Treść opublikowana przez filip1001
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a ostatecznie jak nie biala perła to co?
-
Audi A6 C6 3.0tdi czarnuch
biorąc pod uwagę, ze jeździł 1,9 TDI to przesiadka na plus, bo V6 pracuje nieporównywalnie przyjemniej, dynamika sporo większa, wyciszenie daje rade, przestrzeń sporo większa ( jak dla mnie to plus) - moje wrażenia z autopsji
-
Audi A6 C6 3.0tdi czarnuch
Wypasik wcale nie taki standard :kox: Też mam A6 C6, tyle, że 2,7 TDI Zamienimy się fotelami ? dam Ci szmaciane sport fotele i dorzucę na flaszkę
-
Kierunek na studiach. Który ?
Studiuję inżynierię środowiska i uważam że to bardzo fajny i przyszłościowy kierunek też to studiuję i bardzo sobie chwalę :good:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to już jest nas 3 [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Pany kiedy spot? zapraszam do Augustowa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek, jak oceniasz zlot w porównaniu do Bukowiny ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tym nowym B7, o którym tu pisaliśmy ostatnio?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
oho ... ciekawe ... ktos juz pisal cos ze jest to samo rozwiazanie co w 2.0TDI . i tak właśnie jest......tylko chyba różnica jest w długości zbieraka - jest dłuższy. coś czuję, że lada moment B8 CR będą się sypać jak BLB oby nie w połowie 2009 roku była zmiana konstrukcyjna i zaprzestali montowania wadliwego zabieraka :gwizdanie: :gwizdanie: ale auta z początku produkcji jak najbardziej mogą świrować :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
na allegro a jak ludzie będą grymasić to ograbić z modów i sprzedać serię wystaw na allegro za jakieś 50K i niech wisi, może jakiś maniak się trafi
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Hugo musi mieć przezaje***** ofertę bo 9h za mniej niż 100 zł bardzo rzadko się zdarza.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Właśnie oglądałem pogodę, i na weekend nie zapowiadają rewelacji ' Pany, kiedy robimy spota ? Może tym razem wpadniecie do BAU? Przy okazji oblukamy autko johny'ego ? Wte macie spotów BAU odezwał się 1 kolega, więc będzie nas tu więcej [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:35_________________________________________________2 dni temu kupował ode mnie B7kę koleś znad morza i mówił, że w tym roku **ujnia z grzybnią nad Bałtykiem, mało ludzi, mało atrakcji, kiepska pogoda
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hotel Żvorune , tel. 00370 460 54037, standardów najwyższej klasy tam nie ma, ale na głowę nie leci, byłem 2 razy z rodzicami i raz z kolegami i było ok, przede wszystkim tanio, mają np. segmenty 2x pokoje 2 osobowe+ łazienka i za to płaciliśmy wtedy 150 Lt, czyli niecałe 40Lt/ osoba/doba więc chyba dobra cena, biorąc pod uwagę, że na ulicy stoją z kartkami "noclegi" i wołają nawet 150-200 Lt/ osoba/doba , o wyżywieniu się nie wypowiem bo jedliśmy na mieście ew. własny prowiant zakupiony w tanim miejscowym markecie, przed budynkiem jest parking, na zacisznej dzielnicy, kawałek od morza, innych atrakcji hotelowych nie zauważyłem tu jest nawet ich wypaśna strona : http://www.zvorune.lt/index.html
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja mam namiar na tani i dobry nocleg 100m od morza :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dobry tekst, i coś w tym jest, bo faktycznie gdybym np. ja miał przyjemność sobie w salonie konfigurować RS4 to rozglądałbym się za jakimś odważnym kolorem , ale nie powiesz, że byłaby to jakaś wyjątkowo niesłuszna decyzja i wybór PS. Tak ostatnio jeżdżąc autem po PL drogach zwracam uwagę na kolory aut jeżdżących po naszych drogach i muszę z przykrością stwierdzić ze Polacy boją się wybierać nietypowe kolory, dominuje srebrny, czarny, szary, granatowy, a innych jest nieproporcjonalnie mniej niż np. w DE :gwizdanie: może to dlatego, że jest u nas bardzo dużo aut zakupionych jako używane, a jak wiadomo kupując używane wybiera się w tym co jest :gwizdanie: sam mam AUDI kupione jako używane i kolor nie jest jakiś nieprzeciętny, tyle, że dla mnie priorytetem był stan techniczny auta a nie jaki ma kolor bo używam go do pracy, co innego jak auto składa się dla funu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dobrze prawi! tym bardziej, że dla większości śmiertelników różnica pomiędzy Daytona, a zwykłym szarym jest mało zauważalna, najlepiej byłoby wziąć paletę barw dla RS4 i się zastanowić, ale jeżeli chodzi o mnie to też jestem zdania, że Nosb powinien się zdecydować na bardziej odważny kolor, bo przecież nie reza zwykłego parcha tylko odjechane RS4, a jak auto ma być odjechane to jego kolor chyba też- no coś w tym stylu w każdym razie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________Biały sobie odpuść, bo robi się ich teraz full, nie mówiąc o czarnym
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w Lublinie mieszka prezes naszego klubu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zrób ty synu niepocieszony zdjęcia porządne i wtedy wróć do spowiedzi fajnie, że ma bose, kubły i kolor fis - to są przyjemne bajerki, bo z grzanych d*p to pewnie zbyt często korzystać nie będziesz także bezawaryjnej jazdy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wrzucisz te foty czy nie
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201733.0
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
ewentualnie wróci do klubu bo koleś nie był zarejestrowany
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ja właśnie sprzedałem paździerza.
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
auto sprzedane
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No popatrzcie tylko, jaki beszczelny, pyta o spota ale żeby się furaczem pochwalić to nie ma mowy Dawaj fotexy ale już
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zbyt odważny kolor jak na PL realia. Ale apropo auta to dość dziwna konfiguracja, niby indywidual, a FIS czerwony
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zbieraj kase w NO, przyjedź do PL, kup B7 na wypasie w powrotem do NO, i na 2 lata masz fajną furę tam na miejscu :gwizdanie: Kiedyś tu na forum wałkowali temat zakupu aut w N0 , i każdy był zgodny, że lepiej tam zarabiać i tam kupować/używać bo tam przykładowe B7 to auto jak auto a u nas jeszcze "więcej niż przeciętny" a przecież to i tak już kilkuletnie auta.