Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wuPiotrek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wuPiotrek

  1. troche stary jak na tą kasę
  2. co kto lubi. mam porownanie 1:1 auta z mono fis i z kolorowym ktore mam u siebie. jak ktos nie wie to wsiądzie i nawet nie zauwazy ze są inne zegary. klima > daje rade 1 strefowa znaczy ze dziala? chlodzi? no to chyba nie jest zaden sukces za to wnetrze, deska z tymi srebrnymi pokrętłami wyglada jak z auta 10 lat starszego. nowy panel jest ładny. to ze w aucie za 100k pasazer nie moze ustawic sobie temperatury to też pomyłka. kupilem z 1-strefową i żałuje tego strasznie. to ze to auto ma dostepna do wyboru taka klime to jest żart. przebieg jest wazny, inaczej wylada i prowadzi sie auto ktore ma 50k a inaczej takie ktore ma 250k. nie oszukasz tego.
  3. ode mnie to - w ogóle nie patrz na te z jednostrefową klimą lampy jak chcesz, ja myslalem ze mi to nie bedzie robilo roznicy a po czasie zmienilem na ledy tył bo biednie po prostu to wyglądało i mnie irytowało (ale mam przedlifta) fis czarny a kolorowy to w zasadzie mała różnica. ale najlepiej oczywiscie jak bys virtuale miał szara ma pakiet chrom - bedziesz mial duzo duzo latwiej pozniej sprzedac to auto z chromowanym grillem bo bez tego wygląda biednie w tej kasie - roczniku - przebiegu napewno ciezko bedziesz mial znalezc jakies super wyposazenie ale szukaj z 3 strefowa klima bo naprawde warto, zmienia to calkiem wyglad wnetrza (panel) i komfort dla pasazerow
  4. zdrowy silnik nie zapycha sie nagarem. w dieslu masz jeszcze dpf, adblue, jak robisz trasy po 5km i gasisz to fakt lepiej benzyne. jak stoisz godzine w korku to bez znaczenia. to juz musisz wybrac sam. 2.0tfsi pali sporo (jak na tej klasy auto). tdi w trasie pali bardzo mało, nie ma duzo bardziej oszczednych silnikow. bo gdzies tam OK jak mamy a7 za 400k albo mercedesa za 300 ze sklepu i pali 15l - ok. ale dla mnie np 12-14l spalania w aucie za 100k to za duzo troche. tutaj juz niech sie wypowie ktos kto jezdzi 2.0 tfsi. moją jazdą mieszaną pali 12. diesel 7.
  5. to podejscie ze tylko benzyna na miasto dla mnie jest zaszłością. głównie chodziło w tym o turbo - teraz benzyny wszystkie mają turbo. nie bierz 1.4 to za mało do tego auta. 2.0 tfsi super ale weź pod uwagę spalanie. nie bierz manuala b9, to jest za dobre auto żeby je krzywdzić 'patykiem'. ciężko będziesz miał to też sprzedać później. z resztą kupić też bo nie ma manuali za dużo a jak już to max bieda.
  6. nie ma problemow ze skrznią s tronic, psują się tak jak wszystko inne - zdarza się. to jest dobra skrzynia. jak kupisz z malym przebiegiem to bedziesz zadowolony.
  7. będzie działać podłączaj
  8. da rade, w razie pików masz bufor z baterii
  9. Czujnik zaniku fazy CZF Kontroler obecności fazy PMT ROPAM cokolwiek z tego typu urządzeń nie wiem czy dobrze rozumiem ten zasilacz ale on jest buforowy tak? raczej modem powinienes podlaczyc pod V+- a nie B+-. B do samej baterii.
  10. żeby powiedzieć tak bardziej obrazowo : dołożenie BO w B9 wiąże się z wywaleniem kompletnie całego środka z auta. mam obawy że sam możesz nie dać rady (a jak zobaczysz koszt jaki weźmie warsztat to odpuścisz). poza tym każdy Ci powie ze BO w B9 nie gra. lepiej oddaj do jakiegoś zakładu car audio niech założą to co potrafią najlepiej.
  11. 99,9% nie. zdejm lampe sprawdź. łatwo się ściąga. podjedz do kogoś podmien lampe sprawdź. albo na szrot moze Ci dadzą podlaczyc uzywke.
  12. nikt Ci tutaj nie doradzi zebys spawał łopatke wentylatora. jak się urwie to poharata chłodnicę - wtedy wyjdzie ta 'oszczędność'.
  13. lampa do wymiany. jest nierozbieralna.
  14. tak jak mowią jak mozesz to oddaj ten zamiennik i kup ori. lepiej ori uzywke niz nowy zamiennik. w przekladanie silnika bym sie nie bawil z reszta jak zaczniesz przekladac to okaze sie ze nie bedzie pasowal.
  15. a napiszesz coś więcej o radyjku? nadaje się to?
  16. drobne rzeczy mozna tak robic ale jak przychodzi wymienic cos wiecej typu lampy (plus bcm), licznik, mmi czy właśnie klimę to robią się koszta. i wtedy jeden powie 'odpuść to kilkadziesiąt k pln' a drugi zrobi na uzywanych czesciach i bedzie sie cieszył z nowych funkcjonalności
  17. praktycznie nikt nie robi retrofitów na nowych czesciach szczególnie w tak starych autach (2017-2018, a modelowo jeszcze starszy) bo się to nie opłaca w zaden sposób po prostu
  18. to nie jest jakaś fortuna, kiedyś pytalem to 4500zł z robotą na uzywanych częściach. ale odpuściłem bo w wiekszosci przypadkow i tak jezdze sam.
  19. mozna ale trzeba wymienic wszystkie komponenty klimatyzacji. było juz o tym na forum, jest firma z okolic Krakowa ktora robi takie przerobki. panel, czujniki i co najgorsze cały zestaw nagrzewnicy do wymiany.
  20. nie ma siłowników napisał że nie ma elektrycznej klapy. ten przycisk jest dostepny tylko w elektrycznej klapie, jest inna wiązka plus przycisk a otwór w boczku mozna wyciac. nie wiem czy będzie to działało z manualną klapą (odryglowywało). Trzeba by sprawdzić. Raczej potrzebny jest też sterownik drzwi w wersji minimum mid nie działał przycisk do otwierania bagażnika na klamce w klapie jak kluczyki były w srodku? powinien dzialac jak byly drzwi odryglowane poza tym klape mozna otworzyc inaczej tylko od srodka. zdejmuje sie okienko przy zamku i manualnie ciagnie za cięgno
  21. wahacze były wymieniane wszystkie razem? to tylko domysł, ale w teorii może się przekrzywiać auto jak jeden wahacz był dokręcany na opuszczonym aucie (np na kanale), a drugi na podnośniku. guma wahacza może ciągnąć. zobacz ustawienie kół w płaszczyźnie przód-tył. czy któreś koło nie jest bardziej wysunięte do przodu/tyłu. Od tego będzie ściągać i mogą być różnice wysokości. Niby wszystkie wahacze masz nowe ale tak naprawdę wystarczy dość mocno wjechać na hamulcu w dziurę w jezdni zeby koło się cofnęło i zbieżność tego nie wykaże.
  22. jedz sam na dobrą geometrię niech sprawdzą ustawienie kół przod-tyl czy ktoras nie ucieka. u mnie w aso twierdzili ze wszystko jest dobrze a na geometrii wszystko na czerwono, taki mają próg akceptacji. kierownica sie dobrze prostuje po zawracaniu? buczenie to moze byc wina przegubu, nawet wewnetrznego. i wtedy tez moze sciagac. a oni tego nie dojdą ani nie sprawdzą.
  23. 5q0035726e + wiązka wychodzi taniej niż porty usb które są absurdalnie drogie do tego podłączasz aawireless - Carlinkit 5.0 - CPC200-2Air i chowasz pod plastiki ja tak u siebie zrobiłem i działa spoko, nie musze podlaczac kabla usb do telefonu co jest mega na plus do wersji po kablu Do montażu wystarczy zdjąć schowek Z tego co czytałem na forum teraz dużo łatwiej samemu wgrać carplay w b9 niz wczesniej, jakimś plikiem na karcie pamięci poszukaj sobie jest temat na forum. Plus kodowania - odb11 kupisz tanio chyba ze juz masz cos. Jak cos to nawet mam obd11 w wersji android moge sprzedac bo kupilem tą nowszą ios/android
  24. ja dalej twierdze ze chcesz przekombinowac, kabel z golfa + aawireless pod deske schowac i masz nawigacje z carplaya dobrą i łatwą do obsłużenia z telefonu. to nie jest duzy koszt, sam to zrobisz. nawet na sile to mogl bys to odlaczyc i cofnac zmiany przed oddaniem na gwarancje. po prostu nie bedziesz zadowolony z tej wbudowanej navi nawet jak bedzie aktualna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.