Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. półlft raczej nie ma mib 3 (dotykowego). olej nawigacje zrób carplay. i tak ta navi jest słaba, bedziesz mial o wiele wygodniej korzystajac z carplay. przy gwarancji na uzywane auto raczej pewne jest to ze nawet nie zwroca uwagi ze bylo cos robione w mmi nie przejmowal bym sie gwarancja, wgranie carplay to nie jest duza ingerencja w auto.
  2. wymiana sterownika 200-300zł na allegro jak ktos pisal, w dwoch autach juz to przerabialem, wycinanie adblue w tak 'świeżym' aucie to partanina
  3. Producent napewno przewidział takie siłowe (przypadkowe) zamykanie klapy tak samo jak awaryjne zamykanie w przypadku braku zasilania nic się nie stało nie masz się czym martwić
  4. wpisz w google a4 b9 coding wiki tam wszystko jest
  5. b9 to nie jest auto w którym 'zasilisz kamere ze światła cofania'. tutaj jest diagnostyka każdej żarówki z osobna, to nie 20 letnie auto także musisz podejście zmienić ale jak zrobisz wszystko według tego poradnika to będzie działać to nie jest to trudne
  6. w duzym skrócie: kodowaniem da sie z ciekawych opcji wlaczyc asystenta swiatel drogowych i wylaczyc start stop. ew doświetlanie zakretow. reszta to pierdoły.
  7. czym jest presense front? mam podstawowa wersje i przy predkosci mi tez dziala pre sense (wykrywa, zwieksza sile hamowania, hamuje sam). aktywny tempomat to radary w przednim zderzaku asystent skretu (zmiana pasa ruchu) to radar ktory z tego co pamietam w tylnym zderzaku sie znajduje
  8. do wszystkiego co wymieniles potrzebne są dodatkowe czujniki (radary). nic nie dokodujesz
  9. też nie rozumiem o co chodzi o tym małym liftem, dla mnie lift to inny grill ale byly chyba przedliftowe wersje competition które miały właśnie atrapy radarów
  10. bo to była opcja chyba, wpisz a4 b9 grocery hooks w google i będziesz tam miał zdjęcia i odnośniki do zagranicznych portali gdzie jest info o tym (nie bede wklejal linkow)
  11. 99% że nie zrobisz tego bez sterownika haka. lampy ledowe są sterowane cyfrowo (a przynajmniej półcyfrowo bo jest diagnostyka która wykrywa padnięte moduły led). będzie wyrzucało błędy nawet jeśli uda Ci się to podłączyć.
  12. instalacje i tak się przerabia nawet gdy stosuje sie adaptery. te adaptery bez sensu trochę, przełożenie kostek zajęło mi 15 minut. wszystko jak najbardziej ok, jeśli pasuje Ci kwota oddaj im będziesz zadowolony. jeśli dają używane lampy (a pewnie tak) to zapytaj czy dają jakąś gwarancję na usługę. używane lampy potrafią przestać świecić.
  13. 3300 za wszystko jest ok, 2000 same lampy używane.
  14. nie no jasne, napisałem tam że mówię o samej poduszce, dla mnie reszta z tej kiery to też wiocha tak tylko wrzuciłem bo pisałeś o skórze mi się podoba kiera ścięta b9 bo jest mała i mocno wklęsła, poduszka też jest mała i mi leży to zestawienie podoba mi się np w C8 cały środek a nie podoba mi się kiera, tak jak piszesz każdy ma swój gust edit: żeby to teraz fitowało z kierą nowoczesnością wrzucaj mib3 i piano tunel
  15. są firmy które się tym zajmują jeśli nie potrafisz poszukać (tutaj wszystko jest na forum) to wpisz a4 retrofit w necie, znajdz firme i oddaj niech zrobią.
  16. nie wiem czy takie coś Cie interesuje (nie ori). mówię o samej poduszce. bergautodesign ta nowa kiera w audi mi też nie leży. w zasadzie to ta kiera którą miałeś (mała poduszka, ścięty dół) była jednym z czynnikiem przez które wybrałem b9. ta kiera jest idealna
  17. w praktyce to nie ma najmniejszego znaczenia, mam zamienniki i są ok ale chyba kupił bym osramy. są po wew części lusterka takie okienka wskaźnik włączenia kierunkowskazu i to słabo świeci w zamienniku, podobno w osramach jest dobrze. wymienisz sam są na yt wideo jak to robic napewno, ogólnie trzeba wyszarpać szkło a pozniej zobaczysz śrubki.
  18. nie ma kierunków dynamicznych w lusterkach w audi, te które są (np osram) działają samodzielnie bez żadnego wsparcia ze strony pojazdu, można je montować w dowolnym egzemplarzu
  19. białe ambietne mają dwa piny, poznasz po kostkach.
  20. Aha ok. Pewnie z tego głośnika z zegarów
  21. Ten aktywator jest za darmo do pobrania ? To nie wiedziałem nawet że to się rozwinęło
  22. Tą navi patc**je sie przez lan (karta dlink usb ethernet wpieta w usb mmi). Robiłem to u siebie, są poradniki, trzeba kupic odpowiednią kartę. Port można dołożyc od golfa (dużo taniej) i wyprowadzić kabel albo podłączyć AAwireless/carlinkit i schować pod plastikami. Jak chcesz się pobawić to mogę sprzedać tą kartę dlinka (jeden konkretny model jest potrzebny).
  23. komunikaty mają odrębne poziomy głośności. np komunikaty nawigacji ustawia się oddzielnie niż muzykę (mozna ustawic glosno muzyke a cicho komunikaty). Tą głośność zmienia się gdy jest aktywny komunikat (gdy nawigacja mówi o tym gdzie jechac krecimy volume - widac na mmi wtedy ze zmieniamy inną głośność). Jak przestanie mówić - pokrętlem regulujemy multimedia (muzyke). Zobacz czy nie jest tak samo z tym komunikatem. W momencie gdy bedzie go słychać spróbuj ściszyć na maxa. Może zadziała.
  24. Carlinkit 5.0 > 200zł brutto na allegro Śmiało mogę polecić, nie spodziewałem się że tak dobrze będzie to działać. Android łączy się momentalnie automatycznie z pojazem, nie muszę wreszcie na krótkich odcinkach podłączać tego kabla. Używam już jakiś czas i nie miałem żadnych problemów (były tutaj negatywne opinie o wcześniejszych wersjach). Jedynie uruchomienie chwilę trwało - musiałem zaktualizować urządzenie pobierając ich aplikację na telefon żeby to ruszyło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.