Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. hej pany na spocika moze uda mi sie dojechac ale znowu prawdopodobnie sie spoźnie robota
  2. uważam ze zawór n75 jak padnie to na zawsze a kierowniczki mogą sie zawieszać
  3. oczywiście że powróci podejrzewam kierowniczki w turbo
  4. wydaje mi sie że nie w tym dziale zamieszczony link :gwizdanie:
  5. hej Dawid jak tam niunia po wymianie rozrządu daje rade tak jak przed
  6. Panowie najwazniejszy jest montaż i również to czy oprócz paska bedą wymienione pozostałe częsci różnie z tym bywa właściwie sam pasek nie robi większej różnicy czy to bedzie gates czy conti czy nawet dayco
  7. witam ekipe gliwic może bedziemy miec zaszczyt was gościć u nas póki pogoda dopisuje przypominam że my sie spotykamy środa 18-ta parking auchan B-B
  8. Ee tam, nie zawsze Czasem trochę 'sportu' się uprawia . jak na prawdziwego męszczyznę przystało taki sport to jak jazda :polew: :polew: pozdro dla Ekipy B-B he he he a jak ekipa gliwic doczekamy sie na waszą wizyte
  9. na jakość prowadzenia na pewno nie
  10. spie.......... dokładnie ale fakt jest taki ze zestaw nakładek też nie jest pierwszej jakości
  11. A wstałem wcześniej, to sobie kompa odpaliłem, no i oczywiście wlazłem na A4-klub.pl skąd to znam
  12. pewnie że można liczyć na pomoc ale jak twierdzisz ze poduszki oki a mechanik zdiagnozował mechanizm różnicowy no to kolega wyżej podpowiedział ci że lepiej kupić skrzynie używaną w takim razie to jaką podpowiedz chcesz usłyszeć nie rozumiem zmień może mechanika który ci to diagnozował
  13. Proton ty spać nie możesz :> a co do hamowni to kwestia zorganizowania
  14. Hej co tak cicho nic nikt nie pisze o dzisiejszym spociku .Taka ładna pogoda na plotki mi może sie uda wyrwać wczesniej z roboty więc postaram sie wpaść
  15. ja obstawiam raczej poduszki silnika lub skrzyni
  16. wojtekce odpowiedział(a) na PERSHING temat w 1.9TDI
    nieszczelność na przewodach od turba
  17. Sprawdz sobie sam polegać nie można zawsze na warsztatach [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 19:51_________________________________________________tu jest wałek http://www.moto.allegro.pl/item444394164_walek_rozrzadu_audi_vw_seat_skoda_1_9_tdi_pompo.html
  18. Jeżeli wałek jest wytarty to wiadomo że wymiana jest konieczna. Natomiast jeżeli chodzi o używane części to ja bym osobiście sprawdził ile kosztują nowe zamienniki
  19. witam wszystkich w środe raczej mnie nie bedzie praca
  20. http://pl.youtube.com/watch?v=HUUXH2OSxdE&feature=related

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.