Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
auto zlozone na razie musze ogarnac zeby normalnie tym sie dalo jezdzic turbo zamyka mapsensor i maf
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
tez mi sie wydaje ze b8 bedzie lepsze niz ori sline. Pamietajmy ze te ori sline to wcale nie to samo co wyjezdza w fabryce z autem.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
szewc bez butow chodzi, niestety brak czasu, ale teraz czas wrocic i dac w kosc tej starej lafiryndzie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
juz spakowany :
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Trudno znalezc kogos kto mial i ori sline i bilstein b6. A moze lepiej b8 ktore faktycznie przystostowane jest do obnizonego zawieszenia?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
To jest patent i praca Gregor10.pl bez jego zgody nie zamierzam go nikomu pokazywać. Tym bardziej ze taki TIP jest nie do kupienia. Efekty mają być zdumiewające.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
nie nie nie zgadles Imho. To jest byczy hi flow TIP ver 2 do ogromnych przeplywow, spokojnie w niego wchodzi kot albo kuna leśna
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
potwór taki ze male dziedzi placza na jego widok w srodowisku tunerskim zwany zartobliwie lamaczem korb w skrocie krzyzowka ciezarowego wozu z eska i k03 istny brylant... edit....... Przyszedł pakiet moc od firmy gregor10 chiptuning dzieki Grzesiu pelna profeska no zgadywac co tam siedzi
-
Nefmoto + Tunerpro - kilka pytań technicznych do wtajemniczonych osób
jak chcesz zrozumiec temat to nie obedzie sie bez wgrywania 40 binarek i logowania za kazda zmiana sama teoria jesli taka posiadasz ze specka me7.5 nie wystarczy trzeba wiedziec jak i ktore mapy pomodzic amatorsko jeszcze boostem mozna sie pobawic ale jak chcesz ogarniac mapki z paliwem to moze sie okazac ze to bedzie dosc kosztowne kp lub xdf muisz sobie samemu zdefiiniowac
-
1bv z eibach -30mm?
ladnie siedzi hehe
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
u tego Pana sa po 480zl/szt: ma swietna oferte na tylne 360zl/szt do a6:. http://allegro.pl/show_item.php?item=5195275994 tutaj 220zl za sztuke amorka b8 do a3 tyl: http://allegro.pl/bilstein-b8-amort-tyl-a3-touran-altea-xl-scirocco-i5038369517.html oczywiscie ori znajomy juz kupowal a moze sprobujemy wywalczyc grupowa znizke? nie wiem czy pojdzie nizej bo ceny i tak sa niezle...ale moze warto sprobowac
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
przy takiej roznicy to kup bilsteina b8 za 480zl bedziesz chyba bardziej zadowolony
-
Amortyzatory Bilstein zamiast ori 1BE przód
b6/b8 czasami mozna wyrwac taniej jak sa wyprzedaze. a jak to sie ma do ori 1be trudno powiedziec
-
1.8T BEX Quattro 261KM i 363NM
ladnie. kolejny profi b6 ktore wyszlo od gregor10
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
dokladnie tak jak u mnie, czasami mozna dolem owadzic.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
zarty sie skonczyly, malenstwo czeka na montaz
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
binarki ktore mozna dostac na necie sa takiej jakosci ze glowa boli, nigdy nie ma zestrojonego paliwa i wiele bledow. Dla przykladu wczoraj ogarnialem 1.8T, ktora nie miala calej tablicy bledów, wszystko wykasowane przez uzycie programu do usuwania SAI. Jak chcesz sie bawic to naucz sie diagnozowac auto, potem naucz sie co robia i jak poszczegolne mapy, wgraj okolo 200 binarek i moze dojdziesz do jakis wnioskow. Nawet jesli zmodzisz mapke paliwa w jakis tam swoj sposob to i tak auto po dobrym wirusie bedize jechalo zdecydowanie lepiej.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
swiat zwariowal kazdy chce sam rezac. jak juz rezales AUM to po co ci przyklad bfb. umiesz rezac aum to i swoj wyrezasz- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
siadzie ci jeszcze 1cm po paru tysiacach- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
moze siasc nizej. Wszedzie chwala te eibachy, fakt jest komfort ale mi siadlo tak ze mam okolo 62-63cm, dobierane przez eibach.pl i w katalogach tez to samo- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
nagraj jak to gada- Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie a jest jakis gwint ktorego obnizenie mozna dopasowac na wysokosc 1be albo 1bv a komfortowo nie bedzie znacznie odbiegac? Wiem wiem ze lepiej kupic gotowy kit, ale dobrze wiedzie ze to roznie siada, a ja chcialbym sobie podregulowac wedle uznania na "gwincie"- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
haha ale potwor. Zrob zdjecie tylu czy jest wirnik zmieniony czy nie- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pokaz to monstrum - [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro