Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
A co ten gościu pisał o wytrzymałości tego, bo z tego co wyczytałem to jest to owinięte w folię aluminiową, na którą podczas jazdy leci cały syf z drogi, w zimie woda, sól? Przyklejone to jest na taśmę dwustronną, więc jak to się będzie trzymać po zimie?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
uważaj, żeby Ci spawy nie puściły
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
To moja lampka, wiem tylko że 99rok, numer sprawdzę w przeciągu tygodnia jak nie zapomnę http://postimage.org/image/24u63uhus/ Przejrzałem jeszcze raz te schematy i tylko jest ten jeden do mojej:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No tak.. Sprawdziłem w "Sam naprawiam Audi A4" schemat elektryczny (str. 380) i jest tylko do lampki takiej jak moja. Skąd w takim razie wasze są, z a4 b5 na pewno?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 00:23_________________________________________________Głowię się nad tymi pinami 4 i 7, wiem już że są od lampki airbag, jest ori instalacja do tego, ale w lampce nie widzę takiej lampki. Czy fabryka daje instalację mimo braku lampki airbag off?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Patryk, może trzeba u Ciebie zamienić miejscami plus po otwarciu z plusem stałym? Rozumiem, że próbowałeś tego drugiego podłączenia z mojego schematu?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Coś mi się pomieszało wcześniej, bo diody czerwone się świecą i dopiero wczoraj ustawiając usterko w nocy to zauważyłem Od czego więc są piny nr 4 i 7 z mojej rozpiski?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Na chwilę obecną, przez te koła, przód wydaje się optycznie "wydłużony" i chyba zbyt głęboko z przodu koła siedzą
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No właśnie dlatego mi nie pasuje podświetlanie środka, wystarczy mi, że przyciski mam na czerwono podświetlone
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Czyli mam rozumieć, że te dwie diody świecą się ciągle po włączeniu świateł?? To sobie daruję, nie potrzebuję czegoś takiego
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ty piszesz o podłączeniu dwóch diod (dwa oczka nad pokrętłem: http://postimage.org/image/dlsaeres/ ), czy czerwonego podświetlenia przycisków? To ma się ciągle świecić po włączeniu świateł?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie wiem co Wy macie za lampki, że piny trzeba tak dziwnie podłączać u was.. Do podświetlenia jest używany jeden przewód, a masa jest wspólna dla wszystkiego (całej lampki, podświetlenia, itd), nie wiem jak w waszej lampce (Adrian) podświetlenie może wymagać aż dwóch? Mam całą podsufitkę z avanta po II lifcie, lampka z dwoma diodami, bez "passenger airbag off", lampki z tyłu po środku podsufitki, ori wiązki w podsufitce. Stara lampa ma wiadomo 3 przewody: czarny - stały plus czarny z białym - masa czarny z zielonym - plus po otwarciu drzwi W lampce poliftowej piny przedstawiają się tak: Pin we wtyczce lampki Funkcja Ori kolor przewodu 1 lusterko wewnętrzne z funk. fotochrom (pod pin 6 we wtyczce lusterka) 2 czerwone podświetlenie przycisków_____ szary z niebieskim 3 stały plus __________________________ czerwony z żółtym 4 airbag ________________________________ zielony z żółtym 5 plus po otwarciu drzwi ________________ brązowy z białym 6 masa _____________________________ brązowy 7 air bag ______________________________ czarny Reszta od 8 pinu w górę idzie na lampki z tyłu. Ustaliłem sobie tylko, że 8 to czerwone podświetlenie tylnych lampek. Nie miałem już czasu ustalać do czego podłączyć 2 diody i kiedy one się zaświecają? Jak przypuszczam odpowiedzialne są za to piny 4 i 7, bo ich nie podłączyłem. Podłączył to ktoś? Dodane: Wg. schematu w "Sam naprawiam Audi A4" piny 4 i 7 odpowiadają za lampkę kontrolną poduszki powietrznej Jeśli ktoś chce podłączyć jeszcze dodatkowo tylną lampkę po II lifcie: Lampka Lampka przednia tylna 8 5 9 4 10 3 11 2 12 1
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
O tym poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138524.0
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Kolego usuń wiadomości ze skrzynki Co do tarczek: one są jeszcze na klej, wystarczy trochę mocniej ciągnąć, ale z wyczuciem oczywiście i ładnie odchodzi.
-
[ALL B8] Reflektory przednie zmiana ze zwykłych na LED - czy wystarczy zamontować nowe ?
Samopoziom, spryskiwacze lamp, jeśli led to pewnie jakiś sterownik jest..
-
[ALL] jaki to kolor
Dobrze podali, to jest sepangblau-perleffekt, kod koloru Y5Q
-
[ALL B5] Czy zamek maski z przedlifta różni się od polifta?
Języczek mam też od polifta, zmienię zamek Dzięki
-
[ALL B5] Czy zamek maski z przedlifta różni się od polifta?
Jak w temacie. Po wymianie maski musiałem podnieść zamek, bo maska nie chciała się zamknąć. One się różnią, czy jest to wina pasa przedniego?
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
Egz. z Estonii, ciekawe jak tam dbają o takie samochody
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
Napisałem od razu, nie 10-15 minut W ciepłe dni pilnuję, żeby 115 nie przekroczyć, bo przy 120 olej traci swoje właściwości, czy coś tam:tongue4:
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
Co Ty masz tam za ori chłodniczkę oleju, że nie możesz takiej temp osiągnąć? A może czujnik/wskaźnik źle pokazuje? :gwizdanie: Fakt, że afn, ale 115 od razu łapie przekraczając 200...
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
TO zobaczcie sobie jakie ceny są za granicą: MOBILE.de
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
Czyli kupować póki jeszcze w miarę tanie
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
Od jakiegoś czasu oglądam sobie aukcje na autoscout24 oraz mobile. Czy mi się wydaje, czy one coraz bardziej drożeją?
-
[B5 AFN] Pompy wtryskowe przedlift i polift-to samo?
uj go wie wyryty numer się zgadzał, jedynie koło zębate tylko na 3 śruby, ważne że działa jak trzeba
-
[B5 AFN] Pompy wtryskowe przedlift i polift-to samo?
Nie zawsze, ja trafiłem na pompę 11 z dwoma wtykami, wszystko w ori