Treść opublikowana przez leewang
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
Na pewno to sprawdzę, dzięki !
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
komoornik a jak się dobrać do tej śrubki ? Trzeba całą deskę rozkręcać?
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
bodas mam takie samo wrażenie, próbowałem właśnie ręką dociskać plastiki na konsoli koło licznika i na środku ale nic nie pomagało. Chyba coś w środku się poluzowało.
-
Audi S5 8T Lift
Za małe fotki, chciałbym się lepiej przyjrzeć tej bestii Piękne auto, silnik mocny taki jak powinien być. Faktycznie tak jak koledzy wcześniej pisali, felgi do zmiany obowiązkowo i będzie git
-
B8 TrOOOOp
Koledzy może ktoś podać mi numerek przycisku od otwierania klapy bagaznika ? Chodzi mi o ten poliftowy chromowany. Znalazłem w etce nr 8K0959831A ale widzę że to chyba wersja zwykła (bez chromu). Czy ten przycisk ma jakiś inny numer?
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Ładne autko, ściema szybek w avancie obowiązkowa! Bezawaryjności !
-
Co to za felga?
Proszę
-
Co to za felga?
Proszę http://allegro.pl/nowe-oryginalne-felgi-17-audi-a4-a6-a8-8j-et48-i6236055375.html 4F0601025CC
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Kolega Dzik z forum napisz do niego Wysyłka expresowa, ceny zawsze niskie i oryginalny towar Np tutaj masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319792-oleje-motul-od-dzika-specjalna-oferta-klubowa-specific-5w40-5l-filtr-oleju-145zl/
-
B8 TrOOOOp
To nie to? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/#entry2254665 KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW: 10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679) CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzięki Ja w B6 AVF miałem 390Nm i nalatane też coś koło 200 tyś i sprzęgło powoli zaczynało ślizgać, czasami ładnie trzymało a czasami ślizgało. Zazwyczaj od dołu lubiło uślizgnąć, bo od np 2,2 tyś w górę już ładnie trzymało.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Koledzy to jak powinien przebiegać moment żeby nie martwić się o sprzęgło? Silnik CAGA Może jak zrobię max 390Nm to nie będę musiał martwić się o sprzęgło? Tylko jak powinien ten moment przebiegać? Przy jakich obrotach powinien osiągać maximum ?
-
B6 DIVISION
O ile się nie mylę, antenka sama pojawi się jak złapie sygnał, wystarczy poczekać dzień, lub dwa.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Numerki kierownic powietrza lewej i prawej z 3.0 TDI: 8K0121284F 8K0121283F
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dzięki koledzy, w ASO zakupie sobie kierownice, widzę że po około 40zł są. Jeszcze pytanie o te redukcje, czy wiecie jaki rozmiar powinienem kupić? Chciałbym miec już wszytsko skompletowane i wtedy wszystko założyć
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
edraven IC pasuje p&p z 3.0TDI ? Mniej więcej jakie koszty? Może być na PW
-
B8 TrOOOOp
Pstryczki pewnie będą leżały ale jednak lubię wszystko robić tak żeby nie połamać, później jeszcze gdzieś te połamane plastiki mi będą w drzwiach latały Dzięki wielkie jeszcze raz !
-
B8 TrOOOOp
No właśnie Gibons o to mi chodziło dzięki ! możesz jeszcze powiedzieć co to za przyrząd? jakoś śrubokrętem tego nie załatwię ?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dzięki wielkie za odpowiedź, dla bezpieczeństwa zrobiłbym tak 385Nm z CAGA na seryjnym turbo powinno wyjść po chipie około 170 koni? Jeszcze pytanie jak z tym chłodzeniem, czy seryjny IC wystarczy?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Koledzy mam pytanie odnośnie chipa do 2.0 CAGA. Jakie wartości będą bezpieczne dla silnika i sprzęgła? Czy seryjny intercooler wystarczy żeby auto zbytnio nie puchło? Ostatnio chipowałem B6 i podobno sprzęgło miało wytrzymać 420Nm, miałem program na 399Nm, niestety po około 15tyś sprzęgło zaczęło się ślizgać, chciałbym uniknąć tego problemu w B8, dlatego najpierw wolę się wszystkiego dopytać
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam pytanie, czy da się bez demontażu boczków wymienić przyciski podnoszenia szyb na poliftowe? Jakoś da się rozkręcić same rączki w drzwiach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj jeszcze coś w temacie: http://krakow.pl/komunikacja/200567,1846,komunikat,swiatowe_dni_mlodziezy__zasady_poruszania_sie_pojazdow_-_strefy_i_identyfikatory_wjazdu__mapy_i_wideo_.html
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
Witam, Ja mam problem z ciężko wchodzącą trójką tylko wtedy gdy chce szybko zmienić bieg, od razu z 2 na 3 tak jakby bez wyraźnego przejścia przez neutralny bieg. Wtedy zazwyczaj albo nie chce wejść, albo skrzypi mocno przy wchodzeniu. Pomóżcie koledzy, bo przesiadłem się z B6 i tam biegi wchodziły jak masełko, a tutaj ciężka sprawa z tą skrzynią.
-
Upgrade MMI 3G Basic K0070 kolejność
Witam, Chciałbym wgrać nowe mapy do MMI, ale nie widzę żeby moja wersja MMI była opisana. Chce robić wszystko z : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-softow-basic-oraz-high/ Moja wersja to BNav_EU_K0070_2_D1 Czy mam aktualizować soft w kolejności K0031 -> K0206 -> K0257 ? Changeloga, lub zmian pomiędzy kolejnymi softami nie znalazłem.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
U mnie et29 z oponami 235.