Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
Witam, czy ktoś rozkminiał czy do B5 po II lifcie da się domontować system ISOFIX do fotelików dziecięcych ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
paskudztwo ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Robić rozrząd na czas ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tak sie sypią te silniki czy takie dobre ?
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
może być problem bo jak bardzo ją nagniesz to może się połamać.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
oj to coś mi się pogrzało
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tak tylko pytam ;-) ale 2.7 to zacny silnik ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, a rozeznawałeś się w temacie czy do silnika który już tam masz wsadzony nie wejdzie kompresor z S4 B8 3.0 TFSI ? Gdzieś widziałem temat gdzie koleś podchodził do tego tematu. A tak przy okazji to te żółte lampy wyglądają kozacko przy tym kolorze auta: Można na takich jeździć w PL ?
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
o wtryskiwaczach jeszcze możesz pomyśleć i szerokich butach lub jakimś cudem dokładce Q ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
z tym zawiasem to się najpierw zastanów czy chcesz ocierać spód auta po krakowskich drogach ;-)
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
tak jak i w PL ;-) przecież Niemcy nie są święci
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
To może nowy ;-) Ja szukałem przez rok części ale wszystko mam jak w ori i nic nie skrzypi. Strasznie nie lubię półśrodków.
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
eee za sam kosz 2DIN tyle nie kosztuje.
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Szczerze Wam powiem że jeszcze ani razu nie użyłem tego gniazda ;-) A wymieniam tylko dlatego że moje był połamane :-)
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Potrzebuję oryginalnego bo mój był zdeczka połamany ale w ASo z tego co widzę to co cudo kosztuje około 140 zł - bez sensu ;-)
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Witam, przeglądam etkę ale nie mogę znaleźć. Poszukuję numeru gniazda 12V z bagaznika. Czy ktoś mógłby pomóc ?
-
[B5 AEB] CarPC w A4 Avant
No właśnie i tu jest problem bo tak zrobione zaraz mi ktoś zapitoli :-(
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Kolego, jeżeli nie chce zejść to wymień mechanizm który porusza lusterkiem (zaraz pod lustrem). U mnie perfekcyjnie zdało egzamin i działa już kilka miesięcy ;-) Tu masz opis: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/
-
[B5 AJM] Sprężarka w AJM'ie - wymiana czy regeneracja ?
w AJM'ach właśnie są firmy DENSO i nie ma ich za wiele na Allegro.
-
[B5 AJM] Sprężarka w AJM'ie - wymiana czy regeneracja ?
hehe, no ok, źle się wyraziłem. W ASO 4000 zł za sprężarkę nie dam ;-) W totka nie wygrałem
-
[B5 AJM] Sprężarka w AJM'ie - wymiana czy regeneracja ?
Nie chodzi mi o koszta bo to nie Fiat, tylko mówił mi mechanik mówił że miał już raz sytuację że rozbebeszył, nabił i znowu musiał rozbierać bo się okazało że założone przez macherów od klimy łożysko było felerne czy coś. Więc dają niby gwarancję ale na swoją robotę ;-) Co do używanej to też się może zdarzyć tak jak mówisz.
-
[B5 AJM] Sprężarka w AJM'ie - wymiana czy regeneracja ?
Witam, mam problem ze sprężarką - szlak już ją trafia i teraz mam problem. Patrzyłem w ETCE i nie wiem czy dobrze widziałem ale w AJM'ie jest chyba zupełnie inna sprężarka niż w innych modelach B5. Jeżeli tak jest faktycznie to pytanie - czy lepiej zrobić jej regenerację (w Krakowie ponoć około 550 zł na zamiennikach), czy lepiej kupić używaną z AJM'a i modlić się aby zaraz nie padła ?
-
[B5 AFN] Wymiana sprężarki +płukanie układu - gdzie?
Kolego uporałeś się z tematem ? Pytam bo powoli i moją sprężarkę szlak trafia.
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
a ja mam relingi i z nich wcale nie korzystam ;-)
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
4.2 w kompresorze będzie fajnie. Pytanie tyko czy w zimie wogóle tym ruszysz