Treść opublikowana przez Kuba A4
-
bosh serwis Bydgoszcz
też jestem tam czasem zwłaszcza jak w moim mieście nikt sobie nie radzi z poważniejszym problemem, warsztat i fachowcy I liga, ogólnie to typowi pompiarze ale robią wszystko ale tylko w dieslach
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
te nikle na listwa drzwi to jest taśma z metra? powiem szczerze, że też kiedyś nad tym myślałem nawet ładnie to wygląda.
-
[B5 AFN] Temperatura Silnika 80* max
mój AFN kórym jeżdziłem 3 zimy też sie nie dogrzewał ponoć AFN-y tak mają
-
[B5 AJM] Migające światła i oświetlenie wnętrza
może w weekend się tym zajmę wiem, że szczotki są razem z regulatorem tylko czy pójdzie je wyjąć bez demontażu alternatora? i po robocie klemy wyczyscilem i nic nie dało, wymieniłem regulator napięcia wraz ze szczotkami. miałem zbyt wysokei ładowanie 14,5 V na pusto a powinno być ok 14,2 V
-
[B5 AJM] Migające światła i oświetlenie wnętrza
tylko zastanawiające jest to że napięcie mam takie jak Ty. da się wyjąc szczotki bez demontazu alternatora?
-
[B5 AJM] Migające światła i oświetlenie wnętrza
Witam!! Mam mały problem z moją A4 silnik 116 KM AJM, mianowicie czasem nie zawsze miga mi delikatnie światło mijania i oświetlenie wnętrza. Jeśli sama lampa to ok. Może być problem z żarówką ale oświetlenie wnętrza? Ładowanie ok 14 V przy wyłączonych i minimalnie niższe przy włączonych światłach. Pasek 5PK nowy i stoi mocno, napinacz oraz wolne koło alternatora w porządku. Ma ktoś jakiś pomysł? Szukałem czegoś podobnego ale nie znalazłem żeby ktoś miał taki problem. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana regulatora napiecia -alternator valeo
wiecie może czy w AJM obędzie się bez wyciągania alternatora?
-
[B5 AJM] Czy można (i jak?) poprawić pasek wieloklinowy żeby nie piszczał?
szczotki mogą piszczeć? u mnie wolne koło na alternatorze jest ok napinacz paska też pasek stoi mocno a coś lekko piszczy może to być pasek od klimy?
-
[B5 AJM] Przekaźnik grzania świec?
możesz mi podpowiedzieć gdzie on jest? to jest zielony od temp płynu? może przekłamywać myślisz?
-
[B5 AJM] Przekaźnik grzania świec?
Witam!! Moje pytanie jest następujące czy AJM ma tylko jeden przekaźnik, który odpowiada za grzanie świeć ten niebieski nr 202 czy jeszcze jakiś? Wydaję mi się że w 2,5 tdi są 2 czujniki... Pozdrowionka!!
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
czy przy montażu listew na drzwi jak demontujemy ramkę to wychodzi ona z szybą? i czy ktoś może konkretnie napisać jakie są potrzebne nity 4 czy 5 a może większe??
-
[ALL B6] Czy do wypłacenia ceny za oryginalne części potrzebna jest FA VAT (OC WARTA)
nie pocieszę Cię mi rok temu WARTA z czyjegoś OC wypłaciła mi 120 zł na nakładkę zderzaka przedniego do A3 `98 do używki z giełdy musiałem dołożyć, miałem nawet drugiego rzeczoznawcę i nic nie pomogło
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
o AFN`a to bym nawet nie pytał tylko już bym był w drodze do Niemiec ale nie wiem jak pompowtryski chodzą przy tym przebiegu. mój AFN wg fachowców którzy go oglądali miał ponad 300 oleju nie palił, zimą palił jak latem i miał ogień w du...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
witam!! mogę kupić następnego AJM ma 386000 wygląda pięknie i tak też chodzi. myślicie że to ma jeszcze rację bytu? gdyby to była 100 wziąłbym bez myślenia ale tu się waham. chcę dla żonki kupić i sprzedać jej A3. ma to sens?
-
[B5 AJM] Piszczący pasek i lekko mrugające światła
Dzięki za szczegółowy opis, wiesz możliwe jest, że to napinacz słabo pręży i przez to pasek lekko zaczyna piszczeć. Chociaż wymieniałem napinacz niedawno ale to różnie bywa z tymi częściami. Jeszcze sprawdzę ładowanie i wtedy sposób zdiagnozuje szczotki. Zadziałam za tydzień w weekend wtedy się odezwę co i jak. Pozdrowionka
-
[B5 AJM] Wariujące wskaźniki
najlepsze rozwiązanie spisać oznaczenie ze starego licznika i szukać następnego, ja tak zrobiłem bo miałem podobny problem, tylko, że trzeba od nowa wgrać kluczyki wtedy. poszukaj na forum to zapewne znajdziesz licznik.
-
[B5 AJM] Piszczący pasek i lekko mrugające światła
jak się sprawdza sprzęgiełko bo nie pamiętam gdzieś się wkałda śrubokręt?
-
[B5 AJM] Perlenschwarz Limusine Polift
Witam!! W końcu pokazuje mój nowy nabytek, pozbyłem się starej A4 teraz tylko widzę jak "chłopcy" ujeżdżają ją po mieście. "Nową" A4 przywiozłem osobiście z Berlina, nieuszkodzona za to estetycznie nieco odbiegającą od normy (no ale na coś musieli ją sprzedać). Jest tak jak chciałem czarna limuzyna, polift, rok 2000, nalot niecałe 170000 km, silnik AJM z wyposażenia: - 4 x airbag - abs - esp - klimatronik - xenon przełożone lampy z poprzedniej A4 - 1/2 fis - 2 szyby w prądzie - grzane fotele - podłokietnik z przodu - dwa klucze - kiera s-line - czarny środek Zrobione: - wymienione dwa wahacze - założone nowe osłony przegubów - wymienione wszystkie paski + olej - założone żółte halogeny - xenon - założone inne listwy dolne drzwi - założona nowa sprężynka w klamce wewnętrznej - dekory w drewnie - polerka końcówki tłumika - założone chlapacze - nowe opony przód Plany: - chromy wokół szyb - czekają na założenie - lekkie przyciemnienie tylnych szyb - może chip - radio 2 din - podmalowanie zderzaków, mają rysy Oto ona. Jest w serii i taka zostanie, bo właśnie to lubię: I jak Wam się podoba??
-
[B5 AJM] Piszczący pasek i lekko mrugające światła
Witam!! Tak jak w temacie lekko mi piszczy pasek i minimalnie mrugają światła, pasek 5 PK wraz z napinaczem mam wymieniony i widać, że chodzi ładnie tzn nie szarpie co może się teraz dziać. Domyślam się, że coś z alternatorem, możecie podpowiedzieć? Pozdrawiam!!
-
[B5 1Z] Problem z oświetleniem bagażnika...
koledzy w jakim mechaniźmie jest ta kulka? u mnie nie działa podświetlenie bagażnika a nie wiem gdzie szukać przyczyny
-
[B5 AJM] Oświetlenie bagażnika w avancie problem /.....
lekko odgrzeje temat, jaki problem może być w limuzynie? u mnie w ogóle nie działa podświetlenie bagażnika, bezpieczniki są wszystkie ok.
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
a przy zwykłem fotelu bardziej do opanowania? lutowanie można porównać do lutowania kabla 220V czy to bardziej precyzyjne?
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
a idzie samemu ściągnąć tapicerkę? polutować to nie problem tylko gorzej z rozbiórką samego fotela możesz coś więcej opowiedzieć?
-
[ALL B5] Oznaczenia przekaźników??
Witam!! Czy ktoś może mi podpowiedzieć do jakiego motoru są te przekaźniki?? Chyba są od grzania świec ale dokładnie nie wiem, a chcę je sprzedać: NR 202; 8 A0 951 253; niebieski NR 219; 443 951 253 AA; czarny Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
Witam!! Mam problem z grzanym fotelem, grzeje tylko na bokach więc napięcie do niego dochodzi co z tym zrobić? Chodzi o fotel pasażera zwykły - nie kubełek. Dzięki i pozdrawiam!!