Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. Z tego co widzę to ma on białe moduły led - one są QQ1 Jeśli potrzebujesz to chyba mam uchwyt na kubek QQ2 gdzieś.
  2. Ogłoszenie nie działa. Sam jeżdżę b9 z przebiegiem 200k km, dwumasa była robiona, w okolicach tych przebiegów robi się też rozrząd (warto zapytać czy był zmieniany bo jest to jakiś tam koszt). Przebieg nie ma tak dużego znaczenia, zależy jak był eksploatowany. Żeby to robiło różnicę musiał byś szukać egzemplarzy poniżej 100k km, ale to wiadomo zupełnie inna cena. Jak kupowałem to górną granicą dla mnie było 200k km przebiegu.
  3. Raczej interesował bym się tylko pierwszą, ma lepsze wyposażenie a ta druga to jakaś 'tuningowana'. Znaczki sline doklejone, kierownica wymieniona albo tylko jej część, felgi nieoryginalne. Pierwsza ma : - pakiet chrom (duży +) - radary - felgi chyba też nie od niej - większy ekran (sporo to zmienia) - kolorowy licznik (dużo lepiej wygląda) - lepszy parktronic + kamera - drive select - lepsze dekory Generalnie ta pierwsza dużo lepiej wyposażona. Zależy to oczywiście też od stanu technicznego. Cena raczej adekwatna do przebiegu i wyposażenia.
  4. Daj znać czy udało się zagrać te światła, być może ten checkbox to winowajca nie działającej dynamiki u mnie ...
  5. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    BTW czy jest możliwość zmiany progu siły naciśnięcia hamulca do włączenia autohold? w innym aucie jak jezdzilem (nie audi), trzeba było wcisnąć hamulec głębiej (sporo głębiej od progu zatrzymania pojazdu, wręcz celowo 'docisnąć'). w Audi żeby się zatrzymać a nie włączyć AH przy manewrach muszę z dużym wyczuciem wcisnąć hamulec żeby wyczuć moment zatrzymania bez zapięcia AH. da się to jakoś przestawić?
  6. To nie podświetlenie w MMI odpowiada za zewnętrzne klamki a coming/leaving home (światła na auto), tak mi się wydaje przynajmniej, Miałeś piny w sterowniku?
  7. Przykręć blachę śrubami z nakrętkami samokontrującymi od środka.
  8. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Podpowiecie czym są te szyby dźwiękoszczelne? Są grubsze? U mnie dość głośno w aucie, może dało by się założyć te cichsze
  9. Normalnie rwiesz do siebie. mają jeszcze takie zaczepy, trzeba odpiąć z zatrzasków a później przesunąć w bok. Raczej ciężko połamać, uważaj z podważaniem żeby nie pozadzierać na krawędziach bo są cienkie
  10. ciekawe czy to zwarcie coś psuje z elektroniki w środku, czy tylko kwestia ścieżek. Bo jeśli tylko ścieżki to łatwo by było naprawić
  11. ciekawe jak trudne do wykonania było by złamanie mmi i dorobienie swojej zakładki multimedia z emulatorem androida gdzie były by mapy i youtube .. przeciez mmi to na jakimś linuksie chodzi..
  12. o właśnie, a może to jest rozwiązanie - zostawić na stałe w aucie starego iphone. jak połączę się carplay usb to będę mógł rozmawiać bluetooth z drugiego telefonu?
  13. ta końcówka to tylko nakładka i fakt warto zmienić, ale więcej zmienia chromowana dokładka zderzaka tylnego niż sama końcówka wydechu
  14. 1. będą pasowały 2. kostki trzeba pozmieniać, dodatkowo puścić kabel do dynamiki (dodatkowy jeden przewód do każdej z lamp) 3. kodowanie + parametryzacja VCP; do tego nie do każdego sterownika BCM2 są odpowiednie parametry w VCP - mi się udało wymienić lampy na LED niestety dynamika nie działa bo nie ma odpowiedniego parametru do wyboru w VCP bez parametryzacji VCP będzie sypać błędami spalonych zarowek i lampy beda zle swiecic (złe segmenty)
  15. Ja kupowałem używany ori z golfa i tam był krótki kabel
  16. wuPiotrek odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    dojazdówka jest opcją w a4?
  17. Zależy jak jeździsz, mi po mieście osobiście przeszkadza trochę brak bezprzewodowości, ale jak gdzieś tylko trochę dalej to telefon przy korzystaniu z CP/AA i tak trzeba ładować więc... Jak by ktoś chciał przerabiać tak jak na filmiku z kablem od golfa to kabel z vw jest za krótki żeby starczyć do podłokietnika audi.
  18. Zamkniesz i otworzysz ręcznie, ciężej bo trzeba pokonać opór silników ale da się otworzyć i zamknąć.
  19. wuPiotrek odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    Dla mnie to może być wszystko. Dwumasa, poduszki, krzyżaki, dyfer. Niekoniecznie to z tyłu się wydobywa, może tak przenosi. Raczej przez internet nikt nie zdiagnozuje
  20. wuPiotrek odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    https://a4-klub.pl/topic/391757-dziwne-stuki-w-okolicach-nóg-kierowcypedałów
  21. Tak, na tym małym porcie USB nie ruszy. Ten port/gniazdko to nie samo USB tam jest jeszcze jakaś elektronika, musi być odpowiedni więc albo podwójny z podłokietnika AUDI albo np taki jak podałem od golfa/innych 5Q0035726E (z zasilaniem).
  22. wuPiotrek odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    Wydaje mi się że był już taki temat na forum odnośnie stuknięcia w pedał gazu przy ruszaniu, nie mogę się doszukać ale coś było że to nie usterka
  23. W jakich silnikach były te objawy? Jak to możliwe było by w ogóle?
  24. Tak jak pisałem, w przypadku Androida to działa, w przypadku Apple nie ma możliwości obsługi z zegarów po podłączeniu carplay. Przy normalnym połączeniu bluetooth za to działa też na apple z liczników obsługa telefonu. Miałem chwilę golfa chyba 7 z takim dotykowym radyjkiem i tam carplay działał bardzo dobrze (choć długo nim nie jezdzilem). W audi potrafi mi zerwać, pomaga tylko restart całego MMI. Tak nie wiem raz na dwa tygodnie się coś takiego potrafi zdarzyć. Kable próbowałem różne, dzieje się to niezależnie od tego jaki kabel / jaki telefon (używałem i androida i iphone). Ale dzieje się to u mnie naprawdę sporadycznie.
  25. Wszystkie schematy są dostępne w internecie za drobną opłatą erWin – Homepage not logged on ERWIN.AUDI.COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.