Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Już dobrych kilkanascie lat jeżdzę ciężarówkami (nie lubie określenia TIR, zresztą mylnego) i nie słyszałem o takich akcjach. Fakt. W zimie czasami dolewa się benzynki do ropy, w szczególności na zachodzie europy, gdzie czesto nie jest znane pojęcie paliwa zimowego.
  2. Kurs dokształcający to tylko i wyłącznie Twoja inicjatywa. O ile dobrze pamietam, to jezeli nie zgłosisz si na komendę z zaświadczeniem o ukończeniu takiego kursu, zostaniesz poproszony o zwrot dokumentu i skierują Cię na egzamin kontrolny.
  3. kurde. Dobrze, że mi przypomniałeś. Zawsze o tym zapominam
  4. Najlepiej wypowiedział się Mosley na temat dyfuzorów. Sprawa nie jest prosta. Dyfuzory mogą być uznane za legalne, ale równie dobrze mogą zostać zakazane. Normalnie Jak w Polskim prawie. Niby wszystko można, ale zależy to od interpretacji jakiegoś urzedasa
  5. Fajna dyskusja Moze ja nie farszafiak, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. W końcu mój nick po tym "modzie" byłby" Brymaniac :polew:
  6. Dziś od 7 rano były zdaje się kwalifikacje na żywo na polsacie. Dokłądnie.Jutro o 8 rano wyścig
  7. dalsza dyskusja nie ma sensu. nie chcesz nie kupuj, chcesz to kup. każdy ma świadomy wybór i sam stwierdzi czyje zdanie się dla niego liczy bardziej - producenta opon czy wulkanizatora. Pozdrawiam Myślę, że to dobra konkluzja na koniec Ja wybieram zawsze nowe i zawsze patrzę na datę produkcji. Nie będę dla kilku groszy ryzykował bezpieczeństwa moich bliskich. Aczkolwiek tak, jak napisałeś. Każdy ma wolny wybór. Mam tylko nadzieje, że zawsze to bedzie wybór świadomy.
  8. i jeszcze jeden cytat z artykuły specjalnie dla Twojego teścia: Uważam , że nowa opona, która ma 5 czy 6 lat może zostać zamontowana na każdy samochód jako pełnowartościowy produkt a opinie pseudoekpertów od opon tylko wprowadzają użytkowników w błąd. Mogę odpowiedzieć w ten sam sposób. Wypowiedź gościa, który ma pełne magazyny opon i nie wie, co z nimi zrobić
  9. Pokaż fotki. Jak sie tego nie zobaczy, to jak Ci pomóc ? :gwizdanie:
  10. Może jakieś fotki zderzaka i kratki?? Co rozumiesz pod pojęciem "nie pasuje" ? Napisz coś więcej. W opsie masz bodajże S4
  11. Tak to wszędzie podkreślasz, że jeszcze trochę i uwierzę, że te talary, to od Taty dostałeś A co do bryczki, to całkiem, całkiem. Fajna będzie jak plany zrealizujesz
  12. Teść mój jest "oponiarzem" dobrze już ponad 20 lat. Pokazałem mu ten wątek, to się tylko zaśmiał. Dla wszystkich "amatorów" leżaków. -dlaczego w cywilizowanych krajach takie opony są utylizowane? -dlaczego takie cuda są przywożone do Polski, wygrzebane z kontenerów na zachodzie? Guma, a właściwie mieszanki silikonowe, z których dziś robione sa opony podlega procesom starzenia się tak samo, jak każdy inny materiał. Tak samo, jak utlenia się stal, tak samo utleniają sie opony. Oczywiście. Można je kupić i się cieszyć, aczkolwiek prawdopodobieństwo uszkodzenia takiej opony jest dużo większe, niż w przypadku gumy nowej.Jak dodatkowo ktoś lubi sobie pozapier...lać, to żydzenie na gumach jest wręcz żałosne. I tak na koniec. Dlaczego w MONie nawet kompletnie nowe opony podlegają okresowej wymianie?? Niestety nie pamiętam tego okresu. Bodajże 7 lat, ale ręki sobie uciąć nie dam.
  13. Możemy sobie rączki podać. Też na taką okazję czekam i w takim samym terminie jestem w kraju :>
  14. A tego, nie wiedziałem. Słyszałem tylko, że teamy złożyły właśnie odwołanie i cisza w temacie. Moim zdaniem takie sprawy powinny być wyjaśnione jeszcze przed początkiem sezony, a nie w trakcie. No ale nic. czekamy, co sie wydarzy jutro i w niedzielę.
  15. A mnie powoli zaczyna wku....ać brak reakcji FIA, na temat dyfuzorów. Wypadałoby się wypowiedzieć. Albo legalne, albo nie
  16. I dobrze obrysów-ki to w TIR-ach są O to to :good:
  17. Sorki, ale mi sie kojarzą takie światełka z podświetlanymi spryskiwaczami, i tego typu gadżetami rodem spod remizy Aczkolwiek jak chcesz to założyc do jakiejś Calibry to
  18. Nie prawda. Wywiązałeś się z ustawowego terminu w momencie wysłania listu poleconego. Datę masz na potwierdzeniu. Od tej daty mogą Ci skoczyć.Oczywiście na potwierdzeniu nadania musi być napisane, co zawiera przesyłka.
  19. No tak. teraz będą sie znęcać ;(
  20. Jakieś takie grzeczne Dawaj resztę
  21. Dawaj, dawaj.Jak nie, to bedę musiał cały tydzień czekać, bo zaraz w trasę ruszam
  22. Mówiąc ogólnie nieoryginalne ksenony. Czyli żarniki z przetwornicami montowane w miejsce zwykłych żarówek.
  23. Bynajmniej jeżeli chodzi o skrzynki Multitronic, to w 2004 r. zostały zmodyfikowane, także wykluczono choroby wieku młodzieńczego
  24. Nic dodać, nic ująć Po rozmowach w tutejszych serwisach również wnioski sa takie: - pod żadnym pozorem nie robimy wymiany dynamicznej w skrzyniach Multi - wewnętrzny filter wymieniamy tylko w wypadku naprawy skrzyni - filter zewnetrzny wymienia się co drugą wymiane oleju, choć jak zostanie wymieniony za każdym razem, będzie jeszcze lepiej - Olej (tylko i wyłącznie ATF ) wymieniamy co 60 000 km, choć "moi" mechanicy sugerują skracanie do 50 000
  25. Można. Był gdzieś watek o tym. Zdaje się, że było tam coś o przestawieniu opcji z EU na Skandynawię. Więcej szczegółów nie pamietam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.