Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Odbojniki jakie (1BE)
a orientujecie sie czy jest roznica w odboju przod 1BA a 1BE?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
po wymianie trzpieniu reczny troche poszedl do gory i felgi zimne po przejazdach, przednie jeszcze delikatnie trzymaja ale nowe klocki dam im troche niech sie podetrą
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
gdzie jest regulacja tej linki zeby mu troche popuscic na wodzy? Podejrzewam ze machanior po prostu przelozyl zaciski i tyle bez zbednych testów
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak baranie jaja tak napieta, jak reczny zaciagne o 5cm to mi blokuje tylne kola na suchym asfalcie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
skulilem ogoon i wyjalem kątówke ;P Panowie jaka ma byc roznica odczuwalna pomiedzy 312/245 a 321/288 Ile to sie musi ulezec zeby zaczelo hamować? Kola mam ciagle cieple po jezdzie, na dodatek czuje delikatne "przytrzymanie" przy ruszaniu, w znaczneiu ze cos jednak blokuje...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wandej dzieki ale juz przycialem nowe o jakies 1cm
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
po zalozeniu iebacha mam okolice 64cm przód i tył 63.5cm po zatankowaniu. Jest gdzies w sieci temat zdejmowania sprezyn tyl w quattro? Moj mechanik musial odkrecic amortyzator dol, przewod abs, wahacz/zwrotnice/tarcze doł i jeszcze pare innych rzeczy, ale nie uzywal sciagacza. Pytanie czy jest jakis typ sciagacza ktory mozna tam wepchnąć ? pozdrawim
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
cholera wedle etki prowadnice sa sprzedawane razem z jarzmem trw nie robi pod to zestawu naprawczego?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale skoro moge wymienic to tak chcialbym zrobic bez zbednego ciecia trzpieni. Pomoze ktoś?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
DEV jestes pewny, kupilem wlasnie porownuje z tymi co wyjalem i te stare sa krotsze o 1cm what the f*ck? Ktoś moze mi sprawdzic w ETCE? pod 288mm do b7 3.0tdi jaki numerek maja te prowadnice, sruby do jarzm?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
kreska dla mnie malo istotna, wazne ze rwie po plecach ale dupochamownia mowi ze jest dobrze, moce w okolicach Twoich, moment zapewne mniejszy, zalezy od dnia
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Panowie duzo zabawy jest z zalozoniem tej podstawki nad sprezyne z zawieszenia 1BR? po zalozeniu eibacha mam tak: View image: foto2 pytanie co bedzie jak siada 2 osoby do tylu i bedzie full paliwa
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
jak sie bawić to bawić z rozmachem, nie bede tracil czasu na kolejne 10ps wiecej. Jak juz to okolice 300ps.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
przyjdzie i czas na to najpierw rzeczy wazniejsze
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
z 1.8T to jedz do gregor10
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
zakladaj eibach -30mm, jestem w szoku jak duzy jest na tym komfort
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak te trzpienie na ktore ida gumki, chyba jeden mialem krzywy i nie odbija mi hamulec
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no i powoli przymierzam sie do hamulcow, pierwsze fotki z odswiezania ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 09:44 ---------- wrzucony eibach -30
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ma ktoś numerki prowadnic do zacisków tył 288 ? ewentualnie zestawu naprawczego?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
filmik pokazac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poczekaj jakis czas przywioze ci gruszki nowki pod cisnienia 1-2bary, dwukrotnie mocniejsze od seryjnych (reka ciegno ciezko ruszyc)
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
piękny wynik, gratki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli masz sprawna lape i downpipe to jestes w stnaie skrocic ciegno bez wyjmowania turbo lub odchylania od kolektora
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ma ktoś numer części?co by w ASO kupic?
-
Potrzebuje grafika do szablonu allegro
ja polecam: Szablony aukcji na Allegro | Increo Studio