Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. Agata adres poszedł na PW ,dzieki :hi:
  2. pamietam już zapodaje na PW
  3. już dotarłem z rodzinką do domu, dzieki jak zwykle było w deche :good:
  4. no to zajefajnie że już zdrówko dopisuje pozdrawiam i życze duzo wiecej zdrowia,a pogadamy na miejscu. A skąd lecisz z zielonej czy jesteś w poznaniu na miejscu [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________dobra spadam do zobaczyska na spocie
  5. ja sie zakładac nie bede Yelo bo tu mi chodzi o gusta i guściki innych a 225 jest dobrze :hi:
  6. nie żle bo to rzecz gustu i jak kto chce i co lubi 225 będzie tylko troche wiecej naciagnięta ja kiedyś na feli 13 8,5 cala miałem założone gumy 175/50 i to było fest napchane
  7. siema śmieszny jak tam dawno cie nie było widac , ja też tam dzisiaj będę
  8. no właśnie atak było by podium jak mówiłem wczoraj :wallbash: [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:11_________________________________________________dobra paniska letem na obiadek do teściowej dzisiaj , i do nara o 16, mam nadzieje ze padac nie bedzie :mysli:
  9. Jest istotna szerokość felgi, trzeba dbać aby opona nie była zbyt mocno naciągnięta, chyba że ktoś robi German Style. zbyt mocno na 8 cali naciągnieta to by była 205 ,215 ale nie 235 :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. i co tam chłopaki :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:26_________________________________________________dobra spadam do juterka i miłego wieczorka
  11. zgadzam sie z toba ale np. 225 wygląda lepiej na 17 niż na 15 feli a im wiecej gumy na szer. to lepiej :good:
  12. :siema: :siema:
  13. no zaraz będa dryftować po wodzie :polew:
  14. no własnie nikus olali nas :evil: nikuś: ja i Bartek jestesmy z Toba nikuś zgubiłes droge czy navi ćie doBartka doprowadziła :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:15_________________________________________________Maggie,Adaś :hi:
  15. no własnie nikus olali nas :evil: nie olali nie nie sorki pany ale Pawła nie zauważyłem bo jest malutki :polew:
  16. zgadza sie Adamoo dobrze mówi tylko 235 i bedzie kox :kox:
  17. sp......... yyyyy uciekł :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:01_________________________________________________ Malutka :hi:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:02_________________________________________________oooooo uciekła chyba ja wystraszyłem :gwizdanie:
  18. no to zostało nas trzech Ja ,Pepin i Kuredu ,a gdzie reszta bal jakis maja :shocked: :gwizdanie:
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moja_25_tdi_quattro_bdh_2004r-t60765.30.html str.3 ale tu za duzo nie zobaczysz inne zdjęcia wkrótce :hi:
  20. indeks może za dużo W ,ale oponka fajna
  21. słuchaj 205 na 7,5 cala żle wyglądać nie będzie ,lekko naciągnięta a 225 będzie miała rancik ochronny po załozeniu-mniejsze ryzyko przytarcia feli o krawężnik
  22. dzieki [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 22:45_________________________________________________ co wtedy powiedz Wentyl wtedy tzn. 3godz temu jakby im łań cuchy pstrzelały jechali :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 22:47_________________________________________________Pepin a Agata gdzie uciekła lulu :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. o jacy wszyscy dzisiaj uprzejmi, a wtedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. a bedzie jakis OS babimost - poznań? tak na 16 meta pod KC :tongue4: :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.