Treść opublikowana przez Kowal
-
[ALL B6] Wymiana przycisku ESP, szufladki i uchwytu na kubek
mówisz żeby się zastanowić czyli domyślam się, że trochę te elementy mogą kosztować? z malowaniem to jest jakaś opcja ale coś mi się wydaje, że może nie wyjść tak dobrze
-
[ALL B6] Wymiana przycisku ESP, szufladki i uchwytu na kubek
Przyszedł mi do głowy pomysł żeby wymienić sobie przycisk ESP, szufladkę na karty i uchwyt na kubek z wersji bez chromu (http://www.allegro.pl/item976268314_szufladka_szuflada_schowek_na_napoje_audi_a4_99_01.html#gallery) na wersje z chromem (http://www.allegro.pl/item981701066_audi_a4_b6_b7_szufladka_ideal.html#gallery). Może orientuje się ktoś jak to wygląda cenowo w ASO - na Allegro nie ma wszystkiego - i jak z demontażem/montażem?
-
Polecane opony letnie
No ale te opony mają indeks prędkości Y. Indeks prędkości jest podawany na końcu a nie przed podaniem rozmiaru opony w calach.
-
Polecane opony letnie
Trochę to zagmatwane. Zgodnie z tym co mam tutaj http://www.opony.com/dodatki/tabela_indeksow_predkosci.asp indeks prędkości tych opon to Y a R oznacza że opnana ma radialna konstrukcje podbudowy. Dzwoniłem do Toyo PL i gość mi powiedział że te opony z ZR na ich stronie to te same z R na innych stronach tylko Japończyki jakoś tak oznaczają
-
Polecane opony letnie
Coś mi się nie zgadza w tym co mówisz. Tutaj indeks prędkości mam Y. Pytam dlatego że ta opona na stronie producenta jest z indeksem ZR a na stronach sklepów tylko z Z. Nie wiem czy to robi różnicę? Jednym słowem czy te opony http://www.opony.com/opony/57016_toyo_proxes_t1_r.html to te same co te http://www.toyo.pl/index.php?option=wyszukiwarka_pokaz
-
Polecane opony letnie
A może wie ktoś co oznacza "Z" w onzaczeniu tych opon TOYO PXT1R 235/40ZR18 95Y ?
-
Polecane opony letnie
94 spokojnie wystarczy. Tutaj znajdziesz więcej na ten temat- http://www.samochody.mojeauto.pl/audi/opony/audi_a4.html
-
Polecane opony letnie
Przymierzam się do zakupu opon http://www.opony.com/opony/57016_toyo_proxes_t1_r.html Takie miałem wcześniej i były ok. Myślicie, że to dobry wybór czy w tej cenie jest coś lepszego? W ogóle to gdzie można znaleźć najtaniej opony? Oponeo?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kupiłem NBA Live 2010 ale jakoś mi nie podeszła Chce się ktoś wymienić np. za Fifę 2010 lub NBA 2K10?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
redżi ?
-
Czy jest obowiązek dostarczenia notatki policyjnej Ubezpieczycielowi ?
Podstawy poszukaj na stronie rzecznika ubezpieczonych ale na 100% ubezpieczyciel powinien wziąć to sobie od Policji. Nawet nie daj sobie wmówić że jest inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziń dybry
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a jak nie to zostawię auto na dole. przynajmniej będzie bezpieczne przez noc
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać lepsza będzie wyciągarka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grałeś w Fallout 3? Tam są podobne klimaty z tegop co widzę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Od razu mi się Fallout 3 przypomina
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dzięki. w sumie byłeś to wiesz najlepiej z doświadczenia jade z żonką i ona dyga się że w górach ślisko i niebezpiecznie itp. to ją chciałem uspokoić łańcuszkiem. ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja skończyłem Uncharted 2. Wypasiona giera pod każdym względem. Grafika w niektórych levelach rozwala. Trofea mam na 50% więc jeszcze sporo do zrobienia. Ale szczerze mówiąc robienie trofeów mnie czasem strasznie frustruje
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
tak sie właśnie zastanawiałem czy nie kupić łańcuchów przy okazji ale jak luz to nie bede kasy wywalał. ogólnie na trasie w górach jest czarno? niech jeszcze sie ktoś uzewnętrzni w temacie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu , idzie jechać bez?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No i wiemy już jak się będzie nazywał kontroler ruchu Sony. Dziś w nocy była premiera Move. I już wiadomo, że na jesieni będzie w sprzedaży Czytałem już że developerzy ostro pracują nad grami. Prawdopodobnie będą też konwersje z Wii. Zapowiada sie nieźle
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehe, u mnie to samo jeśli chodzi o platynę. kilka gier mam już za sobą a trofea na 70-80 %. fajnie by było skończyć wszystkie trofiki ale przy braku czasu wolę zacząć nową grę
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Mam pytanie. Od której można się meldować w hotelu? Musze zaplanować o której wyjechać z chaty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe chcąc dojechać na 16 - tak jak jest przyjazd liczę że koło 10 trzeba się wybierac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aha, no tak się właśnie zastanawiałem. w sumie pewnie ciężko się każdemu zgrać. tam się z 7 godzin jedzie tak?