Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Homologacja Uniden 510, 520.
To wszystko prawda, co piszesz. Zauważ jednak, że od czasu cofnięcia homologacji minęło juz sporo czasu, a jeszcze nikt radia nie stracił.
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Nie wiem, jak w przypadku motorowni 1.9. Przy 2.5 TDI producent zaleca wymianę co 120 000. U sibie wymieniłem przy 113 000.
-
[ALL] Problem z pełnym FISem
Zależy, jakie masz tam kółko. Ale zwróć uwagę na to: * 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane o 1 = komputer pokładowy zainstalowany o 2 = tempomat zainstalowany o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane Jeżeli masz tempomat, powinno być tam 4, jeżeli nie, to 1.
-
[ALL] Problem z pełnym FISem
nie.Tylko czekaj. W tej pierwszej grupie masz wszystkie odczyty??
-
[ALL] Problem z pełnym FISem
Sprawdź kodowanie [16 - Steering Wheel]. * 0?xxx: Kierownica o 0 = standardowa (bez multifunkcji) o 1 = kierownica trójramienna (sportowa) o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem * 0x?xx: Opcje o +1 = Tiptronic * 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane o 1 = komputer pokładowy zainstalowany o 2 = tempomat zainstalowany o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane * 0xxx?: tylna wycieraczka (zależne od rodzaju nadwozia) o 1 = tylna wycieraczka nie zainstalowana (Sedan/Cabriolet) o 2 = tylna wycieraczka zainstalowana (Avant)
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Ależ Wam zazdroszczę. Ciekawe, czy mi się kiedyś uda dotrzeć ;(
-
[ALL B6] Spalanie w wyświetlaczu miedzy zegarami czy da sie zrobic ?
Pełny FIS. Jest o tym na Forum http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=pe%C5%82ny+fis
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Problemem tych tanich LEDów jest to, że są przystosowane tylko do 12 V i stąd problem przepalania się. Kupcie sobie LEDy, które pracują w zakresie 10-30 V i zapomnicie o swoich problemach.
-
Alianz straszy windykacją - pomóżcie mi znaleźć odpowiedni paragraf
Tak, jak już pisali poprzednicy. Takich spraw nie załatwia się faxem. Tylko i wyłącznie list polecony. Jeżeli takiego nie wysłałeś, to tak, jakbyś nic nie wysyłał.
-
[ALL] Jakie żarniki kupić - 4300K czy 6000K, Philips czy Osram ?
Jak dla mnie to 6000K . Taki kompromis pomiędzy "lansikiem" a dobrą widocznością
-
[B6 ALT] BOSE, mam czy nie?
No to nie mam BOSE ;( Mam suba w bagażniku i wzmacniacz Harmann. czy da się (P&P) założyć BOSE, czy trzeba coś przerabiać?
-
[ALL B6] Problem z przełącznikiem świateł
Gdzieś tu czytałem, jak to można ładnie "zregenerować"
-
[B5 AHH] Automatyczna blokada drzwi po uruchomieniu silnika - czy to normalne ?
Dobra. Starczy tych dywagacji. Ja od początku pisałem (co było zaznaczone) o module komfortu, a Ty się czepiłeś tego alarmu. Jeżeli nie miałem racji to sorki i proszę moderatora o usuniecie moich bzdurnych postów z tego wątku.
-
[B5 AHH] Automatyczna blokada drzwi po uruchomieniu silnika - czy to normalne ?
Ale tu nie chodzi w ogóle o alarm. To są ustawienia modułu komfortu, a nie alarmu
-
[B5 AHH] Automatyczna blokada drzwi po uruchomieniu silnika - czy to normalne ?
Kolego nie mów takich rzeczy. Może u Ciebie tak jest, ale u kolegi nie koniecznie. Jest kilka sposobów: - kontrola prędkości (ale tego nie da się zrobić jeżeli alarm nie jest ori), - reakcja na pedał hamulca (jeżeli wciśniemy hamulec i drzwi są zamknięte to po określonym czasie się blokują) Sposobów jest naprawde wiele, nawet po obrotach silnika. I nie da się koledze powiedzieć jak to wyłączyć. Najpierw musiałby zdradzić jaki ma alarm. Kolego. Uczymy sie czytać ze zrozumieniem :gwizdanie:Ja pisałem o ustawieniach modułu komfortu i jak widzę po poście kolegi Pils, raczej miałem rację.
-
[B5 AHH] Automatyczna blokada drzwi po uruchomieniu silnika - czy to normalne ?
Można pić sobie spokojnie kawusię w domu. Blokada załącza się, kiedy samochód jest w ruchu i przekroczy 15 km/h.
-
[B5 AHH] Automatyczna blokada drzwi po uruchomieniu silnika - czy to normalne ?
Jak chcesz to usunąć, podłączasz Vaga, wchodzisz w moduł komfortu i przekodowujesz. Od podanej wartości ODEJMUJESZ 00032. Zatwierdzasz i już nie sie blokować samo nie będzie. Bynajmniej tak jest w B6
-
[B6 AWX] Jakie narzędzia do odkręcenia obudowy stacyjki ?
Ja kupiłem coś takiego: http://www.beta-tools.com/pl/prodotti/catalogoPopup.do?path=/cms-web/upl/img/resize/prodotti2/pl/97TTX.jpg
-
Nie mogę napisac literki "Ć"
ćććć Po resecie ćććć
-
Nie mogę napisac literki "Ć"
Kurcze. Dzięki. Miałem ten sam problem i już po nim Teraz mam Ć a nawet ć :notworthy:
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
O ile Twoja niuńka jest z oficjalnej, włoskiej sieci sprzedaży. Pamiętaj, że we Włoszech jest bardzo duży import samochodów :gwizdanie:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wszelkie faktury uregulowuję płynami. Szkoda tylko, że na Zlocie mnie nie będzie Ale z pewnością kiedyś nadarzy sie okazja :gwizdanie:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja u siebie odpinałem akumulator. potem według opisu. I ani błędu poduchy, ani żadnego kodu do radia nie trza, ani wogóle żadnego błędu. Z kodowaniem zero problemów. Jeszcze raz dzieki boberek za porady
-
[B6 AVF] Oto mój niebieski pocisk
W sumie niewiele wida na fotkach, ale ładna sztuka. Szczególnie podoba mi się fotka z boku. Czarne obwódki, czarne relingi. Jeszcze ściemka szybek i jest git. O standardzie chyba nie trzeba wspominac. Lekka gleba, większe kółka, itd... za***isty kolor Ogólnie ładna sztuka.
-
[ALL] Czy miał ktoś przypadek uszkodzenia gniazda OBDII przez VAG'a ?
U siebie również podłączam jak popadnie i nic się nie dzieje