Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
właśnie dołaczyłem i ja do naprawy silniczka ;-)
-
[ALL B5] Wariujące oświetlenie wnętrza kabiny :-(
Odnośnie pompki znalazłem coś takiego: http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=9256 http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1026640.html ale nie jestem jakoś przekonany że to ona. Sama sterowałaby wszystkim ? Jakby się waliła to chyba bym drzwi nie otworzył nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twój taki ładny ;-) ?
-
[ALL B5] Wariujące oświetlenie wnętrza kabiny :-(
a pewnie nie da się jej zregenerować tylko trzeba kupić nową ?
-
[ALL B5] Wariujące oświetlenie wnętrza kabiny :-(
tzn sterownik czego ? mówisz o pompce centralnego ?
-
[ALL B5] Wariujące oświetlenie wnętrza kabiny :-(
Panowie, mam mały problem. W zasadzie odkąd kupiłem auto to przy włączonym zapłonie/silniku jak otworzy się któreś drzwi poza kierowcy to oświetlenie wnętrza zaczyna mrugać - czemu nie wiem ale stwierdziłem że to jakiś pakiet hehe ;-) Teraz jak jeżdżę to ja zapalam silnik i gdzieś sobie jadę to zauważyłem że oświetlenie wnętrza nie zawsze gaśnie. Aby zgasło na amen to muszę wyłączyć oświetlenie nad głową, poczekać aż oświetlenie bagażnika i nad tylnymi pasażerami zgaśnie i dopiero mogę włączyć przednie oświetlenie w pozycję neutralaną i wtedy się nie włączy :-( Wczoraj w nocy jak odchodziłem od samochodu zobaczyłem że po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza mruga lub po prostu się nie wyłącza. W końcu po kilku próbach światełko zgasło. No i teraz kurcze sam nie wiem gdzie grzebać, co sprawdzać i co to się wogóle dzieje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie z racji córy raczej znowu nie będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ori w dobrej cenie to bym pewnie wzial ;-)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 02:00_________________________________________________ nie ogladlem ale ponoc zenada ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
montuj montuj - nie przyda Ci się w PL ale bajer jest fajny hehe ;-)
-
[ALL] Sprzedający 312MC
też pamiętam, przekozak z kolesia... nic tylko D$@R#QREFASDADS go ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie męczą ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale nie mówi którego roku hehehe, w sumie racja i to nie pierwszy raz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Wykonawca przebudowy ronda od jesieni zapowiada, że remont zakończy się w lipcu." <--- to mnie rozbawiło aczkolwie chyba nie powinno ;-/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ewentualnie C1 coupe bo nie widzę klamek z tyłu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nigdy bo to ze zdjęcia to akurat B1 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a no każda praktycznie furka kox ;-) To jest w Żerkowie w wielkopolskim, śląskim czy małopolskim ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
hehehe, u mnie by ładniej wyglądały ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee czekaj przecież nawet ośka hamuje na 4 łapy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boże i co ten człowiek sobą reprezentuje ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tak, tylko ja mam OZ'ty które mi się podobają, jednak wolałbym RH Turbo ;-) tylko właśnie nie wiem czy w 17 prosiakowe nie będą wygladały gorzej niż OZ-tki.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ta felga w 18" nie robi roboty jednak i tak bym je sobie chociaz na sezon sprawił ;-) moze by aż tak źle to nie wyglądało jednak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja piję od czwartku i powiedziałem dość ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyjedz na spota w niedzielę to Cię pożegnamy bo pewnie przez najbliższe tygodnie ty też nic nie będziesz robił "poza spaniem i jedzeniem" tyle że za dnia Jutro żonę wypuszczają ze szpitala to może być problem ;-) Następnym razem ;-) Dobrze chociaż poszło ? Co następne ?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________a juz wiem hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim ;-) Narazie poza spaniem i jedzeniem to nic nie robi ;-) Znacie tego Pana, hehe ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki koledzy ;-) widziałem ale zajmę się tym za kilka dni - tak czy inaczej dzięki ;-)