Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. Przy CarPlay nie działa obsługa telefonu z poziomu liczników (z kierownicy). Przy Android Auto działa (książka odbieranie itp). Zakładka odtwarzacz na licznikach działa w obydwu przypadkach, widzimy tytuł i postęp kawałka z youtube spotify itp.
  2. jak ktoś chce chować pod deską i podłączać carlink to polecam kabel z golfa, tani i działa Dokładnie to kupowałem gniazdo 5Q0035726E z kablem
  3. Żeby zmienić panel musisz mieć kogoś kto zdejmuje Component Protection, bo jest ochrona na panelu. Żeby zmienić nagrzewnicę musisz spuścić czynnik, a następnie napełnić nim układ (też sam tego nie zrobisz). Kodowanie może akurat nie być potrzebne, chociaż to najmniejszy problem. Dodatkowo też czujniki temperatury w nawiewach. Czy warto - zależy ile to ma kosztować. Panel 3 zone o wiele lepiej wygląda, jak dużo jeździsz z kimś po prawej to też ta druga strefa może się przydać.
  4. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No ale to Twoje auto to dzwoń pytaj dowiaduj się. Zamówili części, czekają na nie, przecież nie będą do każdego klienta dzwonić 'panie kochany autko będzie przez najbliższe dwa dni nie ruszane, można zabrać, zadzwonimy jak tylko przyjdzie paczka to wstawi Pan spowrotem'. Odbiór i zdanie pojazdu to też jest procedura, za nerwowo podchodzisz do tego. Bierz zastępczy, bij nim kilometry i czekaj aż naprawią.
  5. Według jakiegoś poradnika, kartą sieciową wpiętą do mmi poprzez telnet. Plus kodowania które były w poradniku.
  6. Przechodziłem jeszcze raz procedurę uruchomienia tej mapy na liczniku kilka razy i nie udało mi się już tego nigdy uruchomić, nawet wyłączałem kodowania dla carplay i też nie działało. Być może tak jak mówisz patch coś nazmieniał w adaptacjach ale nie mam na czym bazować
  7. Rozumiem że ten patch tylko na 'duże' MMI ? Mam ten sam problem z małym MMI i analogowych licznikach (tych z kolorowym ekranem). Odkąd uruchomiłem carplay/android auto, zniknęła mi mapka z liczników (którą wcześniej odblokowywałem), niezależnie czy mam podłączony telefon czy nie.
  8. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No olej w skrzyni to napewno lepiej wymieniać u zaufanego Wieśka, ASO nie wymienia filtrów
  9. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    ASO się od wyższych lotów Wieśka zbyt dużo nie różni. Niedawno na naprawę która trwała tydzień, czekałem ponad 3 miesiące. Fakt że miałem zastępczy - to plus. Minus taki że dostałem krzywe auto z cofniętym o 1cm lewym przednim kołem bo Wieśki z ASO zrobili blacharkę, zmienili felgę a nie chciało im się zawieszenia sprawdzić Nie traktujcie ASO jako wyższych lotów warsztat, jedyne co oferują to oryginalne części za wysokie ceny, no i ten samochód zastępczy czasem dadzą.
  10. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Serwisy mają dużo roboty, jak nie będziesz dzwonił codziennie i męczył prowadzącego to poczekasz
  11. Dokładnie tak było, przywrócili kamerę do fabryki i dopiero skalibrowali, inaczej im soft nie pozwalał wykonać kalibracji. Ale skąd zmiana w sterownikach drzwi? nie wiem. Co najlepsze - mam chiptuning oraz 'wiszącą' akcję serwisową sterownika silnika, zawsze jak oddaję auto do ASO muszę rozpisywać brak zgody na tę akcję oraz modlić się żeby nikt nie przeprowadził jej bez spojrzenia w zlecenie...
  12. No przecież nie jego wina że te zaślepki fabrycznie wyglądają tak jakby lampki tam były, mylące to jest przyznajcie
  13. Z założenia mieli wykonać tylko kalibrację kamery po wymianie szyby, ale jakąś walkę z tym prowadzili bo im nie szło
  14. tam chyba w ogóle maska jest inna ?
  15. Z tej dość dokładnej diagnozy można wysnuć wnioski, że coś się popsuło. Zmień opony na nowe i oddaj na pełną geometrię. Ciekawostka - ASO ostatnio mimo wykonania pełnej geometrii zawieszenia po kolizji, nie zauważyło że lewe przednie koło było przesunięte 1cm do tyłu (cofnięte) względem prawego. Takie małe niedopatrzenie z ich strony, autem się nie dało prosto jechać bez kręcenia non stop kierownicą.
  16. A mi ostatnio podczas naprawy ASO wywaliło kodowanie podświetlania klamek, które sam dokładałem (nie wiem czemu, nie powinni dotykać sterowników drzwi). Auto dość stare i nie pierwszy właściciel więc różnie może być, ale tak jak Ty uważam że raczej po prostu nie ma podświetlenia
  17. To wygląda jak byś miał lampki ale jeśli nie świecą to na 90% masz zaślepki. Musisz rozebrać klamkę i zobaczyć czy masz moduły ledowe - jeśli tak to kodowanie sterowników drzwi.
  18. Dodam jeszcze że są sterowniki bez litery na końcu i działają one zamiennie z tymi B C D w przedlifcie, wczoraj wymieniałem sterownik z literą na taki bez litery i wszystko działa OK zero błędów. Stary sterownik zachlapany błotem.
  19. wuPiotrek odpowiedział(a) na Trocho temat w Audi A4 B9
    Dużo osób ogłasza się na portalach aukcyjnych odnośnie zdjęcia CP, 'posiadają' dostępy do serwerów online. Patrzyłem teraz że mają też w ofercie dopisywanie kluczy.
  20. wuPiotrek odpowiedział(a) na Trocho temat w Audi A4 B9
    A wydaje mi się że gość który mi sciągał ochronę komponentu mógł by zaprogramować kluczyk. Z resztą omawiałem z kimś kiedyś wymianę BCM2 który to zawiera w sobie klucze i podobno da się to zrobić poza ASO. Popytaj ludzi którzy ściągają CP (component protection). Znajdziesz na portalach z ogłoszeniami.
  21. Mam takie przyciski jak potrzebujesz jak chcesz to pisz PRIV
  22. wuPiotrek odpowiedział(a) na Rian temat w Audi A4 B9
    Najprościej - podłącz pod podświetlenie gniazda zapalniczki. Jak chcesz zrobić to tak jak powinno być - kodowanie BCM1 i puszczenie kabli do niego, następnie kodowanie modułu multimediów tak żeby dało się sterować podświetleniem z MMI. Na tym i innych forach jest już opisane jak to zrobić - poszukaj.
  23. Robiłem wersję 150KM, wyszło na hamowni około 160KM a po programie lekko ponad 190KM. Auto mam wrażenie że trochę mniej pali, na pewno jest dużo bardziej dynamiczne lepiej się jeździ. Robiłem to kilka dni po zakupie samochodu, ale mam na codzień porównanie z takim samym modelem kolegi. Co do skrzyni to była to dodatkowa, lecz zalecana opcja. I tutaj nie jestem zbyt zadowolony. Auto bardziej wyraźnie zmienia biegi, sztywniej, sam przebieg tych zmian jest wg mnie niedopasowany do przebiegu momentu obrotowego po chip'ie, czasami wbije bieg trafiając w lekką dziurę w momencie, czasami wbije tak że aż szarpnie. O ile silnik chodzi idealnie i nie mam zastrzeżeń, to program skrzyni mógł by być bardziej 'dopasowany' konkretnie do pojazdu. Ale tak to jest > program silnika zawsze tunerzy korygują na bieżąco jeśli coś wyjdzie nie tak, program skrzyni wgrywają 'gotowy'. Ogólnie mogę polecić i jeśli będę miał kiedyś jeszcze ten silnik 150KM to napewno zrobię program. Chociaż wolał bym po prostu fabrycznie mocniejszą wersję.
  24. Jak działa ten system, skąd bierze tą energie z hamowania? Chyba jedyne co może robić w tym aucie, to ładować akumulator alternatorem gdy samochód 'pcha' silnik który nie podaje paliwa. Okazało się że teraz mam akumulator efb a nie AGM i zdaje się być oryginalny (exide 7n0 915 105 b). Taki też pewnie kupię
  25. dla mnie bez porównania te dwa auta - sedan wygrywa pod każdym względem. szkoda że nie ma lamp ledowych, tak to wszystko jest w porządku, kwestia stanu technicznego na co patrzę, jeśli nie miałeś b9 - pakiet chrom (grill, tyłzderzak). ładniej to wygląda, łatwiej będzie sprzedać - skrzynia automat (nie wiem kto decyduje się na manual przy takiej kwocie auta w tych czasach, mimo tego że s-tronic nie jest za dobry) - kierownica droższa (o niebo ładniejsza) - 3 strefy klima - pdc przód - większy ekran > wyższa wersja multimediów - fotele sport

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.