Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. co z głowicami?
  2. jak już wspawasz ćwiary i wymienisz błotniki to dużo łatwiej juz założyć zderzaki z rs'a no chyba że nie chcesz mieć rs look to luz- będzie coś nowego
  3. Podświetlenie tablicy L - SidMotorSport.pl
  4. ładnie ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ---------- na czarno czy na niebiesko?
  5. duffy odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    mam takiego w domu i innego nie chcę
  6. tak rs4 i s4 po 2000 roku POWINNY mieć alu zwrotnicę, moje auto miało uszkodzoną zwrotnicę po stronie kierowcy i najwidoczniej ktoś kto to ogarniał włożył dwie szt starego typu- stalowe. przynajmniej już wiem co mam kupić oddaję auto na odmalowanie dachu i usunięcie purchli z okolic szyby pozostałych po jej wcześniejszej fachowej wymianie. robić czarny dach czy nie, nie mogę się zdecydować ..... ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- w sumie myślałem ze jak czarny dach to i dyfuzorek na czarno w tylnym zderzaku
  7. jaki silnik, mam bardzo ładny wałek z atj i szklanki jak nowe z tego samego silnika jak coś to pw
  8. a no właśnie nie rs4 i s4 po 2000 roku mają inny ten wahacz, podobno taki jak b6 .... chyba że jakimiś dziwnym trafem mam starszą wersję zwrotnicy....
  9. no właśnie niby do 2001 roku nie pasuje z b5 i nie pamiętam gdzie ale dokopałem się info że będą pasowały z b6 ale też nie ....
  10. to od czego pasuje?
  11. no i jednak dolny prosty wahacz z b6 nie pasuje do s4 b5
  12. audi na warsztacie na remoncie zawieszenia a fanty się zjeżdżają
  13. znaczy się że będzie silnik z r8 ?
  14. e tam miało być - nie ma ---------- Post dopisany 09-11-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 11:36 ---------- mały detal w prezencie
  15. zła decyzja, wycofałem zaliczkę, dla mnie nie nadaje się żeby w niej rzeźbić
  16. a to mnie pocieszyłeś ze zderzakami nie ma problemu gdyby nawet się delikatnie różniły, zagadka będzie z prawym tylnym błotnikiem bo tam tez trzeba zadziałać, wyjdzie w praniu
  17. skończę ale nie szybko
  18. sama buda, kompletna przekładka mojego auta po ogarnięciu tej karoserii bo jest tam co robić
  19. kod lakieru jest, ale do lakieru dodany jest taki złoty pył którego ilość trzeba będzie dobrać metodą prób i błędów ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- auto powinienem mieć 10tego listopada to będe widział co jest pięć
  20. w takim razie poproszę rabat przy następnej usłudze ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- pomyślimy ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 21:19 ---------- a wpłaciłem zaliczkę na kolejne elementy: rok pracy, worek pieniędzy i będzie lala
  21. bierz master sporta
  22. mam drugie felgi, rotory to chinole, sprzedawał będę tylko felgi za jakieś 1800, nie wiem jeszcze kiedy:wink:
  23. czorny, wysyłam ci foty, sprawdź za godzine, jest kilka ale ważą tonę chyba
  24. koło będzie na sprzedaż
  25. bbs całe na bardzo jasny srebrny:wink: buba, rurki od kaska ładna pogoda a zbliżała się wymiana to zrobiłem transfuzję: po wizycie czornego i krissa, moja pani stwierdziła, że:"mam obrzydliwe żółte lampki podświetlające tablice" oczywiście kriss tez się zbijał i... zmieniliśmy na ledy, które leżały w garażu od kilku miesięcy ale chłopaki mnie uświadomili, że ważna jest polaryzacja teraz już Patrycja się za mnie nie wstydzi ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.