Treść opublikowana przez aramis
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie całej ekipy bo mnie niema A byłem tylko troszkę wcześniej pojechałem.
-
[B5 ADP] Dziwne podwyższanie obrotów!
Coś dziwnego z tymi obrotami. Ja mam taki problem od roku (czyli od zakupu) że czasami raczej na ciepłym silniku tak jakby się zawieszają na ok 2000, a jak się go przydusi to spadają do normalnego stanu, zdaża sie to raczej w zimie bo w lecie na klimie większe obciążenie i nie ma tego problemu. Teraz staram sie z tym walczyć przez inny styl jazdy, hamuję silnikiem. Przepustnicę czyściłem i adaptowałem, a problem wraca. Ostatnio na VAG-u wywaliło mi takie błędy: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-10 - Upper Limit - Intermittent 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent ten drugi, może to jest przyczyna . Na początku myślałem że to wina źle ustawionego gazu ale to raczej odpada bo przestawiałem korekcję mapy wtrysków w różne strony i to nie pomaga.
-
Spotkania na drodze
Przepraszam że nie zauważyłem. Wprawdzie się rozglądam ale trudno wypatrzyć klubowiczów, a i pewnie brakło by czasu na jakąś reakcję. Pozdrawiam wszystkich z którymi się rozminąłem. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 21:31 _________________________________________________Dziś 2008-01-18 trasa Rzeszów - Lublin, miejscowość Trzebownisko, zostałem wpuszczony z podporządkowanej przez ciemnego avanta, mniemam że klubowicz bo takie uprzejmości to raczej rzadkość na naszych drogach. W każdym razie pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na każdym prawie spocie jest taka możliwość. Były nawet próby robienia logów dynamicznych ale z tym jest gorzej bo brak odpowiednich warunków drogowych.
-
[B5 1.6 101KM 1996] Problem z wymiana paska rozrzadu
No nieeeee !!!! Chłodnicę od klimy odchyla się tylko na bok bez odłączania węży, tylko warto ją jakoś podwiesić żeby się coś nie oberwało. zresztą tu masz opisane ładnie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6924.0.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
17:00 to godz. oficjalna kilka osób zapowiadało wcześniejsze przybycie . Ja będę już przed 16:00 :gwizdanie:
-
[B5 1.6 101KM 1996] Problem z wymiana paska rozrzadu
Słyszałem że niektórym się udało przy tym silniku wymienić bez ściągania przodu ale nie bardzo to sobie wyobrażam. " Ciemność widzę ciemność.... "
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wielkie dzięki wszystkim za pamięć i życzenia urodzinowe . Dopiero dziś zaglądnąłem na forum . Bardzo miło że zostałem zauważony. Wszyskim wszystkiego najlepszego!!!! :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzę że jestem na liście, czyli nie zapomnieliście o mnie i słusznie, powinienem sie zameldować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to lux, jeśli by sie coś zmieniło dam znać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z pracy wychodzę o 15 tak że mogę być już o 15.30. Miło jak by ktoś mi dotrzymał towarzystwa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie i ja się pojawię na spocie. Odebrać kalendarzyki, złożyć życzenia i takie tam. Będe raczej grubo przed 17 ale poczekam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Można i na spocie. Tylko trochę późno ten spot, prawdopodobnie będe w pracy i kończę o 15.00 co ja będe robił do 17.00
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj. No to rosnie nam grono. Tylko na zlotach się pokazywać, bo jak nie to :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak nie było zlotów to pół roku a teraz 2 w miesiącu :gwizdanie: Tak się spodobało ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Nareszcie ktoś blisko z takim samym silniczkiem. Zapraszamy na ew. spoty na Podpromiu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wielkie dzięki :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to Mu dopaliłeś z tymi kołpakami, jeszcze gotowy ściągnąć. Już na zlocie było widać że ma ochotę. A jeśli chodzi o foty to ja też poproszę o sznurka na PW, oczywiście jak będą.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to żyjmy nadzieją
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq będziesz w sobotę na zlocie z kalendarzykami?? Była by ew. motywacja dla niektórych by się pojawić.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wstępnie zgłaszam swoją gotowość do spota.
-
[B5 ADR] jak zrobić wyłaczanie radia przez wyjęcie kluczyka
Może się mylę ale oryginalnie jest chyba tak że napięcie pojawia się po włączeniu zapłonu a znika nie po wyłączeniu tylko dopiero po wyjęciu kluczyka. Przynajmniej ja tak mam i nie zauważyłem ingerencji w instalację. A dodatkowo radio blaupunkta ma tak że nawet po wyjęciu kluczyka, gdy go wyłączę na chwilkę gałką i włączę z powrotem to działa 1godz., bez zapłonu i bez kluczyka.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja takze jestem zainteresowany 50 - sztuk No to ja poproszę tak ze 30szt.
-
[B5 ADP] Pryskam z rury wydechowej jakby wodą z czymś?
Przy zasilaniu gazem i nie tylko, przy krótkich podjazdach to leje się jak z wiadra i to jest normalne. Warto czasem "dać w palnik" żeby tłumiki wysuszyć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja niestety odpadam, ale obiecuję pojawiać się na lokalnych spotach. Chociaż moje autko ma rodowód z Tarnowa.