Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Jutro lub w sobotę w godzinach typowych dla mnie czyli 22.00 - 6.00 BTW no spoko, to gdzie jutro około tej 22-giej podjechac ?
  2. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.
  3. jarko, można Cię jakoś złapać ? potrzebuję ramkę - niestety dzisiaj mi się jedna posiała :-( a zapasowy komplet dałem Boseronowi.
  4. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dopiero 22-ga jak coś ;-)
  5. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    tak ale jak są lekkie to nikt się generalnie nimi nie przejmuje ;-)
  6. a już myślałem że w tym roku uda mi się auto zmienić hehe
  7. Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą 40 zł to Ci ewentualnie mogę przelać ale muszę mieć to życie w madrycie na papierze hehe ;-)
  8. wchodzę, hehe ;-)
  9. a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?
  10. a ja dalej walczę z tym silnikiem, narazie ledwo udało mi się przewiercić 5-tką przez ten otwór aby go oczyścić. Mam wkład długopisu ale mam obawy aby to dobrze działało.
  11. a u mnie normalny wchodzi głębiej niz serwisowy
  12. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    musiałem już spadać, sorry
  13. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja już też powoli wpadam w grę
  14. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja też raczej więcej czasu nie mam ...[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:58_________________________________________________tylko u mnie łącze jedyne 2Mb więc mogą być lagi :/
  15. gdybym wiedział jak to rozebrać to pewnie bym to zrobił ;-) kiedyś w porsche 944 rozbierałem wkładkę ale miałem sam wkład bez obudowy, tutaj nawet nie wiem jak ten wkład wytargać.
  16. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    heh to nie lamerskie tylko pewnie źle zrozumiałeś co pisał PABLO (w grze nie dodajesz znajomych) znajomych tylko możesz dodawać przez PSN i jak już ich będziesz miał to Ci znajomi którzy mają GT5 będą widnieć w społeczności GT5 i ot cała filozofia a no zauważyłem to już wcześniej ;-)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:41_________________________________________________ja prawdopodobnie będę po 22-giej.
  17. Witam, czy ktoś ma jakiś sposób na zablokowaną wkładkę zamka tylnej klapy. Wchodzi mniej więcej do połowy i koniec. Mam to wyciągnięte z auta, psikam colą, WD40 ale za nie bardzo to coś daje.
  18. Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ? Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)
  19. ja grywam tylko ostatnio mam ciut mniej czasu ;-)
  20. szukałem dzisiaj wkładu typu zenit ale nigdzie go nie ma :/ w Castoramie też nic nie znalazłem aby się tam zmieściło :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 15:14_________________________________________________haha, znalazłem stary w domu ;-) będę z tym działał ;-)
  21. musisz kupic PS3....dla Corki rzecz jasna... :polew: co to sie podzialo Ludzie kupuja dzieciom jedno, dwuletnim PS3 z Fifa albo GT5 w prezencie :polew: hehe, zrobiłem to przed narodzinami ;-)
  22. to ja też się piszę, a nick o ile dobrze pamiętam to OGr-PL ;-)
  23. a można się jakoś do Was dołączyć ;-) ?
  24. śmigacie w GT5 po necie ?
  25. no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.