Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. Jak po jeździe jakiś czas z softem skrzyni? Mogłeś mieć zrobiony wcześniej nawet tak samo soft skrzyni, ale skrzynia się zaadoptowała do jazdy. Ona po czasie zmienia swoją charakterystykę, u mnie było to dość dobrze widoczne. Po wyjeździe od tunera jeszcze dzwoniłem do niego bo auto wrzucało 6 bieg na trasie przy 200km/h mimo tego że na silniku nie robiło to wrażenia. Po pół roku zauważyłem że na tej samej trasie jadąc w ten sam sposób za każdym razem jadę już na 7 ...
  2. Przecież to mega masowo produkowane pojazdy, jak drogie by nie były to usterki się zdarzały zdarzają i będą zdarzać nawet po wyjeździe z salonu. Pierwsze słyszę żeby 2.0 tdi taki jak jest w B9 nie odpalił albo brał olej. Te silniki są dobre, samochód się popsuł trzeba naprawić i tyle.
  3. Według mnie też zastanawiająca jest ta diagnoza. Opiłki w układzie - widziałeś te opiłki? Dzięki takiej diagnozie wymienią wszystko, wymieniając wszystko trafią na to co jest uszkodzone, a nie potrafią tego zdiagnozować. Skąd opiłki, przecież jest filtr. Dlaczego też auto stanęło ot tak, jakby usterka była bardziej przez sterowanie a nie mechaniczna.
  4. zdejm fotele tylne, dostań się do zbiornika paliwa i wypompuj całe paliwo. wlej do pełna ropy i kręć aż odpali (możesz pomóc 'plakiem') możesz wymienić też filtr paliwa przy okazji i zalać go paliwem przed założeniem to szybciej odpali
  5. nic nie musisz odłączać do wymiany kierownicy, rób to tylko na wyłączonym zapłonie żeby nie pojawił się błąd
  6. nie uruchamiaj line assist, do jego obsługi potrzebna jest odpowiednia manetka (lewa manetka kierunków z przełącznikiem, wymienia się komplet na obie strony) bez manetki lane assist będzie cały czas włączone a tak się nie da jeździć, z resztą jest już o tym dużo na forum
  7. się nie zdziw jak wymienią cały układ paliwowy a auto i tak nie odpali. to że wykryli opiłki w układzie to nie znaczy że znaleźli usterkę nie wiem czemu tak uparłeś się żeby robić auto w ASO, jeszcze jak dasz im swoje części, to wszystko co pójdzie nie tak będzie zwalone na Ciebie
  8. To okienko od wewnętrznej strony lusterka ('kontrolka' dla kierowcy) jest dobrze oświetlone w przypadku tych Osram? Mam kierunki dynamiczne Ali i o ile z zewnątrz działają super, tak od wewnątrz nie świeci to zbyt dobrze (w dzień nie widać), trochę mnie to drażni.
  9. @yocker przy zakupie 'pająka' manetek ważne żeby też zwrócić uwagę czy jest do podgrzewanej kierownicy czy nie. tak jak pisałem nie jest łatwo dopasować używkę do siebie
  10. Być może masz u siebie deko lepsze drogi Ja bawiłem się tym na jesieni / w zimę. Zimą to była tragedia, auto randomowo skręcało na wysepki / krawężniki przez śnieg i niewidoczność pasów
  11. zgadza się, ale tak się nie da jeździć. próbowałem i wyłączyłem
  12. nie ma nic prostszego niż uruchomienie tych świateł automatycznych, jeśli nie umiesz znaleźć kodowań mimo że podałem gdzie szukać, a po podaniu Ci konkretnego linka nadal Ci nie działa - daruj sobie zanim coś popsujesz
  13. wszystko jest na tym forum w tym temacie jak szukasz samych kodowań to w wpisz w google A4 b9 coding wiki światła uruchomisz bez problemu, asystenta już nie (żeby to miało sens potrzebna jest manetka a jej wymiana a raczej znalezienie odpowiedniej nie jest proste)
  14. Znalazłem pewne wideo, nie do końca rozumiem bo jedyne co mam to auto tłumaczone napisy Wynika z niego, że po dodaniu czujników klima działa poprawnie w pozycji SYNC, czego też się spodziewałem. Zastanawiam się nad tym żeby dołożyć u siebie te czujniki, panel mam ale go zdemontowałem bo źle sterowało temperaturą. Nie zależy mi na 3 strefach tylko na wyglądzie panelu i możliwości sterowania co pół stopnia.
  15. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Pytanie odnośnie ładowarki indukcyjnej w schowku. Czy dla samego ładowania trzeba podłączać coś prócz zasilania do niej? Nie zależy mi na wzmocnieniu sygnału itp. Czy ładuje ona w miarę szybko?
  16. Widzę na allegro dostępne Carlinkit 5.0 (CPC200-2Air) Używał ktoś tego? Na poprzednie wersje były skargi, tutaj podobno błędy skalowania android auto do carplay zostały wyeliminowane (inaczej to działa).
  17. @Muskel1 nie ma chyba tylnych europejskich lamp bez dynamiki w b9, każda b9 z LED ma pływające tylne kierunki a tak ogólnie to dość fajnie wyposażone auto, jak odpowiada Ci stosunek cena-rocznik to bierz. dla mnie to bez faktury trochę za drogo jak na 2016
  18. Powiem Ci że nikt się nie dzieli taką wiedzą, bo jest szansa że za dużo osób nie wiem o tym że można tak zrobić. Pisałem do firm w PL zajmujących się montażem led lamp z informacją że nie działa tylko dynamika - jak by wiedzieli to by się tego podjęli, a nie bardzo ktokolwiek chciał się tym zająć, jak już to z wymianą właśnie bcm2
  19. @adamspeed01 dziękuję Ci serdecznie za ten post !! dynamika działa, już dawno postawiłem na tym krzyżyk a po podłączeniu tego plusa działa jak należy !! u mnie sterownik EC/DC z naklejki, był ten pin, a tylko statyczne kierunki. teraz hula aż miło dziękuję, nigdzie w internecie tego nie znalazłem do tej pory
  20. T17b/11 to ten dodatkowy przewód od dynamiki który zbiega się z czterech lamp w jeden? Podłączyłeś pod niego stały plus według tej rozpiski? Mam sterownik lowline, od roku jeżdżę z LED bez dynamiki bo nie udało mi się jej uruchomić
  21. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jest gdzieś w avancie miejsce na roletę bagażnika po jej zdjęciu?
  22. Da się to zrobić ale trzeba bardzo delikatnie tym hamulcem operować, a też się zdarza że załapie. Muskel dzięki za to info, u mnie zawsze jak ruszam spod świateł szybciej to jest to szarpnięcie, przestawię sobie
  23. Cały czas mam włączony. Nie ma to wpływu na nic w pojeździe - tak jak pisałem to nie używa mechanicznego ręcznego tylko po prostu wstrzymuje ciśnienie po naciśnięciu hamulca. Ręczny zaciąga się po dłuższym postoju. Jedyne czego mi brakuje to regulacji siły wciśnięcia pedału hamulca do zadziałania AutoHold. Już pisałem gdzieś o tym ale może ktoś ma na to rozwiązanie? Chciał bym żeby trochę 'później łapał'. Nie zawsze chcę żeby mi się ten hamulec zaciągnął, w Audi trzeba bardzo delikatnie hamulec nacisnąć żeby auto się zatrzymało a nie zadziałał autohold, w innym aucie którym jechałem działało to inaczej.
  24. przy sprzątaniu liści patrzyłem dziś na zawiasy u siebie i to niemożliwe żeby się maska otworzyła od uderzenia z dołu tak jak pisałem, tam jest zatrzask. coś masz pogięte.
  25. spróbuj najpierw docisnąć bez rozbierania tak jak na grafice powyżej, może nie trzeba tego ruszać większy problem będziesz miał z wahaczami, albo wymiana wszystkich albo dokładne mierzenie każdego z osobna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.