czy działa to też przy CarPlay? W ogóle carplay jest lekko upośledzony, nie mogę dzwonić 'z kierownicy' - interfejs telefonu nie jest jakby kompatybilny, dzwonić mogę tylko z MMI Druga sprawa > jak usunąć błąd w MMI po wgraniu patcha / aktualizacji MMI ? Błąd B201A00 > Checking software version management. W poradniku była informacja że ten błąd się pojawi i że 'musi zostać'. Może da się to usunąć?
  17. Zmiany robimy w 09 BCM i 03 ABS, wszystko jest opisane na początku. Założyłem wczoraj AutoHold, działa poprawnie. Dzięki @Muskel1 za dobry poradnik!
  18. Niestety nie ruszyło. Może producent nie przewidział takiej opcji. Bity 1 i 3 miałem tak jak piszesz, bit 2 zmieniałem na 1 i nie działało doświetlanie (światła na auto). Czy może to się aktywuje jakoś z MMI?
  19. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Mam dwa przyciski w klapie i dla mnie to w ogóle nie ma sensu elektryczna klapa bez tego przycisku z kłódką przyciskam, zamyka się i rygluje, widziałem auta z elektryczną klapą i bezkluczykowym dostępem a bez tego przycisku. Mam też otwieranie klapy gestem nogi - super sprawa, szczególnie jak auto jest brudne. BTW czy również macie tak że czasami auta nie da się zamknąć z przycisku klapy? Czasami on wpada w taki tryb, w scenariuszu: klapę otwieram z przycisku na drzwiach, zamykam wszystkie drzwi i niechcący je rygluję dotykając klamkę > wtedy przestają działać przyciski na klapie i nie mogę jej zamknąć (żaden z przycisków nie działa). Pomaga odryglowanie zamków. Tak jakby klapa się usypiała. Może coś robię źle? Miałem tak dwa-trzy razy.
  20. Masz może wiedzę czy da się z tego uruchomić doświetlanie zakrętów? Albo jakie są kodowania dla doświetlania dla LED to sprawdzę czy tutaj zadziała?
  21. Mam zwykłe lampy xenon, mam ten przycisk i po wciśnięciu świecą się te (analogiczne do tych na zdjęciu) światła.
  22. Da się zakodować to 'doświetlanie' ? Nie zauważyłem żeby się u mnie zapalało.
  23. Odświeżam - czy ma ktoś kodowanie i informacje w które piny bcm wpiąć się z podświetleniem na nogi? Uruchomiłem białe ambiente drzwi (znalazłem gdzieś 'na czuja' w kodowaniu), mam regulację z mmi ('przód' oraz drzwi), brakuje mi widoku regulacji poziomu jasności przestrzeni pod nogi. Oraz w które piny BCM wpiąć się nogami a w które podświetleniem przodu (tunelu i kubka)? Obecnie tunel i kubek mam pod zapalniczkę ale chcę to zmienić przy okazji rozbierania środka. Uruchomiłem regulację jasności 3 stref oświetlenia i podłączyłem do BCM tunel nogi i cupholder. Dla potomnych: Kostki BCM: Nogi prawe: T54c/2 Nogi lewe: T54c/3 Cupholder i tunel: T73a/36
  24. Przycisk już jest, czekam na kostkę dziś walczę z oświetleniem drzwi
  25. Dziękuję, jednak działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.