Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
a do czego te ustrojstwo ?
-
Spoty Olsztyńskie
Na pks-ie kiedyś sprawdzałem swoją furke - tam mieli sprzęcik. A co się dzieje Grzesiu ?
-
Spoty Olsztyńskie
masz tu w online: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/56/
-
Spoty Olsztyńskie
a4 kombiaka z silnikiem na B (najlepiej BAU) ale koniecznie w q staram się spokojnie podchodzić do tematu ale fura już by się przydała (jak znajde ładne 1,9 to to też się skusze) także jak coś fajniego zobaczycie to dawać znać
-
Spoty Olsztyńskie
a szukam narazie - ale jest lipa ;( byłem ostatnio w Żninie oglądać furke ale okazała się kiszka niestety i szukam dalej ...
-
Spoty Olsztyńskie
oj tam oj tam
-
Spoty Olsztyńskie
Zbysiu teraz to i etka ma z tym problem.więc nie da rady ,ale widziałem gdzieś stronke z vin dekoderem za smsa jakieś 12 ziko ,na bezwypadkowe pl http://www.bezwypadkowy.net/dekoder-vin?vin=WAUZZZ8E04A109525 mam ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- a za 50 koles z a 3 klub sprawdza wszystko................... dzięki Grzesiu za pomoc - właśnie napisałem na allegro do gościa i chyba coś tam z tego będzie bo ta stronka coś nie bangla (pokazuje mi motor bau i moc 130km ) wybieram się po furkę w czwartek - zobaczymy czy zakupy sie udadzą ... także na następny spocik się zjawie - tyle że jeszcze nie wiem czy nowym nabytkiem czy rowerkiem
-
Spoty Olsztyńskie
od czasu modów na całym forum w ogóle bieda ;(
-
Spoty Olsztyńskie
etka nie mam, a potrzebuje sprawdzić wyposażenie - pomoże ktoś może ? (WAUZZZ8E04A109525)
-
Strefa Śmiechu
to możliwe? tak możliwe - ja sam tak codziennie przed pracą latam sobie (kilka osób z forum też zresztą - stąd też się wziął filmik) ale żeby ot nie było:
-
Spoty Olsztyńskie
)))
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Olsztyńskie
przez te polepszenia to aż mnie boli jak mam wejść na te forum - tak wszystko intuicyjnie zrobione ... ;p nie wiem czy to tylko moje odczucia ale wkurza mnie ta nowa wersja ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ---------- a tak a propos jak tu wyświetlić wątki z nowymi odpoweidziami na tematy, w ktorych brało sie udział - ktoś wie ?- BAU i castrol longlife
dzieki Jaro za podpowiedź - ale tu chodzi mi o longlife-a. W swoim wątku poruszałeś temat gdzie prawdopodobnie olej był rzadko wymieniany - longlife jest przstosowany do większych przebiegów (nawet do 50k) i chciałem się dowiedzieć jak wygląda to w praktyce ale z tym olejem właśnie.- BAU i castrol longlife
Mam okazję kupić samochód z silniczkiem BAU. Wszystko jest ok, ale dowiedziałem sie że samochód jeździ od conajmniej 3 lat na oleju castrol longLife i jest wymieniany co 30k. Jakie są wasze opinie na ten temat - wart uwagi ?- Spoty Olsztyńskie
po nowemu jakoś ale denerwuje mnie, że wszystkiego trzeba szukać. A tak a propos ktoś wie gdzie jest link do nieprzeczytanych postów ? (tych co się wnich brało udział oczywiście ) coś mi się wydaje, że przez te upiększenie liczba użytkowników drastycznie spadnie ;P- Spoty Olsztyńskie
ale się narobiło - dobrze, że w ogóle dało się wejść tu- Strefa Śmiechu
ale smieszne ... żeby nie było ot:- Strefa Śmiechu
padła mi ostatni drukarka - pewnie jakbym miał takiego pomocnika to jeszcze by pożyła, a tak sam ją musiałem naprawiać- Spoty Olsztyńskie
wszystkiego dobrego Marek- Strefa Śmiechu
- [B5 AFN] cena za pomalowanie felg?
u mnie w wiosce regeneracja felgi kosztuje 170,- ale felga wychodzi w b.dobrym stanie (a i właściciel mówił, że może taniej ale już inny lakier).- [ALL B5] opony Riken maystorm 2 b2 ewentualnie nexen n3000 opinie
Jeździłem na Rikenach ale zimówkach i sprawowaly się całkiem nieźle. Co do letnich to wolałbym jednak coś lepszego - zimą zazwyczaj nie osiąga się zbyt dużych prędkości (chyba że wybierasz się gdzieś na południe) ale już inaczej jest latem. Dozbieraj sobie siurki i kup jakieś lepszejsze.- [B5 AFN] Brak światła w drzwiach i pod nogami kierowcy
mikrostyk w drzwiach załącza światła wew. i po drugiej części światla opcjonalne (w drzwiach i nogach) - więc pomocnicze pytanko jak sprawdzałeś ten mikrostyk ? Jeżeli sprawdzałeś jego działanie po lampce podsufitki to nie jest to najlepszy pomysł. Miałem tak samo u siebie - mikrostyk w drzwiach załączał podsuftke ale nóg i drzwi nie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie - zapraszamy na spociki - Spoty Olsztyńskie