Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
co to za fela i ile cali, widze tu zimówkę dla siebie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
e tam, patrze na niego codziennie i coś bym zmienił
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
na pomaranczowo, gorzej ze wstecznym bo jest różowy co myślicie, pasowałoby to do żółtego auta ? http://motoallegro.pl/felgi-bbs-18-vw-golf-audi-seat-skoda-i1819926092.html a moze kt5 ? chorowałem na nie jak mialem jeszcze astre gsi http://motoallegro.pl/keskin-kt5-5x120-5x112-8-5j-9-5j-merc-audi-vw-bmw-i1817993100.html ewentualnie moje prosiaki malowane w białą perłę auto się zmieni trochę, jeśli felgi będą białe to dach również bialy i analogicznie jeśli pojawi się czarny kolor
-
[ALL B5] Skrócony drążek zmiany biegów, ciął ktoś ?????
ja mam ciaty o chyba 7cm galka z nowego a3 s-line założona na wcisk
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dostałem ostatnio mandat za predkosć ale pan policjant tylko z usmiechem powiedzial ze jakas dziwna rejestracja z tylu ale ważne, że jest
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Spooko zepsuty to on byl, jak wygladal zobacz sobie na pierwszej stronie tematu
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Wszystko z a3 tylko ramka z b5, ktora kupilem od ciebie, mieszek da sie dopasowac i przyszyc, drazek skrocony i oklejony dwa razy tasma izolacyjna zeby galka siedziala sztywno, moim zdaniem nie ma ladniejszej
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
O lampy pytaj tomasza od niego odkupilem, podobno malowane
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
złomek na cultstyle 2011 :> [br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 16:36_________________________________________________no i wiekszej gleby jak narazie nie będzie, nakrętki z tyłu zapiekly sie chyba na amen... nie chce mi się ich na razie ciąć i dorabiać nowych, spróbuje jeszcze podgrzać a na wiosnę jak autko zostanie to wrzucimy coś z wyzszej półki niż technix
-
[B5 AJL] Moje Audi
ten po prawej kolor miodzio w sedanie tez podobny chyba byl
-
[B5 AJL] Moje Audi
a czemu nie, moim zdaniem fajny kolor, chodzi pewnie o taki jak na pewnym rs4
-
[B5 AJL] Moje Audi
zazdroszczę napędu
-
[B5 1Z] A4 TDi
kopytko wyslane w środę, niestety bez babla bo zapomnialem a nie chcialem juz dlużej zwlekać
-
Jaki rowerek
kross level a2 disc przewijał się w temacie kilka razy, ktoś kupił? chcę rowerek do latania po lesie, piachu itp, rower na asfalt mam ...
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
- [ALL B5] S4 B5 drożeją?
mów mi tu wprost, sprzedajesz czy nie, jak tak to kiedy mam kase przelac [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 17:53_________________________________________________najlepiej wiosna- [ALL B5] S4 B5 drożeją?
halo halo..... nie swiruj, jeszcze nie teraz, nie mam kasy jeszcze ....- [B5 1Z] A4 TDi
http://www.fotosik.pl/u/duffy14/album/950281 fotograf ze mnie zaden ale widać chyba ze stan nie najciekawszy w sumie to zastanawiam się czy by nie zabrać tego do pracy i spróbować wymienić skóre ..... daj znac czy ci w takim stanie pasuje a jak nie to go spróbujemy troche poprawic, najwyzej pójdzie w śmieci- [B5 1Z] A4 TDi
chodzi ci o to zeby zobaczyc stan tego ? jutro po południu- [B5 1Z] A4 TDi
sory ze tak poźno ale wyleciało mi z głowy. nie jest w najlepszym stanie wiec jesli o to chodzi, napisz ile mozesz dac i wysle ci przy okazji- [B5 1Z] A4 TDi
Wroce z pracy to poszukam i podrzuce ci zdjecie- [B5 1Z] A4 TDi
slepy mam chyba to o co ci chodzi do telefonu..... to ma być zamontowane na dole kolo lewarka od biegów tak ?- [ALL] Problem z mechanikiem! Brak słów!
tak samo mi powiedzial "lakiernik" jak odbierałem żółtka niedosc ze zj**** to jeszcze chcial więcej kasy i zastawil moje auto swoim, powiedzialem mu ze albo zabiera swoje auto albo wyjade razem z jego zderzakiem...... czasami brak mi słów na takich ludzi..... dziewczyna mnie powstrzymala, bo dlugo bylem szczesliwy ale tego dnia to bym mu przy****** gdybym byl sam ....... szuka glupka, sory ale taka prawda, zabieraj auto i niech sie wali papudrak- [B5 1Z] projekt złomek ;]
chrom da sie wywalić bo to tylko taka tulejka ale z nią jest ładnie dekory to biała skóra- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ile dales za te kątowniki? bylo mowić że chcesz, moje leżą bo ich nie załozylem - [ALL B5] S4 B5 drożeją?