Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. I tak w kółko, w końcu się człowiek na tyle zdenerwuje, że woli orginał.
  2. No ja właśnie wolałbym kupić gotowca. Na JHM jak są instrukcje to zaznaczają sobie przed rozebraniem aby wiedzieć gdzie później poskręcać.
  3. No to już jakieś naprowadzenie chociaż...
  4. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Yes I know, I saw this topic, but I want to buy one ready to install. JHM is expensive equipment though.
  5. Czyli w nowym roku bedzie co robić ☺️
  6. Podpowiesz od jakiej pojemności będzie pasować górna część filtra?
  7. Gorczyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy u kogoś z was siedzi short shifter?
  8. Też mam uszykowana obudowę pod przepływkę 3". Ale tak myślę co musiałeś przy tym wymienić i co poprawić? Pewnie obudowę filtra i u mnie akurat silikon łączący orurowanie... Poprawa softu pewnie też musi być? Głupie pytanie, co daje większą "przepływka" ?
  9. A ktoś już z was zakładał taki gotowy SS do B7? Są dostępne na allegro jak i zza wielką wodą i dobrze to opisują ale bardziej mnie ciekawi temat tych z allegro?
  10. Gorczyk odpowiedział(a) na paputek temat w Audi A4 B6/B7
    Zastanawiam się nad tym i pewnie w nowym roku zrobię zakup, ale pytanie do posiadaczy. Jakie macie te urządzenia? Z tymi dodatkowymi opcjami? Co ona dają? Czy normalna podstawowa specyfikacja starczy?
  11. No i po robocie ?mam nadzieję że będzie służyć.
  12. can you remind me the part number you need. Przy okazji czekania za wygłuszeniem maski oczyściłem wszystko pod maską ?
  13. Hello. I ordered on this site, if you have the part number you can easily find it ? https://volkswagenclassicparts.pl
  14. Długo czekałem za tym plastikiem ? teraz będę szukał jeszcze odboi klapy... Kupiłem też wygłuszenie maski, wiem że orginalnie nie wszędzie wychodziło, dlaczego, ktoś wie? Powoli muszę ogarnąć komorę silnika aby było można się na forum pochwalić
  15. Macie jakieś aktualne linki do tego towaru?
  16. Z tego co czytałem to minus steruje ? Przy okazji siedzenia w domu wyzerałem sobie podświetlenie w tylnej lampce sufitowej ?
  17. Chyba nie jest mi dane aby u mnie to działało poprawnie, dziś przestało świecić... jutro muszę szukać przyczyny. A diody kierunkowe już uszykowane.
  18. Może się dziś uda coś zrobić to dam znać.
  19. Diodę musisz na kablu plusowym czy minusowym?
  20. Ogólnie jedną kupiłem już u Chińczyków ale zanim dopłynie to chwilę potrwa, tu mam nadzieję że to jednak dobry ruch będzie i nowe to nowe. Jeden kolega też mi już wspomniał, że to ma już dobre chwilę ale za sobą? Przy okazji podłączania blend wymieniłem sobie Leda w jednej z klamek bo się spalił. Wymieniłem sobie klapkę podłokietnika na "skórę" No i zamówiłem drugą lampkę z oświetleniem 2 czerwonych ledow aby przerobić lampkę nad pasażerami i dołożyć im czerwona poświatę ?
  21. W sumie każdy ma inaczej popodłączane z tego co czytam... jutro pomierzę i być może jakiś opornik lub diodę się wlutuje?
  22. U mnie zostały orginały z blendami z a6c6... Może uszkodzone rzeczywiście...
  23. Masa na pomarańczowej kostce a z drzwi gruby plus, silniczek szyby. Na jednej stronie po zamknięciu auta z pilota zaży mi się jedna dioda a po drugiej 3 diody. Wczoraj tego nie było, to jest najlepsze.
  24. Jednak lipa, zażą mi się diody po zamknięciu auta ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.