Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Jak tam Pany ? Ja ostatnio rzadko jestem na forum, bo cały czas w pracy
  2. Jakiego tam krawata, na co dzień gumofilce na nogach i po łokcie w błocie jestem Ja na spota w BS to dopiero jakoś w kwietniu Co tam Panowie słychować ?
  3. Niech bedzie pochwalony, Po pierwsze niebieski totalna bieda w środku Po drugie czerwony ma sportpakiet, wiec plus Po trzecie podstawa to sprawdzic trzeba VIN, Po czwarte znajomy zna sie na Audi? Po piate zaden nie ma Q, Po szoste ze zdjec niewiele widać, Po 7 moim zdaniem czerwony FIS w B7 to przesada, a z rezaniem sporo zabawy Oferty przeglądam na telefonie, trudno jest mi obejrzeć dokladnie foty. Wyslano z samolotu ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- I co istotne to bierz Avanta. Sedan w Audi to nie Audi ( Grzesiek tego nie widzi ) Wyslano z samolotu
  4. A to już wiem, Sławek mi ją proponował
  5. Jak już kupię to powiem bo opcji jest kilka
  6. I jak tam Johny sprawa z Autohusem ? Ciekawy jestem, która to sztuka jest obiektem zainteresowania BTW: B8 już dwoma kołami u nowego właściciela jest
  7. Ciekawy sprzedawca, tu ściemnił z ksenonami, nie wiadomo też, czy ma na prawdę fotochrom, bo nie widać na fotach. Na innej aukcji oferuje A6 od doktora. Tylko pytam jakie to ma znaczenie kim był właściciel pojazdu. Ma to budzić skojarzenie, że był na pewno spokojny, nie żałował na eksploatację auta ? A może był to doktor bezrobotny i w dodatku szaleniec katujący auto na zimnym silniku ? BTW: Zobaczcie jak ciekawie zrobił foty: raz, że nie widać czy ma fotochrom, a dwa to nie widać regulacji ksenonu. No i zaznaczył, że opony zimowe za dopłatą. Czyli niemiec dał, a ten wali w ciula. No i felunek lipny, oryginalne felgi pewnie na boku sprzedał.
  8. Nie no pewnie, pośpiech to zły doradca
  9. Jak tam Marcin poszukiwania ?
  10. Dużo miałbyś Kamil do rezania
  11. Trudno to określić, żeby kupił lub miał na oku. Bo tym razem Kamil zdecydował się na nówkę sztukę z salonu Mówi, że nie będzie jeździł w wypierdzianym fotelu i bierze nówkę
  12. Janusz czekam na świeże info. z dnia jutrzejszego
  13. A ja w tym roku jak zwykle nic nie wiem. Bardzo możliwe, że sprzedam auto niebawem ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- Btw Kasjan jak coś wybierasz sie z Emilka? Wyslano z samolotu
  14. Nie będzie takiej potrzeby.
  15. Siema Zapraszam na spoty Suwalskie http://a4-klub.pl/podlaskie-89/spoty-suwalki-augustow-olecko-102263/ :hi:
  16. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] Mnie problem imbusika w B8 nie dotyczy, bo auto zostało wyprodukowane pod koniec 2010 roku, ale w/w firmę znam i mogę polecić BTW: W temacie rozrządu to każdy robi tak jak uważa. Mi zależy osobiście na tym, żeby było to odnotowane w historii auta. Niejednokrotnie przekonałem się, że potencjalny klient często to docenia. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówić części oczywiście ori we własnym zakresie i na wymianę jechać do ASO. Cena ASO też są różne w mojej okolicy wahają się od 700zł-1200zł za samą usługę wymiany rozrządu. Zawsze tak robię, zamawiam części na własną rękę, a wymiana w ASO
  17. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] Mnie problem imbusika w B8 nie dotyczy, bo auto zostało wyprodukowane pod koniec 2010 roku, ale w/w firmę znam i mogę polecić BTW: W temacie rozrządu to każdy robi tak jak uważa. Mi zależy osobiście na tym, żeby było to odnotowane w historii auta. Niejednokrotnie przekonałem się, że potencjalny klient często to docenia.
  18. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze raz wielkie dzięki GIBONS
  19. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Gibons czyli ok 2700 PLN trzeba liczyć
  20. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jaki jest koszt wymiany rozrządu w B8 2,0 TDI CAGA w ASO ? Tak orientacyjnie chociaż
  21. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, już kiedyś pisałem w tej sprawie, ale problem niestety wystąpił po raz kolejny.. Otóż wariuje w mojej B8 czujnik oleju. Kilkukrotnie pojawił się na FISie komunikat o zbyt niskim jego poziomie. Metoda jest prosta, pomaga wyłączyć i włączyć ponownie auto. Ale wiadomo, że to wkurza. Ktoś pisał o akcji serwisowej na tej problem, jednak w ASO sprawdzałem po VINie i nic nie kojarzą w tej sprawie.... Miał ktoś podobny problem ? Możliwe, żeby 3 letnie auto przebiegiem ok 160 tys km brało olej ? Wiem, że najprościej byłoby go zlać i sprawdzić jego objętość, ale jest dość świeży i szkoda go wymieniać.
  22. Ja poki co siedze u fryzjera, kolejka 11 osob przede mna. Jak sie wyrobie to wpadne Wyslano z samolotu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.